90 - дневна диета - тема 370

  • 44 158
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро!  bouquet

Как сте мили дами?  Wink

Да почерпя по едно кафе, докато и аз пия за разсънване:

Вчера беше доста напрегнат ден, като при всяко обучение, на което ходя. Нямаше плодове, за съжаление, та наблегнах на зеленчуци. Незнам днес как ще съм ... Би следвало да ми е плодов ден, а снощи се прибрах късно и реално не можах да си купя плодове.  ooooh! Ще го мисля .... Crossing Arms

Утре сутрин ще се меря да видя как съм с килажа и да докладвам, с тези размествания как се справя тялото ми. Може би утре да съм на плодове, вместо днес, незнам ....  Rolling Eyes

Ekatеrina, как мина плодовият ден?

Чакам да споделите и вие!

# 76
  • Мнения: 508
Здравейте!
Аз днес съм на ориз и картофи. Менюто мисля да е следното:
за обяд пълнени чушки с ориз, поне това си нося в кутия и малко печени фъстъци.
 за вечеря мисля да е нещо картофено, ядат ми се картофи, но още не е сигурно. Понякога ми е трудно да успявам да си приготвя храната за следващия ден, а тъй като режимът е добър, но изисква за всеки ден различна група хранене трябва предварително да си я приготвим. Пожелавам ви хубав и усмихнат ден!

# 77
  • Мнения: 6 704
Stephy, добре мина, не ми беше никак трудно, но малко обърках поредността.Днес протеини, утре постно и т.н...
Ще видя утре на кантара лунуването как ми се е отразило.

Имам въпросче, позволено ли е зелен боб с картофи или по отделно трябва да се консумират?

Лека от мен bouquet

# 78
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро!

Минавам набързо в темата, че да не закъснея за работа. Smiley (ама как да ви пропусна?!)

В годините, най-лесно ми е било да ям едно и също на обяд и вечеря, като не смесвам различни групи протеини, бобови и т.н. Идеята е да се включват едни и същи ензими, които да обработват храната, за да е по-леко на организма. Има много спорове по въпроса, но това е моя начин и работи, за мен. Например си пека картофи вечерта и взимам със себе си и ям картофи със салата, както за обяд, така и за вечеря. Или пък месо със салата, отново на обяд и вечеря. За въглехидратния, може да е хляб със салата или табуле, например.

Днес ми е протеинов ден и съм на месо със салата.

Пожелавам ви положителен и усмихнат ден! Flowers Bouquet

# 79
  • Мнения: 508
Добро утро!
Екатерина, да може да смесваш зелен боб с картофи. Както и картофи с ориз, боб с ориз и т.н. Само в белтъчния ден е добре да не се смесват различните видове протеини.
Аз днес съм на въглехидрати.
Успешен ден!

# 80
  • Мнения: 6 704
Благодаря за разясненията bouquet

Утре въглехидратен ден! Голям кеф!

# 81
  • Мнения: 508
Здравейте!
 Едва сега стигнах да пиша. Цял ден съм в движение. Сега  в 16 часа ми е първото хранене, сега обядвам. Днес съм на белтъчини.
 За обяд зелева салата, печени червени чушки, салата от миди и калмари и малко хляб.
 За вечеря най-вероятно ще е същото, като червените чушки може би ще ги заменя с печен карфиол на фурна.
Как върви диетата при вас?
Успешен ден и повече минуси в килограмите! Simple Smile

# 82
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро и от мен!

Нещо съм се затъжила за морето, та ви черпя с тематично, виртуално кафе:

Аз съм закотвила на килограми и затова не съм много активна. Днес съм на плодове, главно ябълки.
Много се нервирам, че не стигам до фитнеса и ще гледам да променя нещо в програмата си, че така не си е работа ...

Пожелавам ви прекрасен, неделен ден! Flowers Bouquet

# 83
  • Мнения: 2 988
Здравейте. 🙂 От вчера аз и мъжът ми сме на тази диета. Искам да попитам нормално ли е сутрин 2 часа след плода да ми се вие свят? Пия и кафе сутрин, но не помага. Като цяло съм забелязала това като реакция при всички диети и не знам дали е защото съм в началото и организмът ще се нагоди или трябва да променя нещо.

# 84
  • Мнения: 706
По принцип организмът трябва да свикне с режима на хранене. Нормално е в началото. Ако продължи по добре се консултирай с лекар.
Аз бях минала за кратко на нисковъглехидратно и си бях с кръвно 80/60 докато привикна. След това от минималната консумация на сладко и въглехидрати пак съм със супер ниско кръвно. С 90 дневната много бързо се нормализира.
Трябва си време все пак, на организма му е шок от промяна в храненето

# 85
  • Мнения: 445
Диди, виенето на свят може да е провокирано от какво ли не, но от този начин на хранене категорично не е.
Опитай да закусваш около 30- 60 мин след ставане.

# 86
  • Мнения: 2 988
Добре, благодаря за насоките. 🙂

# 87
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро! Flowers Hibiscus

Черпя с едно кафе, за разсънване:
Тъй като времето е лошо и кафето е тематично! Wink

Не съм мръднала с килограмите тези дни и затова не пиша. Излизам от режима за уикенда (отивам на отдалечено място и няма да мога да го спазвам), но после съм на линия.

Вие как сте?

Пожелавам ви прекрасен, минусов ден!

# 88
  • Мнения: 2 988
Здравейте отново момичета. От каквото и да беше виенето на свят, отмина и вече съм добре 🙂

Сега обаче ни глождят  два въпроса:
1. В плодовия ден може ли да се яде след 20:00?
2. Ако се стане на обяд пак ли трябва да се яде плод?

# 89
  • Мнения: 508
Здравейте, тези дни тичането е много голямо, затова не съм писала. Диди и Митко, добре дошли в темата!
В плодовия ден, както и за всички останали храненето е до 20 часа. Сега когато се смени времето по възможност се храня до 19 часа ако успея разбира се. След това не се храним. Както казваше една съфорумка преди време " кой ял ял, който не е ял, да е ял Wink " .
Втория въпрос не го разбрах, кога може да се яде плод. Не разбрах. В плодовия ден ядем само плодове и зеленчуци и до 100 грама сурови несолени ядки.В останалите дни само за закуска ядем плодове

Общи условия

Активация на акаунт