Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 302
  • 981
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 453
Не сте гледали. Митко каза, че е решил да прави академия за бизнес предприемачи в своя край. Бизнесът му сам по себе си е достатъчно известен /има клипчета в youtube  дълго преди да се появи във Фермата/ и не му е нужна реклама. Идеята му е да обучава хора, даже спомена, че финансирането вече е осигурено и не затова е влязъл. Изгледайте вчерашния епизод, там обяснява всичко това отново.

# 271
  • Мнения: 487
На анкетата няма опция - "Все ми е тая", защото наистина ми е все тая кой ще бие.

Продължавам да подкрепям Сами, напоследък ми хареса и Красимира, а днес и Дана.

Само за протокола да попитам:
Митко ИТ, като е толкова богат, какво прави във Фермата? Искал да покаже, че и по честен път можело да се забогатее в България!
Това се показва много лесно за 15 минути при Гала или Кадиев - не е необходимо да кисне 3 месеца във Фермата. Далече от бизнеса си и близките си хора, особено от жената в живота му, която точно преди предаването загубила тяхното бебе. Ужас! И вместо да е до нея, да я подкрепя и успокоява, той кисне и се дърли във Фермата! За какъв такъв???

Не подкрепям никого от двамата, все ми е тая кой от тях ще се върне.
Особено след като гледах Митко ИТ каква надувка беше със Станислав.
Да, Станислав се унижи да отиде да говори с него, защото Сами няма с какво да му помогне.
Да, Станислав няма нужните умения за работа във фирмата на Митко, но не беше нужно ИТ-то по този надменен начин да говори с него. Учила съм и чела на английски това, което той му надрънка - на английски.
Станислав на български не ги разбира тези неща, той му се надува и му ги пуска като БетитУ на английски. Толкова не можа да му го каже като един нормален мъж на друг мъж, харабийската и мъжката.

Ивайло няма какво да го коментирам. Понякога е прав, но го изразява по един дразнещ и грозен начин и обезсмисля правотата си. Агресивен.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 22:52 от Tahiti

# 272
  • Мнения: 14 830
Начиии ако някой има нещо спойлер за изхода на дуела в събота, моля да ми пише на лични, че до събота ще се изям от любопитство и ще предам богу дух

# 273
  • Мнения: 3 076
Начиии ако някой има нещо спойлер за изхода на дуела в събота, моля да ми пише на лични, че до събота ще се изям от любопитство и ще предам богу дух
Пишете и на мен, гризе ме страшно, не искам "продукцията" да направи Иво победител , той ще се пръсне от гордост и ще е още по-непоносим.

# 274
  • София
  • Мнения: 4 429






Фермата - Сезон 5, Епизод 34 (16.10.2019)

2019/10/14/The_Farm_S05_E34

# 275
  • Мнения: 4 746
И на мен спойлерче, моля Simple Smile

# 276
  • Мнения: 487
От коментара на Иван, може и да се бъркам, но си мисля, че Ивайло е загубил. Може и да е само моята фантазия в действие. Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 08:04 от Tahiti

# 277
  • Мнения: 14 830
От коментара на Иван, може и да се бъркам, но си мисля че Ивайло е загубил. Може и да е само моята фантазия в действие. Simple Smile


Какво каза Ванчо че зяпах някъде и не чух

# 278
  • Мнения: 487
От коментара на Иван, може и да се бъркам, но си мисля че Ивайло е загубил. Може и да е само моята фантазия в действие. Simple Smile

Какво каза Ванчо че зяпах някъде и не чух
[/quote]

Ако искаш, пусни си го да го изгледаш от 1час 03 минути, коментара накрая.
Иван направи едно прочувствено слово за Ивайло, как се бил отказал от имунитета си и как никой досега не го бил правил. Прозвуча ми малко като оправдание и ... как се казва когато напишат прочувствено слово за някой починал, или песен за него?

