90 - дневна диета - тема 370

  • 44 434
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 717
Аз само ви чета, напуснах редиците преди седмица, по-нататък пак. Ноо си закопчавам старите дънки.

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Аз трябва да отпадна от диетата, поради здравословни причини Sad Н още ви следя и ви желая успех, мили хора Simple Smile

# 662
  • Мнения: 2 699
Мери страхотен резултат, браво на теб!

# 663
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз трябва да отпадна от диетата, поради здравословни причини Sad Н още ви следя и ви желая успех, мили хора Simple Smile

Скорошно възстановяване, Веси, и се надявам пак да се върнеш в темата! Flowers Four Leaf CloverFlowers Sunflower

# 664
  • Мнения: 379
Мери страхотен резултат, браво на теб!
Де да знаех дали е реален 🤔 Определено се чувствам по-събрана, но... втората 28ца ще съм по-стриктна надявам се. Скоро предстои да ходя на ендокринолог, та там  ще се претегля.

# 665
  • Мнения: 2 699
Аз качих 2 кг не знам защо. Или са хормоните или количеството. Давам шанс още две седмици, но със стриктен режим на грамажите и ще видим
Днес се захранвам с картофи и картофена супа след тридневна детоксикация. Видях, че ми е воден ден, преди това плодов, викам айде и въхлехидрания ще го изкарам гладен и така Simple Smile

# 666
  • Мнения: 5 717
Eдна от причините да спра диетата, е че я карахме заедно с детето (21) и тя също качи кг.

# 667
  • София
  • Мнения: 856
Аз също ви чета редовно, но не пиша, защото няма с какво Да се похваля. В събота си чакам кантара, дано тогава да има какво да споделя 🤗 И ХИч не съм стриктна, но дисциплината не ми е силна страна
Днес - 14 ден
З - морков ( дааа знам, че не е плод 😝)
О - хляб и салата( айсберг, краставица и черита)
В - нещо шоколадово ще е

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Stephy, благодаря ти Simple Smile

# 669
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Аз качих 2 кг не знам защо. Или са хормоните или количеството. Давам шанс още две седмици, но със стриктен режим на грамажите и ще видим
Днес се захранвам с картофи и картофена супа след тридневна детоксикация. Видях, че ми е воден ден, преди това плодов, викам айде и въхлехидрания ще го изкарам гладен и така Simple Smile
Как ти се отрази детоксикацията? Simple Smile

# 670
  • Мнения: 2 699
Ами добре, аз не я правя за първи път, но този път третия ден страшно много ме боля главата. Иначе свалих килограми, но след захранването сто на сто пак ще кача

# 671
  • Мнения: 35
Привет момичета 🤗 да се похваля, че съм - 3см ханш и - 2см талия. Онзи ден ми се скъсаха дънките на работа и вчера реших да си взема нови един номер надолу 🤗
Иначе само да вметна към момичетата с хашимото НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ временно е. В рода ми е наследствено аз се следя всяка година по два пъти добре съм. Искате ли ще стане. Повече движение.
Аз не броя дните вървят ми 4 на 4 и т.н. Днес съм на въглехидрати
З - моето любимо киви
О- бисквитена торта и една мекичка
В- отивам да врътна една семейна пица

# 672
  • Мнения: 2 699
Криска, чудесни резултати, браво.

Предполагам, знаеш, че по книгата обядът е постен и солен, вечерята е или солена или сладка, но сладък обяд не е съвсем по правилата

# 673
  • Мнения: 35
Криска, чудесни резултати, браво.

Предполагам, знаеш, че по книгата обядът е постен и солен, вечерята е или солена или сладка, но сладък обяд не е съвсем по правилата
Да ясно ми е, нооо като съм си у дома и има изкушения малко кривам от пътя. Доволна съм за сега спазвам нещата на 80,90%. Не ям по часовник точно в определен час. Работя на смени и няма как.

# 674
  • Мнения: 2 699
Ти си знаеш. Аз само казвам, ако случайно си го пропуснала, а искаш да си стриктна

Общи условия

Активация на акаунт