Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 182
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 885
  • ново
  • Мнения: 5 886
Аз всъщност не разбрах Ивайло що чини при чорбаджиите?! Нали работи рОдину, откъде пари? Така и не каза с какво всъщност се занимава.
Естела, няма да отпадне тия дни Митко, ще се наложи да почакаш.

# 886
  • София
  • Мнения: 1 149
Да, и двамата имат трески за дялане. Но ето и нещо различно - да е минавало случайно на хората, подкрепящи Ивайло Шопски, че причината за поведението на Митко е че с хора като Ивайло честна игра не бива??? Мисълта ми е, че Ивайло сам е предизвикал Митко да се държи така с него??? Че случайно има основателна причина за неговите " свински очички" и тя е, че този човек е злобен, нагъл, безпардонен, хитър и псевдо-властелин?

До сега при все предисторията ми с Ивайло Шопски не съм видял и едно качество което да ми направи положеително впечатление. Освен, че е запознат с Българската история в детайли, но пък е забравил някои доста съществени неща [падането на Велико Търново под османска власт, което се учи в 4-5 клас някъде!].

Досега не съм видял и едно нещо от Ивайло Шопски, което да демонстрира положителни качества. Само злоба, комплекси и откровено заяждане с всички. Умът ми не побира защо има хора, които да го харесват, след като количеството на отрицателните му качества е много по-голямо от положителните такива.

Може да играе шах. Бих го предизвикал на дуел с 3 игри на 5 минутна контрола. Да го видя що за " шахматист" е.

# 887
  • London
  • Мнения: 6 732
Той реално Ивайло е по-слаб играч и от Венци, това се знаеше като не му стигна въздух.... Та Митко просто го предизвика, защото можеше като нищо да падне от един Венци, враждата си беше удобно оправдание. Това аз си мисля, толкова стратегии може и дотам да са стигнали. Поне няма да има вече скандали, очаквам Станислав или Венци да са посочени за фермер на седмицата.

# 888
  • Мнения: 3 453
Честито! Време беше Шопски да си ходи! 😌
Агитката на Митака срази! Трябва да се цанят за регулировчици.😂 Бяха страхотни!

# 889
  • Мнения: 14 817
Ивайло от самото начало е помолен. Първо агитираше през оградата да извика сиромасите/Стани/, Митко на дуел. После биейки се в гърдите избра най слабият участник влизал във  всички сезони на формата.
Следващ ход - избира Митко за ратай и го праща на дуел
И през цялото това време се бие в гърдите, че иска да победи Митко, а се чуди как друг да му свърши тази работа.

# 890
  • ново
  • Мнения: 5 886
Трябва да се цанят за регулировчици.😂
Особено Силвето, по едно време се смях с глас на нейните жестове.

# 891
  • Мнения: 487
Бях писала, че ми е все едно кой ще бие.
Връщам си думите назад. Много се радвам, че Митко ИТ победи.
Това поведение на Ивайло не се търпи!

Браво Митак! Спечели мъжката!

# 892
  • Мнения: 3 865
Не са му свински очите на Митко, по-скоро са закачливи. Хубавец е, само малко да постегне физиката

# 893
  • Мнения: 10 682
Това с милионерчето от ДМ обида ли трябва да е? Grinning Пък нека и мен ме обиждат, че съм милионерче Grinning

# 894
  • Мнения: 6 166
Ивайло си беше гола вода физески,видя се че дори и не дотам силния Митко го победи.Все едно гледах миналия двубой обърнат.Така е като се подиграваше на Сашо,а ето че се видя и той колко струва.Станислав щеше да го отнесе направо.Митака дано заякне,че и той няма голям шанс срещу Краси,Сами и Станислав.Ивайло продължи да обижда очаквано,тъкмо доглеждам че дребен заспа.
За ратаи Венци или Станислав,а от жените Дана или Паулина.Силвия беше страшна,абе цялата му агитка бяха страхотни,без Бета разбира се,с нейното киллл ли кво беше в началото ме загуби.А Паулина как му стана такава фенка на Ивайло,уж гледам ама съм изпуснала приятелството им.

# 895
  • Мнения: 416
Пуснах на повторение да видя спокойно безценните напъни на Ивайло. За втора година гледам Фермата, никога не съм предполагала, че ще ми докара такова вълнение. За мен това е битка на два различни свята. Уф, без да искам цитирах името на сезона.

# 896
  • България
  • Мнения: 1 023
Семейство Паулина и Красьо на тотално различна страна. Това е все едно единият да е про съветския съюз, другия про Европа. Нямат шанс за бъдеще.

# 897
  • Мнения: 14 817
Това с милионерчето от ДМ обида ли трябва да е? Grinning Пък нека и мен ме обиждат, че съм милионерче Grinning
Това с милионерчето като обида ми звучи така.

# 898
  • Варна
  • Мнения: 10 435
Аз всъщност не разбрах Ивайло що чини при чорбаджиите?! Нали работи рОдину, откъде пари? Така и не каза с какво всъщност се занимава.
Естела, няма да отпадне тия дни Митко, ще се наложи да почакаш.

Ще почакам с удоволствие.

# 899
  • Варна
  • Мнения: 6 848
По миналата година така се радвах, когато Вили разкара тариката Алек.
Миналата година, на безценната физиономия и рев на патриота Георги когато Нури го елиминира.
И днес.

Общи условия

Активация на акаунт