Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 154
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 975
  • SF
  • Мнения: 20 644
Е добре, защо Митко не ходи при други да им обяснява как ще ги гали, какво иска да им прави и т.н. Краси също с никой друг не се усамотява така и не си говори такива неща.(пак казвам, поне не са давали) И да, казва му "Стига", но винаги с усмивка. Simple Smile Просто виждаме нещата по различен начин, за мен горното си е флирт и то инфантилен. Той я бъзва, но тя се кефи, иначе отдавна да го е отрязала.

Просто й е приятно вниманието му.

# 976
  • София
  • Мнения: 19 910
И за мен Красимира не флиртува с Митко, просто търпи куците му свалки. Той се държи инфантилно и може тя да си мисли, че само се лигави, а в такава ситуация ще е смешно да се възмущава сериозно. Както всъщност направи Бети, връзвайки се на лигавщината на Сами, и стана за смях пред аудиторията.

# 977
  • Мнения: 10 670
Да, приятно е вниманието. Митето е по-малък, значи още се котира сред "младежта", също е сладур, защо да не и приятно. На мен също би ми било. Сега, че флирта му е едни такъв малко дебелашки Grinning Пък и няма лошо да си вдигне самочувствието, Краси е хубава жена. Не е длъжна да му отвръща и да се оженят, все пак. Пък и то в затворени там по цял ден, трябва да се разнообрязават.

# 978
  • София
  • Мнения: 2 604
То лошо няма, просто обясних на мен къде ми олеква тя като образ и защо между нея и Сами ще избера Сами за победител на този етап, въпреки че много искам жена-победител.

Всички жени обичаме вниманието, но като те гледат близки (и мъжът ти) е добре поне малко да тушираш каруцарските свалки на Митко, има как и без да си истеричен като Бети. 😁

# 979
  • София
  • Мнения: 19 910
ParaSiempre, на практика Бети не е истерясвала или правила панаири на Сами, когато сериозно се върза, че я сваля. Просто се "оплака" напоително на Митко 1, което беше смешно, защото си личи.еше, че Сами просто се лигавеше тогава. Ако и Красимира не гледа сериозно на простотиите на Митко 2, сигурно не счита за нужно да реагира сериозно, още повече ако се надява, че щом й симпатизира, може да го направи свой съюзник занапред.

# 980
  • София
  • Мнения: 2 604
Рейне, дано наистина Краси е просто един добър стратег 😁🤗

# 981
  • Мнения: 14 816
Заповядайте в новата тема.
https://bg-mamma.com/?topic=1150673

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 14:58 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт