В момента чета ... 62

  • 45 555
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 611
Аз ползвам good reads и ми е много полезно.

# 691
  • София
  • Мнения: 700
Завърших "Хана сама вкъщи ".  Страхотен трилър, но както и предишната книга на авторката ("Джинджифиловата къща") завърши с неизяснени въпроси. Това провокира интереса ми към следващата от поредицата, но тя още не е излязла на български и докато излезе, ще съм забравила детайлите.
Прочетох по препоръки от темата "Три седмици да се сбогуваш". Хареса ми, макар че малко в повече ми дойде екшъна.
Мисля да продължа с Д-р Хънтър и "Мъртви води".
Ползвам и аз Goodreads за читателски дневник.

# 692
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
Завърших "След мръкване" на Мураками. 3 от 5. Не е от силните му романи.
Продължавам с "Останалото е мълчание".

# 693
  • Мнения: 13 805
Прочетох Жената в  каюта 10. Ами типична кримка.  В средата вече беше ясна интригата и мотивите. Но ми запълни времето, осветли ме по повод фобиите алкохола и антидепресантите. Даже исках да ви питам нещо по книгата , щях да го слагам с скрит тескт. Но докато стигна до писано го забравих. Бъбреци, бъбреци... Какво да се прави.
Вчера исках да почна една книга ( онази, за Стивън Wink  )  не я намерих електронно, после втора (Вратата Магда Сабо)- същата история , третата  ( Докато не бяхме твои само на руски в редуциран вароант ) ,  накрая от яд захванах Кутия с шоколад на Фийона Макинтош. За сега върви леко и бързо. Неангажиращо книжле.

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 19:47 от _re_ge

# 694
  • Мнения: 5 354
ДюДю, по-добре търси другите книги на английски или на друг език, който владееш, защото надали ще видим останалите на български език Tired Явно книгите не се продават добре и Бард са зарязали поредицата.
Лолита, това беше удар под кръста за Мураками. Имам няколко негови книги на хартия, които ме чакат, тази също си я бях набелязала, но май ще свалям очакванията Confused Надявам се все пак да не е най-слабата му.

Аз нещо буксувам тази година и не мога да си намеря подходящо четиво след Джулиан Барнс. Почвам един ден Дейвид Мичъл, на следващия минавам на Нийл Геймън, а вчера на Виктор дел Арбол doh Сега не знам какво ще ми хрумне.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 030
Аз.пък започнах годината добре с Lost man на Джейн Харпър. Интересно и увлекателно книжле, малко мудно се движеше докъм 60%, после се забърза, а краят ме изненада (убиецът). Научих и доста интересни неща за живота в Австралия.

# 696
  • Мнения: 8 229
На мен много добре ми върви 1Q84. Интересното е, че вече съм на 30%, общо взето нищо съществено не е станало и въпреки това не мога да спра да чета. Толкова дълбоко ме е завлядяла. Това ми е първата среща с Мураками.

# 697
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
бАЙКАЛ, НЕ СЕ оставяй мнението ми да ти повлияе. На мен ми хареса, в негов стил е. Просто до другите му романи тази не е толкова на висота. Може би и заради размера. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 6 218
Започнах "Институтът".Като всичко на Кинг и тя ме грабна и нямам търпение да я дочета.Преди това четох "Цинковите момичета " и "Татуировчикът на Аушвиц".Тази година ми остава доста повече време за глезотии,а и има доста нови и стойностни неща за четене.

# 699
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Че откога четенето е в графа "глезотии"?! За мен е от жизненоважните неща, без глезотии мога

# 700
  • София
  • Мнения: 6 030
И за мен е от жизнено важните, ако не чета съм половин човек. Обаче, докато бях по майчинство с две породени си беше глезотия. Simple Smile

# 701
  • Мнения: 10 799
И аз полудявам без да чета. Сега съм по майчинство, трудно намирам време. Станала съм в 7 да чета, докато малката спи. Очите ми се затварят, но си „крада” по час-два четене, иначе не се издържа Simple Smile

# 702
  • Мнения: 6 218
Глезотия е,защото преди това приоритет ми беше да се наспя. Не всички имат помощници и кротки и спящи деца.

# 703
  • Мнения: 10 799
Някой да е чел „Пътят на коприната” на Кевин Фолкнър? Прочетох противоречиви мнения в нета, търся още отзиви.

# 704
  • Мнения: 10 686
Глезотия е,защото преди това приоритет ми беше да се наспя. Не всички имат помощници и кротки и спящи деца.

Спокойно, и аз така не виждах светлина в тунела Simple Smile
Постепенно обаче започнах да се издигам от дъното към по-високи нива на пирамидата по Маслоу (синът ми е вече на 3г и 7м) Joy

Общи условия

Активация на акаунт