Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 780
  • 922
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 186
Аз имам две неуспешни инсеминации на спукан и докторът не каза нищо. И при мен остана едно лекичко чувство, че нещо не направихме както трябва, но късметът също играе роля. Не знам...

# 901
  • Мнения: 136
Девойките които пият утрогестан след процедурата, можете ли да ми кажете дали започвате да уринирате по- често?
Забелязвам, че 8-10дни след това започвам да пишкам много често без значение какво количество течности съм приела и един дискомфорт, че непрестанно ми се пишка. Чудя се на какво се дължи...

# 902
  • Мнения: 186
Да, при мен се получава същото. И това е само един от страничните ефекти, които получавам. На мен Утрогестан не ми понася изобщо. С Дуфастон не съм имала проблеми, освен подпухване, но не бил по-добрият вариант.

# 903
  • Мнения: 136
Никога не са ми изписвали Дуфастон. Утрогестана единия път го поставях вагинално, но ми е много дискомфортно и го пия. Нямам други странични ефекти...

# 904
  • Мнения: 186
Дуфастон съм пила преди, но по други причини. Утрогестанът и на мен ми предложиха да си го слагам вагинално, но и аз предпочитам да го пия. Та затова си търпя страничните ефекти Simple Smile

# 905
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, нова/ стара съм тук. Бях част от групата през 2017г. Имам 1 инсе тогава на естествен цикъл  от което ми се роди момиченце, вече почти на 3. При нас има мъжки фактор и понеже искаме второ, опитахме пак с инсе  но....този път нищо не е като първия и ме съмнява крайният резултат. Инсето ми беше в събота,като така ме претупаха, че нямаше преглед преди това, да се види дали фоликула е спукан, а след самото инсе и се оказа, че не е спукан.  Та накараха ме да катеря 8 етажа по едни стълби, но ефект нямаше. Каза лекарката, че му трябва малко, и ме вика утре за преглед. Но у мен остана едно такова тягостно чувство, за неуспех и за това, че всъщност ми взеха парите за едно нищо... Дали има някакъв шанс, да се случи чудо?!?

Здравейте и от мен, моята инсеминация беше днес, като преди самата процедура доктора видя, че фоликулите не са спукани, но нъпреки това я направихме.. изписа ми Хориомон, който да сложа на 18-ти и 21-ви деп от цикъла ми (днес ми е 16-ти ден), та и аз се чудя защо изобщо я направихме днес, останах с усещането че избързахме.. Sad

# 906
  • Мнения: 1 024
Хориомон не се ли слага преди процедурата?

# 907
  • Мнения: 186
И аз това се чудех. С него не се ли таймира овулацията? Изобщо, доста странен подход, поне според мен.

# 908
  • Мнения: 1 024
И аз това се чудех. С него не се ли таймира овулацията? Изобщо, доста странен подход, поне според мен.

Може би след инсе, за да се гарантира спукване, а не образуване на киста...Знам ли..

# 909
  • Мнения: 29
Незнам, момичета, ще почакаме и ще видим какво ще стане, аз имах хориомон преди инсеминацията и след около 40 часа ми беше процедурата. И понеже не ми се спука фоликула и нищо не ви даде да пия, нито дуфастон нито нищо... Ще видим днес на прегледа какво ще стане. А между другото след самата инсеминация като слязох за преглед и вкара дюзата на ултразвука към яйчника изпитвах ужасна болка, може би заради фоликула знам ли, досега не ми се е случвало. Въобще този ми опит е много странен, всичко върви на криво. Успех на всички!

# 910
  • Мнения: 136
Кой опит ви е?


Незнам, момичета, ще почакаме и ще видим какво ще стане, аз имах хориомон преди инсеминацията и след около 40 часа ми беше процедурата. И понеже не ми се спука фоликула и нищо не ви даде да пия, нито дуфастон нито нищо... Ще видим днес на прегледа какво ще стане. А между другото след самата инсеминация като слязох за преглед и вкара дюзата на ултразвука към яйчника изпитвах ужасна болка, може би заради фоликула знам ли, досега не ми се е случвало. Въобще този ми опит е много странен, всичко върви на криво. Успех на всички!

# 911
  • Мнения: 7
Момичета и аз се чудя за този хориомон дали изобщо има смисъл да го слагам след процедурата, истината е че първият ми опит с инсе наистина сякаш беше безмислен, понеже не бях ходила на ррегледи преди процедурата, а единствено ме стимулираха с Клостил, изчислихме уж датата, на която трябва да съм в овулация, вчера отидох, доктора видя, че фоликула не се е спукал, но въпреки това вкара “материала”.. и сега утре трябва да си сложа тази инжекция.

# 912
  • Мнения: 136
Как така ви направи процедура без да имате назрял фоликул, то не е карфица в сено, че да не го види... направо се чудя

[[/b][/b]
Момичета и аз се чудя за този хориомон дали изобщо има смисъл да го слагам след процедурата, истината е че първият ми опит с инсе наистина сякаш беше безмислен, понеже не бях ходила на ррегледи преди процедурата, а единствено ме стимулираха с Клостил, изчислихме уж датата, на която трябва да съм в овулация, вчера отидох, доктора видя, че фоликула не се е спукал, но въпреки това вкара “материала”.. и сега утре трябва да си сложа тази инжекция.

# 913
  • Мнения: 29
Моят опит приключи. Фоликула изобщо не се е спукал, 10 дни съм на дуфастон и после пак на преглед.

# 914
  • Мнения: 74
Момичета , трябва да пуснем нова тема , накой знае ли как ?

Общи условия

Активация на акаунт