В момента чета ... 62

  • 45 523
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Ананас, има и автори, които предлагат по-умерен подход към храненето. Ако четеш на английски, може да погледнеш книгите на Chris Kresser, Robb Wolf, също The Perfect Health Diet (Jaminet).
   Благодаря!
   Засега най- много ми допада и ми пасва на душата "Интуитивното хранене" .
  Честито Рождество !

# 556
  • Мнения: 1 091
Весела Коледа ,момичета! ❄️☃️🎆
Пожелавам ви много здраве ,късмет ,щастие ,сбъднати мечти! ☺️❤️🥰
Бихте ли ми препоръчали книги за усъвършенстване ,приложна психология ,мотивация ,които да не са поднесени сухо и разтегливо? ☺️
Искам да прочета и такава литература ,а тази година една от интересните и мотивиращи книги беше на Робърт Кийосаки -Богат татко ,беден татко.
Нещо написано по подобен начин ,ще ми бъде интересно.
Ще ви бъда изключително благодарна! 😏
В момента чета Алма Катцу - Глад
Изглежда обещаваща ,но ще видим ,в началото съм още.
Паралелно с нея започнах преди малко и Бягащата с вълци.
Искрено се надявам да ми допадне.

# 557
  • Мнения: 13 786
Днес набързо реших да започна с "Останалото е мълчание". Нищо чудно, че книгата е победител в ГР, жанр Трилъри и криминални. Страхотна! Взех я на един дъх.

Оплаках се на мъжа ми че не мога да я издиря електронна и той набързо я изкопа някъде като коледен подарък. Днес лежа и чета чета, домочадието и то е около мен , всеки се развлича по своему - обожавам такива празници!

Весела Коледа хубави празници на всички!

# 558
  • Мнения: 1 204
Аз също започнах "Останалото е мълчание" но на английски, българската не я намерих в нета. Засега започва много добре. Ще видим дали си е заслужила победата в гудрийдс.

# 559
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Аз също започнах "Останалото е мълчание" но на английски, българската не я намерих в нета. Засега започва много добре. Ще видим дали си е заслужила победата в гудрийдс.
Ако искате мога да Ви  препратя българския превод.

# 560
  • Мнения: 1 204
Аз също започнах "Останалото е мълчание" но на английски, българската не я намерих в нета. Засега започва много добре. Ще видим дали си е заслужила победата в гудрийдс.
Ако искате мога да Ви  препратя българския превод.

Много сте мила, благодаря. И на английски върви достатъчно бързо .

# 561
  • Мнения: 8 223
Голяма мъка беше, но успях да завърша "Пациент 488". Толкова пъти ми идеше да я зарежа, в последно време нямам скрупули да го правя, но някак си я избутах. Не си я причинявайте. Толкова интересно започна, а после авторът без капка жал опропасти хубавата идея.

# 562
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Годината май ще завърша с "Жената на прозореца". Не съм много очарована, обаче. Интересен сюжет, но не ми хареса как се разгръща. Много телеграфен стил. Прости, кратки изречения с предвидим край. Бързо се чете.
Имам усещането, че филма ще бъде по-интересен и най вече заради Ейми Адамс.

# 563
  • Мнения: 13 786
Прочетох Останалото е мълчание. Обичам книги с такава дължина. Горе долу един ден отнема без да ми дотежее , стегнато , смислено повествование. Навява размисли, разгръща други хоризонти . Хареса ми . Но ако трябва да класирам от последните , прочетени този месец книги , Да защитаваш Джейкъб си остава първенец.

# 564
  • Мнения: 1 638
Започнах " Портретът на Дориан Грей", беше ми подарък от един колега за Коледа, бързо се чете ама нещо не е моята книга, прекалено драматична, както се и очаква де.

# 565
  • Мнения: 5 900
Прочетох "Чудовището" на Владимир Зарев. Добре написана. Човешка. Леко се чете.

# 566
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Чета ,, Красив имидж,, на Катрин Панкол - биография за Жаклин Кенеди. Книгата изглежда малка, но има достатъчно подробна информация като се започне от родителите , ранните детски години на Джаки и Джон , предполагам до смъртта им, защото в момента съм до средата, когато влизат в Белия дом. Обичам да чета такъв жанр книги.

# 567
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Весела Коледа, четящи хора!

Искам да ви помоля, онези от вас, които не са чели "Кажи на вълците, че съм си у дома", да я прочетат! Категорично това е моята книга на годината! Обещавам ви, че няма да съжалявате, въпреки сълзите, които ще капят по книгата, въпреки сънищата, които ще ви спохождат, докато я четете и дълго след това!

Довърших и "Чернобилска молитва", четох я успоредно с други книги повече от 2 месеца. Там сълзите и сънищата са други...

# 568
  • Мнения: 6 386
Прочетох и четвъртата книга от тетралогията на Елена Феранте. И четирите книги ми харесаха. Преминават през съзряването, младостта, зрелостта и  старостта. Тук няма особена интрига, просто ставаш свидетел на живота на едно цяло поколение, чрез живота на две приятелки, в един град,за който в книгата има едно изречение, което го описва най-добре. "Няма град, който да вдига толкова шум и врява като Неапол".
Историята ме увлече и някак заживях с живота на двете героини.
Мисля да изгледам и екранизацията.

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 18:42 от nezito

# 569
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Чета "На пет стъпки от теб" от Рейчъл Липинкот-история за двама тийнейджъри- момче и момиче, с тежки диагнози. Тежко ми върви.

Общи условия

Активация на акаунт