👢Нови придобивки в гардероба - 55

  • 96 240
  • 726
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 835
MyPlace позна Wink наистина има страхотни находки за уникални цени

# 166
  • Мнения: 98
Скрит текст:
Не,полата не съм я видяла,но има и такава блуза
Блузата е супер, искам я, но не съм я виждала тук в бг. Ще я потърся.
Полата беше абсолютно същата като ролята от кръста надолу, но по-зелена основа.
Този модел рокли не ми стоят, но пък съм си купила, преди месец,  на марко поло рокля абсолютно същия модел като туин сетската, която ти хареса, но по-лека материя и на черна основа  по-малки цветя.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 12:53 от bubanka

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Браво на теб!Блузата я има онлайн в сайта им https://www.scotch-soda.com/fi/en/women/blouses-shirts/satin-art … 2&position=81
Иска ми се да я видя тази пола на зелена основа.Много обичам зеления цвят.Полата във FanPoint ли я пробва и ако е така,видя ли тези красоти на Replay ? Kissing Heart Stuck Out Tongue Winking Eye
Сърбят ме ръцете..

П.П В нашия магазин имаше тази пола,която също е много интересна

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 11:06 от Nina_Z

# 168
  • Мнения: 56

Взех си тези боти,леко ми стискат и се чудя дали да ги задържа

# 169
  • София
  • Мнения: 976
пуловерче от Orsay

# 170
  • София
  • Мнения: 596
И един сутиен от онлайн магазина на Pompea...



Както и чадър от Vivre

# 171
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Взех си тези боти,леко ми стискат и се чудя дали да ги задържа

Опитай със спрей за разширявяне.Няма да сранат един номер по големи, но  леко по широки да.

# 172
  • Мнения: 1 380

Взех си тези боти,леко ми стискат и се чудя дали да ги задържа
За обувки - не. Важно е да ти пасват, да са ти удобни и по мярка. Задържала съм такива. После не ги нося. Според мен - връщай.

# 173
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Здравейте, момичета! Бихте ли ми помогнали с информация къде бих могла да открия такова сако или подобно. Изглежда ми есенно и не толкова тънко.

# 174
  • Мнения: 98
Благодаря за линка, само незнам как ди си налучкам размера, а и не съм поръчвала извън бг.
Точно за тази пола говорех, в магазина на скотч и сода в мол сердика я имаше.
А, риплейките са супер, аз имам почти същите, но са модел от преди 10г. и разликата, е че цялата кожа е гладка, и са малко по високо по глезена. Кожата не е мръднала, като нови са и днес, въпреки, че доста си ги носих (и още ще ги, малко да ги позабравя 2-3 год.), само тока оправях, че е особено обличане и подметка. Взимай си ги, ако имаш възможност, ще си ползваш дълго и с кеф. Ние сме "лоши" хора, ужасТ.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 12:54 от bubanka

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да,сещам се за кой модел ботуши ми говориш-много са хубави!На тези на снимката,кожата изглежда като дантела и това много ми харесва.
Хич не сме лоши и не се ослушвай, Stuck Out Tongue Winking Eye  ами слагай онази прекрасна рокля на Twinset,ботушите на Replay,едно кожено яке отгоре и си гледай кефа. Hug

# 176
  • Мнения: 30 967
Купихте ли си нещо от колекцията на Вали и H&M?

# 177
  • Мнения: 1 380
Купихте ли си нещо от колекцията на Вали и H&M?

На мен само 1-2 неща ми хващат окото...

# 178
  • Мнения: 721
Аз седя и цъкам на разни работи, но нищо не ме влече, че да го купя. Някак си е едно и също всяка колаборация на H&M. Ще поцъкам още малко пък може и да се спра на нещо...

# 179
  • Мнения: 19 686
Здравейте, момичета! Бихте ли ми помогнали с информация къде бих могла да открия такова сако или подобно. Изглежда ми есенно и не толкова тънко.
Скрит текст:

Виж в Манго и Масимо.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 12:55 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт