Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 156
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 14 816
Две групи участници ще влязат в две отделни ферми на 6 септември пред погледа на зрителите на bTV. Темата „Нов свят“ е актуалното предизвикателство за зрители и участници в предстоящия сезон, която ще постави на фокус социалното разделение в обществото ни. Тя е в унисон със световните тенденции и проблеми и тяхното измерение в България.

В петия сезон на най-гледаното риалити у нас всяка от двете ферми ще има свой наставник, който ще се стреми да предаде ценности като трудолюбие и уважение към земята и традициите. Това са опитните фермери Марин Петров и Росен Николаев. Двамата ментори ще напътстват участниците как да изградят стопанствата си сами, като отглеждат зеленчуци и се грижат за животните. Както обикновено, всяка седмица те ще дават и специалните задачи на играчите, а в края й ще проверяват и оценяват труда им.


Старата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1080275
https://m.bg-mamma.com/?topic=1138774
https://m.bg-mamma.com/?topic=1147789

Официалната страница във Фейсбук
https://www.facebook.com/fermata.btv/
 
Фермата в Инстаграм
https://www.instagram.com/fermata.btv/
Участници



















Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 14:29 от djoleva

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Много е трудно да започнеш бизнес в България без помощ, аз и мъжа ми, бог да го прости, сме тръгнали буквално от нулата. Никой от богаташите не е почнал без помощ.
Благодаря за темата.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 304
Благодаря за темата!

Мисля, че Ивайло ще заложи на сиромаси като ратаи.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 852
Благодаря за темата. Аз мисля, че все пак няма да е Мариана ратай. За мъж също залагам на Венци.

# 4
  • Мнения: 3 453
Благодаря за темата!
Прогнозирам близки отношения между Шопски и Станислав.
Ако Венци е ратай и дуелист, би дръпнал Митко2.
От жените, в случай, че Шопски реши да изчисти Мариана, би пратил Дана и Вили ратаи, за да може после Вили да дръпне Мариана /стига да я обработят добре преди това/. В случай на женски дуел, аз бих избрала Веси и то не поради липса на качества, а заради слабата психика. Паникьосва се и се спича.  Не мисли по време на битка.

# 5
  • Мнения: 5 392
Благодаря за темата. Размислите за богатите са удивителни?.?

# 6
  • Мнения: 14 816
Весето не само се спича, но и се и разсейва. Почва да плаче за нищо. Несигурна е и това може да и изиграе лоша шега.

# 7
  • София
  • Мнения: 19 910
А и не е особено умна. Липсват й и елементарни познания за много неща. Снощи ме втрещи това, че не знае как да прелее течност с маркуч.

Джоли, благодаря за новата тема!  Hug

# 8
  • ново
  • Мнения: 5 855
Много е трудно да започнеш бизнес в България без помощ, аз и мъжа ми, бог да го прости, сме тръгнали буквално от нулата. Никой от богаташите не е почнал без помощ.
Благодаря за темата.
С личен пример мога да докажа, че няма такова правило, но не за това е темата.

# 9
  • Мнения: 6 123
Благодаря за новата тема 💐
Веселка е най слаба от жените вярно е,недосетлива е и все разчита друг да я ориентира.Силвия трябваше да иде срещу Иво хубаво щеше да го припоти 😁

# 10
  • Мнения: 14 816
Благодаря за новата тема 💐
Веселка е най слаба от жените вярно е,недосетлива е и все разчита друг да я ориентира.Силвия трябваше да иде срещу Иво хубаво щеше да го припоти 😁
Виж тук съм съгласна. Силвето можеше и да го бие Ивайло

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Много е трудно да започнеш бизнес в България без помощ, аз и мъжа ми, бог да го прости, сме тръгнали буквално от нулата. Никой от богаташите не е почнал без помощ.
Благодаря за темата.
С личен пример мога да докажа, че няма такова правило, но не за това е темата.

Всеки има право на мнение. Моето е, че всички до един са били побутнати, къде повече, къде по-малко. Говоря буквално от нулата, аз си продадох златото, което беше на стойност 60 лв.

# 12
  • Мнения: 3 865
Tahiti, не питаш мен, ама понеже имам опит в проограмирането (то зависи и кое те интересува щото има и сложен вариант с математики, а има и по-елементарен, който реално е масово търсеният, с който аз имам сблъсък). Лесното на програмирането е, че няма много за зубрене - схванеш ли основните принципи и ако си креативен, с добро логическо мислене и перфектна концентрация програмирането ще ти се стори работа мечта. Работила съм много неща, но само това ми е било интересно. Но при мен имаше друг проблем затова го отказах и много ме е яд, но не зависеше от мен. Толкова е интересно, че и за без пари бих го работила (и съм го правила като хоби). Уви - не ми било писано. Но определено не е рутинна работа и не всеки става нея

# 13
  • Мнения: 8 413
Моля някой да ми каже с едно изречение защо майката и дъщерята наричат Венци Бебе Сьомга?
 Не разбирам лекинката омраза,която ми лъха от темата към богаташите,по принцип.Навсякъде по света има богати,средно богати и бедни хора.и защо богатстовото да не е самоцел?Какво лошо има в това,да искаш да изкарваш едни пари,и още,и да имаш още по-хубава къща и кола,на още по-интересни места да ходиш,да ядеш скъпа храна и да пиеш скъпо вино/и хубаво/?И защо трябва да си делят богатството с бедните?Не подкрепям тези,които богатеят по престъпен начин.Другите нека си трупат кинтите,щом имат акъл за това.
    И двамата Митковци са имали гръб и старт за начало.Евала на родителите им.Ако те самите имат акъл да увеличат стартовия капитал,и да множат богатството,то тогава родителите са си свършили работата.Хората няма да помогнат на моите деца,на своите ще дадат.
    Относно жилищата,не съм чула някой да откаже даден от родителите имот ,в полза на някой беден.А той да почне от нулата.
   Имаше един чаршаф на стената на една от фермите,че Бедността е въпрос на нагласа.Силвето и Краса нито за миг не създадоха у мен впечатление,че страдат от това се "бедни",да мрънкат или да дават някакви заявки ,че четат книги за забогатяване и прочие.това го правиха Венци и Велислава.Всичко е в главите ни.

# 14
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Моля някой да ми каже с едно изречение защо майката и дъщерята наричат Венци Бебе Сьомга?
И аз седя и се питам от къде идва това меко казано странно нарицание?! Flushed
Най-после се била докоснала Велислава до богатите.. Ужас просто.. Mask
Бети е много зле, хич не мога да я понасям и се надявам съвсем скоро някой да си я изпрати у дома.

Общи условия

Активация на акаунт