Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 295
  • 981
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 14 830
Станислав ми се вижда в добра форма,но се надявам Сами да спечели Фермата
Нямам нищо против който и да е от двамата. Аз за сега съм с 4 фаворита.
Сами, Станислав, Красимир и Митко Караиванов.
Който и от тях да спечели ще съм доволна
Пак ли не се очертава жена да спечели? Нито една ли няма шанс?
Амиии, евентуално Красимира бих приела. Другите не ми допадат.

# 961
  • София
  • Мнения: 2 658
Влезна като семейна жена, домакиня, това показаха във визитката ѝ. Нито е опровергала това, нито е говорила повече (или не са дали). И си флиртува и тя, усмивки, погледи, флирт има и от нейна страна, хайде моля ви Wink Не я съдя, просто казвам защо евентуално не би спечелила накрая от моя гледна точка, а има потенциал.

# 962
  • Мнения: 5 121
Не може зрителят да иска поведението на участниците да е съобразено с неговите представи за живота. Зрителите са много,няма шанс, а и няма нужда, да се хареса на всички. Всеки сам преценява за неговия живот кое е ок и кое не. До момента нищо грозно и неприятно не са показали двамата. Поне според мен.

# 963
  • London
  • Мнения: 6 732
Те добре бяха седнали на пейката на Шопски, ама защо ли. Дали за да не е празна. Някаква подкрепа да чухте. Освен Паулина, другите седяха като мумии. Докато агитката на Митко беше страшна.
А, защо на Венци или Станислав следва да им пука за хора, които едва познават? Според мен просто не им дремеше кой ще остане, нормално..... Много размисли хвърляте за нещо очевидно, все им беше тая на тях.

Интересно ми е къде ще ги водят с багажа?

# 964
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Станислав се местеше и при тази на Митко

# 965
  • Мнения: 2 182
Не съм гледала предаването седмица и нещо и изпуснах доста неща.
Радвам се, че Митко е победил Иво Шопски.
Понякога на лицата на някои хора е изписано колко недостойни са и каква злоба има в тях. Толкоз.

За какъв флирт м/у Краси и Митко говорите? Може ли поне да кажете в кой епизод да търся и гледам? Grinning

# 966
  • Мнения: 2 596
По едно време имах чувстово, че докато играе Митко всички са на неговата скамейка, а като излезе Иво да играе четиримата се връщат уж за мълчаливата подкрепа.

# 967
  • Мнения: 8 522
Влезна като семейна жена, домакиня, това показаха във визитката ѝ. Нито е опровергала това, нито е говорила повече (или не са дали). И си флиртува и тя, усмивки, погледи, флирт има и от нейна страна, хайде моля ви Wink Не я съдя, просто казвам защо евентуално не би спечелила накрая от моя гледна точка, а има потенциал.
Права си.  Не му се дърпа и все около него се мотае

# 968
  • Мнения: 6 493
Честита победа на Димитър! Равностойна, честна и заслужена!
Купона ще е Hands Metal

# 969
  • Мнения: 968
И аз не виждам флирт от страна на Красимира.Тя тренира, вдига тежести, снимката в профила и е от залата.Свикнала е да се оправя с мъже, на малкия му е кака... измислена история отвсякъде. Пък и неговите свалки са едни .....или дрънка клишета легнал, или мята ръка през нея. Но е възможно да го държи около себе си за съюзник.Както и той нея.Да видим колко време ще ни занимават с тази измислица.

# 970
  • SF
  • Мнения: 21 172
Ще ми липсва Ивайло. Доста ителигентен и креативен човек. Аз много уважавам такива качества. Другото се научава.
Много исках да вземе някакви точки. Равностоен дуел, липсваше и късмет. В играта с 3-те минути разлика не мисля, че заради късмета Иво не е победил. Митко си го надигра в тази битка. Но в останалите игри, определено късметът можеше да подпомогне малко цветния Ивайло.

Също в дърпането на каруцата -  в първи рунд Митко имаше идея в главата си как да "прецака" противника си, докато адреналинът не даде възможност на иначе доста находчивия Ивайло да помисли малко. И резултатът се видя - на косъм, но за Митко.

Който и от двамата да си беше тръгнал, за формата е липса и оголена позиция. Маааалко по-неизявен за мен беше Митко, а по-доминиращият персонаж - Ивайло. Жалко.

# 971
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз също не виждам флирт... Хайде сега... че е семейна и Митко като седне до нея или я заговори, тя да си тръгне и да не отговаря, не върви.

# 972
  • София
  • Мнения: 2 658
Е добре, защо Митко не ходи при други да им обяснява как ще ги гали, какво иска да им прави и т.н. Краси също с никой друг не се усамотява така и не си говори такива неща.(пак казвам, поне не са давали) И да, казва му "Стига", но винаги с усмивка. Simple Smile Просто виждаме нещата по различен начин, за мен горното си е флирт и то инфантилен. Той я бъзва, но тя се кефи, иначе отдавна да го е отрязала.

# 973
  • Мнения: 5 121
Добре де. И? Ми няма лошо. Живота не е коловоз.

# 974
  • Sofia
  • Мнения: 1 936
Дали са свършили снимките вече,знае ли някой?

Спойлер
Скрит текст:
Скрит текст:
Срещнах Сами току що на Витошка,та да знам дали той е приключил,или всички вече са навън.
С една руса девойка беше.Ма много нисичък,бе... Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 13:59 от avi10

Общи условия

Активация на акаунт