Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 180
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 15
  • Мнения: 2 560
Тези дни пропускам, ама ви чета.

Благодаря за темата🌹😊

# 16
  • London
  • Мнения: 6 732
Мерси за темата.... заинтригувах се от тези разкрития на Андрей за някой, който щял да преживее катарзис и напише писмо покрай/поради Митко татиното. Хъм.... какво ли ни готвят?
https://fermata.btv.bg/video/videos/kak-shte-se-promenjat-otnosh … -4YaYeTfgY69kWYFY

# 17
  • Мнения: 968
djoleva  ставаш все по добра в откриването на темите Hands Plus1 Следваща цел за покоряване - анкета! Може би дамите с умения на програмисти ще помогнат ? Аз лично не им обръщам внимание , но ако народа иска , да помага.
Възможностите на родителите не са без значение за професионалния старт на детето. Дали ще му дадат капитал, дали ще му купят апартамент, дали ще го уредят на добре платена работа . По важно е какво имаме като резултат - Ивайло е от заможно семейство, кара си автобусчето -книжарница, изявява се по медии, възседнал е патриотизма и го дои яко ... но като човек е пълен провал. Доколкото виждам дори в групата ни 1-2 го харесват такъв, какъвто е. Митко 1 -  родителската помощ ( вратичката през която влезе в бащината къща не беше на собственик на фабрика) и да я е имал е до ученето и първата година на самостоятелна работа, после тръгваш сам . Не се е провалил, останал е скромен,  приятен за гледане и контактуване млад мъж. Митко 2 е бил настанен от тати като собственик на фирмата, може да му е прехвърлена за да намалеят фирмите на тати например, но също е приятен човек. При тоя негов мързел, никой от отбора му до сега не го напада. Мариана е получила много, но е положила усилия, развила се е в сфера далечна на родителите си. Работи много, изтрещя за цигарите, опонира на Ивайло, говори си със Силвия , дори се усмихна. Някой наема ли се да повтори живота и до тук? Брака с наркобос, организиране на конкурси от които се интересува предимно ъндърграунда ... както се казва - иска се дупе Mask

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 14:33 от Tary

# 18
  • София
  • Мнения: 1 364
Големи философи са Иван и Андрей Scream
Хич не ми харесват тези обобщения, анализи изводи .....
Да не говорим, че не виждам и голяма разлика в състоянието на нашите герои, а по скоро в образование и среда.
С нетърпение очаквам Полина да си тръгне.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 14:42 от mami21

# 19
  • Мнения: 4 996
Моля някой да ми каже с едно изречение защо майката и дъщерята наричат Венци Бебе Сьомга?
 Не разбирам лекинката омраза,която ми лъха от темата към богаташите,по принцип.Навсякъде по света има богати,средно богати и бедни хора.и защо богатстовото да не е самоцел?Какво лошо има в това,да искаш да изкарваш едни пари,и още,и да имаш още по-хубава къща и кола,на още по-интересни места да ходиш,да ядеш скъпа храна и да пиеш скъпо вино/и хубаво/?И защо трябва да си делят богатството с бедните?Не подкрепям тези,които богатеят по престъпен начин.Другите нека си трупат кинтите,щом имат акъл за това.
    И двамата Митковци са имали гръб и старт за начало.Евала на родителите им.Ако те самите имат акъл да увеличат стартовия капитал,и да множат богатството,то тогава родителите са си свършили работата.Хората няма да помогнат на моите деца,на своите ще дадат.
    Относно жилищата,не съм чула някой да откаже даден от родителите имот ,в полза на някой беден.А той да почне от нулата.
   Имаше един чаршаф на стената на една от фермите,че Бедността е въпрос на нагласа.Силвето и Краса нито за миг не създадоха у мен впечатление,че страдат от това се "бедни",да мрънкат или да дават някакви заявки ,че четат книги за забогатяване и прочие.това го правиха Венци и Велислава.Всичко е в главите ни.
Да, подкрепям. И да се развеят документи от ТР, от които е видно, че баща е помогнал на детето си да тръгне в бизнес, за мен това изобщо не са кирливи ризи.
Джоли, мерси за темата.

# 20
  • Мнения: 14 817
Айде имате анкета.
Митко ИТ направо да ме взима на работа.

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Браво, Джоли! 😘 Гласувах за Митко ИТ и Мариана ратаи. Хич няма да се посвени да я сложи ратай за втора седмица, ако не вземе имунитет. 👌🏻

# 22
  • Мнения: 30 961
Нещо поизпуснах епизодите.

# 23
  • Мнения: 10 679
Мерси за темата и анкетата Simple Smile
Гласувах за Митко ИТ и Мариана. Съвсем ми опротивя Иво със заканите си към Мариана. Хич не му прави чест като мъж, като човек, а какво остава за човек с неговите претенции. Няма да се поколебае да се изгаври с противниците си.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Много е трудно да започнеш бизнес в България без помощ, аз и мъжа ми, бог да го прости, сме тръгнали буквално от нулата. Никой от богаташите не е почнал без помощ.
Благодаря за темата.
С личен пример мога да докажа, че няма такова правило, но не за това е темата.

Всеки има право на мнение. Моето е, че всички до един са били побутнати, къде повече, къде по-малко. Говоря буквално от нулата, аз си продадох златото, което беше на стойност 60 лв.

И? Това злато го беше купила със спечелени от теб пари? Значи си инвестирала неправилно в злато и после си оправила нещата.
Или ти беше подарък за бала/сватба/ рожден ден от баба или майка. Това е побутване.

Tary, чудесен пост.

# 25
  • Мнения: 4 728
Гласувах за Мара Силиконя и Станислав. Като залагам, че ще прати Марияна на дуел. А тя от своя страна ще дръпне или Дана или Веселка.

# 26
  • Мнения: 2 560
Ще прати Митака ратай и дуелист, ако последният не успее на играта за имунитет. Сигурна съм, защото това ще е начина му на Ивайло да надделее над Димитър, да му покаже, че той е шефа и тн. Елементарно , ама аз от Ивайло това очаквам.

# 27
  • Мнения: 4 728
Ще пази Митьо за себе си, а и е набрал много на Марияна. Затова аз залагам на женски дуел.

# 28
  • London
  • Мнения: 6 732
Според мен ще избере Станислав ( ако играе с акъл играта ) и да речем някоя от своя отбор жена Елизабет ми се върти в главата. Предполагам , че ще избяга нарочно от неприятните за него да ги прави ратаи....

# 29
  • Мнения: 17 934
Ще ми се да видя Силвето, нещо между капките мина досега, но смятам, че ще е Марияна ратайка.

Общи условия

Активация на акаунт