Голямата тема за малките масла - 22

  • 52 293
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Какво ползвате за почистване на лице ?

# 121
  • Мнения: 4 628
Става с всякакво базово масло според мен.

# 122
  • Мнения: 774
Какво ползвате за почистване на лице ?
Аз съм доволна от жожоба и гроздови семки. Не бих казала, че всяко масло почиства добре, особено грим. Но тези двете се справят перфектно.

# 123
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
Има кафеено масло и от печено, и от зелено кафе, аз съм си поръчвала и двете от ибей. В България съм виждала в Елитис, на Икаров.
благодаря много! Щe погледна в ebay !

# 124
  • Мнения: 1 656
Здравейте! Някой тук използвал ли е моринга и в какъв вид? Искам да попитам също оказа ли ви влияние на пигментните петна и образувания по кожата?

# 125
  • Мнения: 15 427
Използвам масло от моринга, от ДМ на Flora is, много е хубаво. Не знам дали пигментацията се повлиява от него, не мога да кажа, защото нямам.

# 126
  • Мнения: 3 767
Само ми палиш фитилите, значи. Отдавна ги заглеждам тези масла, заплюла съм си невена, но чакам първо да поразчистя натрупаните запаси.

Има ги и в магазини Ивис.

# 127
  • Мнения: 774
Аз искам да попитам запознатите и опитните, кои масла са най-подходящи за предотвратяване на стрии?

# 128
  • Мнения: 15 356
Аз искам да попитам запознатите и опитните, кои масла са най-подходящи за предотвратяване на стрии?
Ако може и за бременни да стават?Че растежа е интензивен:grinning:

# 129
  • Мнения: 4 628
Мисля, че всяко масло, което по-интензивно хидратира и омекотява предотвратява стрии. Кокосово, бадемово, даже и свинска мас Simple Smile Зехтин, бебешко олио. Икаров имат масло против стрии. Био-ойл, Палмърс също имат масла против стрии. Важното е да е мазно и да се мажеш обилно всеки ден.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 00:17 от Уейв

# 130
  • Мнения: 3 767
Не бих препоръчала Био Ойл. Да, хубаво е, овлажнява добре, попива сравнително бързо и не лепне, но съдържа ретинил палмитат, който не се препоръчва при бременност.

# 131
  • Мнения: 15 356
Уейв,кокосовото го мазах в третия месец,чувствах се по-скоро омазнена,отколкото хидратирана.Това на Икаров май да пробвам като ми свърши  мазилото.
Не бих препоръчала Био Ойл. Да, хубаво е, овлажнява добре, попива сравнително бързо и не лепне, но съдържа ретинил палмитат, който не се препоръчва при бременност.
Затова и така ми седи.

# 132
  • Мнения: 15 427
Да, Дидичка е права, даже наскоро в една от темите го разисквахме и наистина тази съставка не се препоръчва за бременни. Избягвайте всякакви продукти в които я има вложена докато сте бременни.

# 133
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 815
На каква цена го купувате кафееното олио? На мен с изпращането ми идва 50€!

# 134
  • Мнения: 4 628
Винаги ми е било много чудно защо изобщо предлагат вредни продукти на пазара? Уж е продукт за бременни, пък съдържа вредни съставки. Ако човек не чете и не се интересува допълнително...

Общи условия

Активация на акаунт