Pampers ви предизвиква! Тествайте новите пелени Pampers Active Baby

  • 12 994
  • 550
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 3 098
Привет. Имам опит с марката, тъй като ги използваме от ден 1. Харесвам и Active baby и Premium care сериите. Не са пропусквали, а нощем много ги опишква. Проведох теста у дома, Pampers отново оправдаха очакванията ми и съм сигурна в тях. Не пропускат дори след 225 мл. течност излята в памперса. Направила съм правилният избор като съм им се доверила.

# 511
  • Мнения: 474
Дойде време и аз да се разпиша. Направих първо теста със шишето и боята. Нямам забележки, справи се отлично, а на каките беше интересно да наблюдават. През нощта нямахме проблеми също, памперса не беше пропуснал въпреки доволното напишкване. Определено ме впечатлиха и започваме да ги използваме и за напред. Благодаря на Pampers 😊

# 512
  • Мнения: 31
Аз, не съм от спечелилите, но си ги закупих от магазин. За съжаление през ноща не могат да се справят, с предишните никога не беше ми се случвало да се събужда мокър.

Съжаляваме за неудобството, причинено от продукт на Pampers!
Подобрената версия на пелените Pampers Active Baby можете да познаете по стикера 2X в жълто и червено или по производствената дата - произведени след 26.06.2019 г. Можете да изпратите своето оплакване ТУК. Колегите от Потребителската линия на P&G ще се опитат да Ви съдействат максимално. Моля да посочите откъде е закупен продукта, размер на пелените, по възможност номер на баркод, както и възраст и тегло на бебенцето.
Благодарим предварително!

# 513
  • София
  • Мнения: 10 862
Aз вече писах, че съм много доволна от памперсите. Попиват много добре и ще продължавам да ги ползвам. Сега, направих и теста по вашите указания с боядисаната вода. При всичките 225 мл вода, изляти върху памперса, след като го изцедих, върху салфетката не капна нищо!  Благодаря още веднъж на Pampers!

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Аз се нуждая от малка консултация.
Бебе 8++ , 9.500 кг. Вечер пие АМ 200 мл + около 400 мл вода. Всяка сутрин сме мокри. Кой модел и размер бихте ми препоръчали, за да устои на напъна?

# 515
  • Мнения: 1 406
Аз, не съм от спечелилите, но си ги закупих от магазин. За съжаление през ноща не могат да се справят, с предишните никога не беше ми се случвало да се събужда мокър.

Съжаляваме за неудобството, причинено от продукт на Pampers!
Подобрената версия на пелените Pampers Active Baby можете да познаете по стикера 2X в жълто и червено или по производствената дата - произведени след 26.06.2019 г. Можете да изпратите своето оплакване ТУК. Колегите от Потребителската линия на P&G ще се опитат да Ви съдействат максимално. Моля да посочите откъде е закупен продукта, размер на пелените, по възможност номер на баркод, както и възраст и тегло на бебенцето.
Благодарим предварително!
Да, със такъв стикер бяха. Закупени са от кауфланд, но според мен от където и да се закупят пак ще е същия проблем. Сега си купих от старите без стикер и отново на сутринта е сух. Явно новите не са нашите памперси.

# 516
  • Мнения: 6 017
Тествах памперсите и продължавам да тествам вече четвърти ден, и те издържаха на теста. Идват ни дори малко големи, защото са от 9 до 14 кг, а Радост е 8.4кг. Предвид това памперсите не пропускат! Не е била мокра за това време. Искам да отбележа, че до една годишна възраст сме ползвали само и единствено premium care, като след годинката минахме на обикновените на памперс, защото от premium care започна да се отделя от памука и имаше често по дупенцето на бебето.
Pampers Active Baby ми хареса и препоръчвам за ползване.

# 517
  • София
  • Мнения: 856
Здравейте, и ние получихме подаръка си, но още не съм го пробвала, защото имаме да доизползваме premium care. Но вече ви се доверих и си поръчах кашон active baby😊😊😃

# 518
  • Мнения: 844
Здравейте и аз съм от вече получилите подаръка си от Pampers. Благодаря за възможността да ги тествам! Направих описания тест с оцветената вода и нямаше и капка протичане. Останах очарована, защото за пръв път видях как реално попиват памперсите. Сега съм сигурна, че с тях бебето ще е винаги сухо и ще се чувства комфортно. Определено ще продължа да ползвам Pampers Active Baby. Поздравления за хубавата кампания, защото така се печелят реално клиенти,които вече са убедени в качеството на продукта.

# 519
  • Мнения: 471
Здравейте! И аз направих теста по описания начин. Резултата беше блестящ, но аз и не съм очаквала друго. Pampers винаги са били лидер на пазара.

# 520
  • Мнения: 665
Здравейте,
днес и аз получих моят награден пакет. Благодаря много за приятната изненада! Simple Smile Опитах да направя теста по указания начин и качеството на пелените ме удиви!  Както винаги, Pampers оправдават надеждите на родителите и осигуряват на децата спокоен сън и игра.

# 521
  • Мнения: 2 405
2ри ден ползваме Pampers active baby, нощем. Държа да ги пробвам вечерта, защото след млякото и водата, които изпива дъщеря ми, ми е важно да видя дали памперсът ще пропусне. 2ри ден блестящото представяне!
Направих и теста. Беше ми безкрайно интересен, защото такъв тест съм гледала само по рекламите, а сега всичко се случва пред теб и пред очитете. Нямаше нито капка на салфетката. Памперсите Active са много приятни на допир, имат приятен лек и деликатен аромат и най-важното абсорбират изключително бързо течността. Със сигурност бих ги ползвала за детето ми и за в бъдеще!
Благодаря за възможността да участвам в играта и се радвам, че бях сред печалившите. Прилагам снимка след направения тест.

# 522
  • Мнения: 478
Здравейте, днес и аз получих моя подарък от Pampers,благодаря ви. Направих теста, резултата беше блестящ. Аз ги ползвам вече така или иначе за моята дъщеря. Понякога се случва да пропуснат, но тя найстина пушка ужасно много в тези момента, пие адски много течности, в момента за успкоение на никнещите големи кътници. След като ми свършат, настоящите, които имам просто ще пробвам с 5+,иначе си оставаме с  Pampers Active Baby.

# 523
  • Мнения: 777
И аз получих своята награда и съм доволна от памперсите. Ползваме ги ежедневно и много рядко пропуска. Предимно ако не съм то сложила както трябва памперса.

# 524
  • Мнения: 433
Здравейте! Успешно получих и тествах новите пелени - супер абсорбиращи! Както каза съпругът ми "Памперс си е Памперс!".Препоръчвам горещо!

Общи условия

Активация на акаунт