Голямата тема за малките масла - 22

  • 51 957
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Аргановото е добре за финиш. Поне според скромния ми опит, който  е от коколо месец. Simple Smile

# 331
  • Мнения: 576
Аргановото е добре за финиш. Поне според скромния ми опит, който  е от коколо месец. Simple Smile

пляскам тогава Sweat Smile,  досега се лакирах,ей сега отивам да се намажа с една две капки Sweat Smile

# 332
  • Мнения: 889
Привет на всички,
не съм писала до сега, но чета всичко.
Намерих това прословуто липидно масло ето тук https://pearlsbubbles.bg/bg/maslo-ot-oveseni-yadki-lipidno-maslo-36
И съм го поръчала.
Та другата седмица ще кажа дали е ок, че гледам никой не се е престрашил да поръча от България Simple Smile

Snow 309, чакаме отзиви:)

# 333
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
За мазна коса препоръчвам измиване след балсам с yarrow масло .

# 334
  • Мнения: 4 019
Кое масло препоръчвате за суха кожа на краката?
Мажа я с лосион, но отново е суха. Явно трябва нещо по-добро

# 335
  • Мнения: 9 186
Арганово за косата е супер, аз слагам и на влажна след баня , преди да я издухам, слагам и когато е суха по няколко помпи , изобщо не омазнява / моята е суха , от боите дето се клепам/

На краката и по тялото мажа всякакво масло ,кожата ми се люспи, като на гущер каквото е по залежало към разваляне измазвам по тялото, също имам и екстра@2 върджин зехтин, мирише на маслини ,и с него се омазвам, пакпопива и е супер после

# 336
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Само с масла не се мажа,но лосиона за тяло и душ гела ги ъпгрейдвам редовно. Първият с ЯЧРМ вторият с Марула и облепиха.

# 337
  • Мнения: 218
Арганово за косата е супер, аз слагам и на влажна след баня , преди да я издухам, слагам и когато е суха по няколко помпи , изобщо не омазнява / моята е суха , от боите дето се клепам/

На краката и по тялото мажа всякакво масло ,кожата ми се люспи, като на гущер каквото е по залежало към разваляне измазвам по тялото, също имам и екстра@2 върджин зехтин, мирише на маслини ,и с него се омазвам, пакпопива и е супер после

Краката мажа със свинска мас и невен, домашно приготвени, добавила съм и ванилия за аромат, стават много меки.

# 338
  • Мнения: 844
За много суха кожа по време на бременността мн открих мустела матернити. Много съм доволна, продължавам да го използвам. Не е евтино, но е много икономично. Чакам като излезе на промоция в някоя аптека.
Иначе с масла трудно овладявам, за поддържаща грижа, да, загрято на водна баня кокосово масло

# 339
  • Мнения: 8
Такааа...да кажа, че вече имам липидно масло, мирише странно, като на прясно окосена трева примерно. Има ли миризма това масло?
Иначе не е мазно, попивам много бързо и прави кожата мека.
Мисля, че е сравнително добро качество.

# 340
  • Мнения: 93
И аз чакам моето липидно масло днес да пристигне. Ти как го ползваш? Аз съм със смесена кожа.

# 341
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Моето липидно си мирише на брашно или жито Grinning ама си има и малко тревен аромат.

# 342
  • Мнения: 388
Момичета,от къде поръчвате липидното?

# 343
  • Мнения: 8
https://pearlsbubbles.bg/bg/maslo-ot-oveseni-yadki-lipidno-maslo-36

ето това е линкът.
Иначе всички масла, които ползвам ги слагам директно на лицето вместо нощен крем. Ползвала съм и с хидратиращ продук под маслото, ако е по-мазно, защото казват, че по-мазните масла правели филм да задържат влагата в кожата, а по-сухите проникват по-дълбоко в епидермиса.
Липидното е от най-сухите, така че мисля, че е напълно ок самостоятелно да се маже. Аз съм с нормална, но за мазна пишеше, че много добро.

# 344
  • Мнения: 388
Благодаря Snow 309,ще си поръчам липидното.Аз също вечер слагам само масло,като ги редувам: едната вечер слагам коноп,другата-нар.А жожобата я ползвам само за почистване на грим.Затова ми се иска да добавя още масла за вечерна грижа,като планувам липидно и сквалан.

Общи условия

Активация на акаунт