Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 159
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
  • Мнения: 14 816
Леле, Краси изби рибата с тази лъжа. Бета вече откачи. Сега няма да спре логореята и.
Дооста е злоба и тя

# 46
  • Мнения: 968
И какво стана с фабриката за тухли? Родителите на Митко 1 се оказаха работници в БДЖ , а това което Една Жена Каза - лъжа.

# 47
  • Мнения: 14 816
И какво стана с фабриката за тухли? Родителите на Митко 1 се оказаха работници в БДЖ , а това което Една Жена Каза - лъжа.
Съвсем обикновени хора.

# 48
  • Мнения: 3 453
И какво стана с фабриката за тухли? Родителите на Митко 1 се оказаха работници в БДЖ , а това което Една Жена Каза - лъжа.
То беше ясно още от видеото с бащината къща. Служителите на БДЖ не се славят като много имотни, да не кажа, че живеят на ръба.

# 49
  • Мнения: 14 816
Изненада ли ви избора на Шопски за застрашени за ратаи

# 50
  • ново
  • Мнения: 5 855
Изненада ли ви избора на Шопски за застрашени за ратаи
Много съм изненадана Smile Толкова плосък е тоя човек, че няма равен. Дано не се поболее от тая злоба, дето го разяжда.
Защо си мисля, че Митко нарочно изгуби имунитета.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 932
Ха, ха, малка подла душичка зад големи думи!

# 52
  • Мнения: 14 816
Шопски е такова леке. Буквално заяви че ще прати Митко на дуел. Както и предположих е. Гадина мръсна е.
Резултати от анкетата
Гласували - 52
За Мариана - 34
За Митко-21

Това е
Познали сме единият

# 53
  • Мнения: 1 476
А защо дуелът за имунитет беше само между трима от жените и трима от мъжете?

# 54
  • Мнения: 14 816
Мислех да пусна нова анкета-кой ще е първи дуелист. Ама то стана ясно, така че няма смисъл

# 55
  • Мнения: 968
Пак овъртя обясненията защо праща Митака 1 ратай и дуелист, ама само той си вярва.Еййй, няма срам патриота, дребно, отмъстително човече.

# 56
  • Мнения: 2 639
Мислех да пусна нова анкета-кой ще е първи дуелист. Ама то стана ясно, така че няма смисъл
Може анкетата да е "Кой ще бъде втори дуелист"

# 57
  • Мнения: 3 453
Аз се забавлявах с коментара на Маргарита, когато Шопски избираше кои са претенденти за ратаи. Вожда така я изгледа, все едно даскалка в предпенсионна възраст поглежда към прекъснал я в час първокласник. Уникален укорително-снизходителен поглед.  Как си вярва тоя човек!😁

# 58
  • Мнения: 61
И това, ако е патриот... думи нямам. Не харесвам Митко 1,но на шопски много му личи, че го е страх от Митко 1 и така иска да го отстрани. Жалка картинка!

# 59
  • ново
  • Мнения: 5 855
Добре де, псевдопатриотът не е ли гледал предните сезони? Дори и по някакъв жалък начин да се добере до финал, ще трябва да гласуват за него, я фермери, я зрители.
Нямам представа кого ще избере Митко за опонент на дуела, но съм сигурна че ще победи.

Общи условия

Активация на акаунт