Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 781
  • 922
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 81
Момичета имам силни болки в десният яйчник където имаме фолекул годен за инсе възможно ли е да се е спукал преди да са ми били хориомон който трябва да е утре

# 76
  • Мнения: 1 980
Kostadinka, ти беше в Селена, нали? Обади се на твоя лекар, ако много се притесняваш, и го питай дали да не отидеш на преглед при някой от дежурните му колеги в клиниката, за да проверят фоликула.

# 77
  • Мнения: 81
Да така ще направя

# 78
  • Мнения: 985
Момичета да ви попитам :започвам да имам от време на време болки в кръста в сякаш ще ми дойде. Възможно ли е да стане до като слагам утрогестан. Или трябва първо да го спра. Кръвен тест ще правя чак в сряда.

# 79
  • Мнения: 6 308
Здравей. В повечето случаи утрогестана не позволява да настъпи М, но има и изключения. На някой момичета си им идва по часовник въпреки него.
   Но е твърде възможно и неразположенията които усещаш да са от самият утрогестан. Той спомага за по-обилното кръвоснабдяване в  матката, а това може да е причина за разни боцкания, придърпвания, лека болка наподобяваща М...

# 80
  • София
  • Мнения: 307
Момичета, нищо не пишете. Помня Костадинка трябваше да е на процедура днес? Другите сигурно чакате за тест. И аз чакам 1ви за преглед да видим как са фоликулите и да назначим процедура.

# 81
  • Мнения: 81
Днес мина и мойта втора инсе надявам се този път да имам успех .Оказа се по време на инсето че матката е пълна с  течност незнам това дали е добре но доки се надява да се получи.Този път нямам болки като предишният каза че всичко е наред

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 07:18 от Kostadinka Feizova 644725

# 82
  • София
  • Мнения: 307
Днес мина и мойта втора инсе надявам се този път да имам успех .Оказа се по време на инсето че матката е пълна с  течност незнам това дали е добре но доки се надява да се получи.Този път нямам болки като предишният каза че всичко е наред
Костадинка, желая ти успех! Когато фоликулите се спукат има такава течност.

# 83
  • Мнения: 81
Да и доктора каза че в момента според него има овулация  и се надява да се получи но този път усетих вкарването на течността и нямах дискомфорт като миналия чуствам се по различно нямам болки и умора дано да се получи

# 84
  • Мнения: X
Привет и от мен, аз чакам да направя тест на 4.11,  това ми е първата инсеминация (която беше на 18.10). Обаче нещо съм хремава и се надявам да не стане по-зле. Успех, момичета! 🤗

# 85
  • Мнения: 81
Момичета да питам според вас възможно ли е след като се спука фолекула да се получи овулация  и възможнолие тази течност да е овулация в матката или нещо друго

# 86
  • Мнения: X
Момичета да питам според вас възможно ли е след като се спука фолекула да се получи овулация  и възможнолие тази течност да е овулация в матката или нещо друго

При моята инсеминация беше същата ситуация, на 11 ден имах само 1 фоликул, на 13 ден сутринта преди процедурата усетих лека болка и подуване и после док ми каза, че това е било от налягането при спукването на фоликула, установи и наличие на течност като при теб.

# 87
  • Мнения: 81
Дано това да е овулация

# 88
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Овулацията идва точно със спукването на фоликула. За течността - има такава, но в какво количество, не мога да кажа. Това е също показател за спукан фоликул и наличие на овулация. От тук нататък, само можеш да се надяваш да се получат нещата, стискам ти палци.

# 89
  • Мнения: 81
Мерси и на теб ти желая успех

Общи условия

Активация на акаунт