Сега, моля не ме разбирайте погрешно.
Митко ИТ вече не е сред фаворитите ми, макар че го харесвах в началото, но и баш да е "мишка" - прекалено е.
Ивайло е бил на дуел преди няколко дни. Колкото и да е бил лесен противник Сашето, битките си бяха тежки и със сигурност Ивайло не е в перфектна кондиция.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 18:40 от Tahiti

# 279
  • Мнения: 2 560
Айде с'я, чак пък мастия.
За протокола - Митака е гостувал тук- таме, не е като за първи път да се показва по тИлИвизията, та са е зажаднял за 5- те минутки слава и медийно внимание. Що е влязъл във фермата като си има пари, ми що пък да не влезне?
Избра Сами за противник, достоен избор, а можеше лесно да избере дедо Венци и Венци е чао, както Ивко честно и достойно избра Сашко.
На дуела съм за Димитър категорично, да си ходи Ивко да си коли животни, да нагъва мЯсо в несвяст и да си пропагандира псевдопатриотизма.

# 280
  • Мнения: 968
Ако приемате, че в реалити форматите влизат само хора жадни за наградата, значи цените парите прекалено много и не познавате добре човешката природа. Не,че аз съм голям познавач, но има нещо като жажда за приключения, желание да се докажеш ... виждала съм го в други формати като "Голи и уплашени", едни пък бродят по Аляска и вдигат адреналина като видят следи от мечки ... хората сме различни. Приемам напълно, че Митко 1 и Сами не са вътре за парите, единия задоволява някаква потискана от юношеството нужда за нови изживявания, другия иска да окачи на пояса си нова победа. Нямам представа защо Митко 2 е вътре, но може това да е неговия начин да се пошляе готино.Дори Митко 1 да не е искрен и да желае страстно наградата вътре в себе си, не ми пука, харесвам образа който изгради. Спокоен, умерен, ако Ивайло не го въвлече в тъпия конфликт, може би щяхме да видим и други черти от един приятен мъж. Засега, толкова, ако остане(което му пожелавам) ще видим повече.
Установих, че в речника ми няма думи с които да опиша падението на един мъж с претенции за родолюбец. Това сноване от човек на човек и предаване с най-жлъчен коментар на думите на Митко 1 ме потресе.  И защо дребната душица искаше да види кого е набелязал Митака за втори дуелист? Беше си изградил цял сценарий и подбрани хули, но ИТто му го разби. Шопски очаквал Митака да избере Венци ! Чухте ли го? Мисли,че всички са мизерници като него, вади си хляба с повтаряне на думи като "чест, достойнство", но не знае какво означават защото на него му липсват. Хора като Шопски девалвираха думата "патриотизъм", вече ми приизлява като чуя редица видни патриоти, а Шопски е черешката на тортата от лицемерие.
И Андрей го завъртя - не работили по  сценарий, защото е трудно да измислиш такива превратности. Имахте, имахте сценарий, но Митака го разпертушини. Сега колкото и да хвалите приятелчето си , че е спечелило два дуела (като показаха ликовете на победените Сашко и Веселка се смях от сърце) ще трябва да се напънете за да му помогнете. По леки игрички, по статични , повече рязане и цепене , щото Ивко го няма в бягането.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Феникс, на 100% ли си убедена, че щеше да избере Сами?

# 282
  • Мнения: 2 560
Ами аз гледах с половин око, щото си имах друга работа, но доколкото разбрах, избора на Митака, който той трябваше са напише на лист , беше Сами. Даже му обясни защо избира него.

# 283
  • London
  • Мнения: 6 732
А според мен Венци и Иво са най-лесните противници оттук насетне, добре му дойде на Айтито да не е срещу един Сами или Станислав. Другото е тинтири минтири.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 324
Феникс, на 100% ли си убедена, че щеше да избере Сами?
Да, така написа на листа.

Общи условия

Активация на акаунт