90 - дневна диета - тема 370

  • 44 050
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 988
Добре заварила. 🙂 Имах предвид в другите дни ако се стане на обяд пак ли трябва да се започне с плод или може с друго разрешено за деня?

# 91
  • Мнения: 508
Ако съвсем закъснееш и стане вече 13 часа ще започнеш с храненето, което е позволено за деня, но по принцип е хубаво да си хапнеш плод дори да е към 11 часа и след това след два часа можеш вече да си се храниш с определените за деня храни.

# 92
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, и аз се присъединявам. Пожелавам ви успех Kissing Heart

# 93
  • Мнения: 2 988
Добро утро 🙂. Днес (на 7ден от диетата) се качих на кантара и какво да видя - свалила съм цели 2кг 😀. Изобщо не очаквах толкова бърз резултат.

# 94
  • Мнения: 10
Привет и от мен 😀.

Днес ми е ден 3 от диетата, но спазвам режима за кърмачки, тъй като имам 6 месечно бебе, което все още кърмя.

Закуската ми беше банан и малко бадеми. За въглехидратния обяд мисля да си приготвя пълнозърнеста паста с доматен сос и гъби. Салатата ще ми е от земни ябълки и моркови. За сладката вечеря ще Направя десерт, но все още не съм решила какъв.

Как се смятат грамажите на обяда? Ако пастата ми е 300 грама, колко гарнитура от зеленчуци мога да добавя? Например, ако имам задушени зеленчуци, те към грамажите на пастата ли са или отделно? Знам че салатата не се тегли.

Има ли и други кърмачки в групата?

Хубав ден на всички 😊

# 95
  • Мнения: 2 988
Аз, но детето ми е вече на година и половина. Не съм забелязала проблеми с количеството, а спазвам стриктно режима.

# 96
  • Мнения: 445
Flopsi, макар и задушени, зеленчуците/неутрални/ не се замерват, те са един вид салата.
Пастата е 300гр в готово състояние, нали?

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 12:13 от Agora

# 97
  • Мнения: 7
Злавей, Flopsi явно двете сме заедно и аз съм 3 ден и за обяд ще си направя пица, а  за вечеля парче торта. А да не забравя и аз кърмя та да видим какво ще направя само се притеснявам за кърмата да не спре 🤔

# 98
  • Мнения: 2 988
Кърмата не спира от днес за утре, спокойно. 🙂 И да намалее, бебето ще си я регулира спрямо нуждите му с по-често сукане. Все пак не гласуваме така че не се тревожете.

# 99
  • Мнения: 7
Ами дори и да намалее той вече е на една годинка, но ще ми е гадно ако спре да сучее 😥😥

# 100
  • Мнения: 2 988
За да намалее бебето трябва да спре да суче. Има ли търсене ще има и предлагане. Спокойно кърмата се произвежда и по време на сукане така че само да иска бебето ще има. 🙂

# 101
  • Мнения: 445
Този режим на хранене е може би най- здравословния, който съществува. Тук не се изключва нито една хранителна група.
Здравословното хранене няма как да се отрази на количеството кърма.
Ако те притеснява това, че протеини се приемат веднъж на 4 дни, премини към хранене в режим почивка. Достатъчно е да се придържаш към разделно хранене, трикратно+ закуска плод. Пий достатъчно вода и резултат ще имаш. Кърма също.

# 102
  • Мнения: 7
За сега ще пробвам на четиридневния режим ще видя как ще е с кърмата ако няма проблем продължавам. По принцип тази диета съм е правила веднъж, но тогава не кърмих и отслабнах 15 кг дано и сега да е така 😺

# 103
  • Мнения: 508
Първият пътпът, когато правих диетата кърмех второто ми дете. Първоначално ми се стори, че кърмата започна да намалява, но сутрин си хапвах плод и овесени ядки по-малко и след това през деня си спазвах режима както си е. Кърмата си вървеше нормално, бебето си сучеше и аз успях да сваля 14 килограма. Така, че режима не се отразява върху кърменето. Просто се наблюдавай и пий повече течности. Може примерно да увеличаваш малко ядките сутрин при нужда и във въглехидратния ден си похапвай и варено жито и всичко ще е наред.

# 104
  • Мнения: 7
Благодаря ви много за съветите.Nature Sun With Face

Общи условия

Активация на акаунт