90 - дневна диета - тема 370

  • 44 923
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
И аз днес няма да съм на 100% стриктна. Ден за въглехидрати, но ще пътуваме и ще сме на гости. Та, за през деня имам Линд 90%,вечерта ако имам време ще направя крем супа от неутрални зеленчуци, евентуално с крутони. На миналия въглехидратен правих брускети и ми беше твърде въглехидратен. Задържа много вода и са ми излезли пъпки от този ден с хляб Confused по принцип хляб от години не ям.

# 676
  • Мнения: 5 751
Дух, правилно ли разбрах, че си правула три дни детоксикация? Четвърти ден белтъчен ли караш, това как ти се отразява?

# 677
  • Мнения: 2 761
Не, четвъртият ден го карах на картофи, защото така е по книгата на доктор Михайлов. Днес си поднових пак четворките и съм на риба със зелева салата обяд и калмари с карфиол и салата за вечеря. Планирам края на февруари около втория воден ден пак да го направя така

# 678
  • Мнения: 21
Здравейте момичета.
Днес сутринта се притеглих -5кг съм
И все пак мисля да се изтегля утре сутринта пак. Знам,че след плодовия е най-точно.
Имам свалени по 2см от бюст и ханш,а от талия 3см.
Днес за първи път съм гладна на плодов ден,но това се дължи и на моята прекрасна сестра,която най-безсрамно е решила да хапва баничка и палачинки...🙂
Успех и от мен на всички.

# 679
  • София
  • Мнения: 856
Днес си получих новия кантар, мисля да го връщам 😝 само 500 гр надолу. Но пък сестра ми ме видя по термобельо и каза, че май съм се вталила. Верно черно е и ластични, но един хубав комплимент не е излишен никому

# 680
  • Мнения: 163
Здравейте!
Преди 5-6 години пазих тази диета и свалих 11 кг през 90-те дни и още 6 по време на почивката. Днес ми е вторият плодов (който мнооого ме измъчва - не обичам плодове, та ям и плодове и зеленчуци). Не знам колко съм свалила, защото ежедневното теглене адски много ме демотивира напоследък и ако видя, че съм качила, макар че знам, че е задържана вода, страшно се разочаровам и приключвам. Започнах от 68,3 кг, а височината ми е 160 см. Надявам се да стана 59, някога се смятах за дебела на тези килограми и все исках още и още, сега ще съм доволна да ги достигна. Съвсем слаба никога не съм била, но изглеждам прилично Simple Smile Много ми е приятно да Ви чета, защото усещам, че не съм сама в това Simple Smile А и доста идеи по менюто си крада от Вас! За днес засега съм хапвала печена тиква и сурови лешници, печен карфиол (без мазнина) и едно сурово барче от фурми с кашу. Чудя се за тиквичка и морков в еърфрайъра за завършек на вечерта, но още не съм решила. Чакам с нетърпение утрешния ден, че съм умряла от глад Smile дори не толкова заради празния стомах, ами по-скоро психическата нагласа.
Успех на всички и много минусчета!

# 681
  • Мнения: 355
Здравейте. Отдавна съм правила диетата. Покрай пандемията качих 6,7 кг. Искам поне 5 да сваля.
Имам книгата, но все пак имам няколко питания, ако може да ми помогнете.
Пия по принцип протеин, обикновено след тренировка, сега да го спра ли? Или да го пия в ден 1 само, а в ден 2 и ден 3 да пия конопен протеин. В ден 4 няма да пия. Също така в ден 4 мога да си правя смути от плодове и семена нали? Без мляко естествено. Благодаря ви

# 682
  • Мнения: 2 761
И аз съм си задавала този въпрос и не знам, кое е правилен отговор. Може би най близко до правилата е да пиеш протеина и да го броиш за хранене в първия ден. В останалите дни АКО допуснем, че диетата е въглехидратна ротация протеинът ще обърка нещата.
Но този режим е създаден за много пълни и лениви хора, които системно се хранят зле и не спортуват. Така че пробвай.

# 683
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Аз вече ще пиша само за предходния ден, че винаги се сменят плановете Grinning
Та, за въглехидратите вчера - хапнах шоколад и пих кафе цял ден и в 18 ч изпекох едно броколи и един карфиол само с подправки и почти изядох тавата Sweat Smile и още малко шоколад...

Аз също имам един протеин, но засега него пипам. Бих го ползвала в протеиновия ден ако нямам време и възможност да направя нищо.

Утре ще се меря и ще споделя резултати след 2 четворки.

# 684
  • Мнения: 355
Ами аз така или иначе си го изпих тази сутрин. Другите дни, ако пия, ще е конопен. Аз обаче понеже съм в голям застой. Надявам се с тази диета да имам промяна и ще се тегля и меря на 1ви март. Така съм решила

# 685
  • Мнения: 231
Ден 30 - скорбелен ден.
Закуска - половин ябълка
Обяд - леща
Безочливо натъкване с мъфини малко след обяда Sad  Sad
Бях правила мъфини на детето и след неуспешния обит да я приспя и да й дам лекарствата (болна е), се натъпках с мъфините Cry  сега ми е тежко и гузно...
Вечерята ще бъде отново леща, най - вероятно.

# 686
  • Берлин
  • Мнения: 4 707
Донче, да е здраво детето. Стават тези работи. Аз не бих яла нещо до утре след мъфините

# 687
  • Мнения: 1 202
Аз бих добавила една хубава салата към лещата или някакви печени зеленчуци, защото аз не се засищам само с леща и вероятността за прегрешение е голяма. Бързо да се оправя детенцето.

# 688
  • Мнения: 2 761
По принцип би трябвало да има салата към обяда и вечерята. В ден за варива аз си ям филийка вита, защото засища, ако съм само на ориз или само на картофи после бързо огладнявам, но фибрите в суровата салата и филийката ме държат сита.

# 689
  • Мнения: 231
Ами аз имах желание за салата, ама не ми се отдаде възможност, успях само 1 филийка Вита да хапна Simple Smile
Нищо, приемам с усмивка проявената слабост, тъй като обстоятелствата са малко по - различни (предполагам всички сте на ясно колко е натоварващо 2 годишно и половина дете, което му е лошо и не спира да мрънка, пищи и реве за абсолютно всичко на света Wink )
Вечеря все пак ще има - ще бъде съвсем малко леща с малко салата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт