Как се прави "Мазен 'ляб"?

  • 13 463
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 732
Благодаря Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
звучи страхотно, ще взема довечера да го забъркам и без това се чудя какво да готвя   bouquet

# 17
  • Мнения: 399
Сеньора Хапка, пуснах ти файла. Ще чакам да го видя, че без снимки рецептата не е пълна.

# 18
  • Мнения: 6 243

Eто готовия резултат.
Има и снимки на процеса - стъпка по стъпка, но си е играчка и мисля, че не е нужно. Ако някой има нужда, най-добре е по мейла целия файл.

# 19
  • Мнения: 399
Сеньора Хапка, благодаря за помощта!   bouquet

# 20
  • Мнения: 732

Eто готовия резултат.
Има и снимки на процеса - стъпка по стъпка, но си е играчка и мисля, че не е нужно. Ако някой има нужда, най-добре е по мейла целия файл.

Много вкусно изглежда този мазен 'ляб! Направо почнах да преглъщам. Сеньора Хапка, може ли да ми пуснеш файлчето на мейла моля? Praynig

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 18:20 от vickey

# 21
  • Мнения: 6 243
...който е...? Thinking

# 22
  • Мнения: 9 109
ето *Мазен хляб* на Сеньора Хапка, ето и моя





От където и да погледнеш, все е месеница/масленица/наместник/питка.

# 23
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Тутманик  smile3521
други пловдивчани няма ли тук  Grinning?
Баба ми го прави смъртоносен, едвам оживявам след тежката злоупотреба eat Simple Smile ...

# 24
  • Мнения: 9 109
Тутманик  smile3521
други пловдивчани няма ли тук  Grinning?
Баба ми го прави смъртоносен, едвам оживявам след тежката злоупотреба eat Simple Smile ...

Това го пропуснах. Отворих с надеждата да се "допълня".  bowuu   bouquet   bouquet тъй си е - смъртоносен, еле ако го направи баба.  Hug

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами тутманик си е отвсякъде. Само че аз го правя на възли - всяка топчица се разстила и в нея се завива плънката. После се връзва на възли и се подреждат в тавата. Много красиво става.

# 26
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Съгласна съм с различните наименования, но мисля, че има малка разлика във вкуса когато се направи с мас, олио или краве масло. Със свинската мас става много хрупкаво тестото след опичане. С олио и масло вкусът е друг.  Peace

# 27
  • Мнения: 6 243
Рецептата за месеница, която е дала Пепчо, в оригиналния си вид трябва да се прави с мас, но аз мас слагам само на великденските курабии, а в останалите рецепти го замествам с олио.

# 28
  • Мнения: 614
Абсолютен тутманик, ах как обичааам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт