Притеснена съм след днешната консултация

  • 1 005
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
В твоето мляко има всичко необходимо за твоето бебе. Ако го захраниш сега най-много да си навлечеш неприятности и желязото на бебчето пак няма да се вдигне. Кърмата има достатъчно съдържание на желязо , а и процентът на освоемоста му от кърмата е по-висок в сравнение с другите храни... Всъщност ето и един материал по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30991.0 , а и в библиотеката има доста писано, разрови се. Няма страшно почти всички см минали по този път Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 630
Посочената причина за захранване е много далеч от истината. Лекарят може да препоръча своето мнение (не винаги компетентно за съжаление  Close), но решението се взима от родителя. В библиотеката на форума има достатъчно факти и информация за захранването (да не казвам, че и педиатърът би трябвало да знае поне). Наистина не се връзвай и дано това да не е причината, поради която ще захраниш. Много агитаторско се получи, но това е моето мнение.

# 17
  • Мнения: 111
Посочената причина за захранване е много далеч от истината. Лекарят може да препоръча своето мнение (не винаги компетентно за съжаление  Close), но решението се взима от родителя. В библиотеката на форума има достатъчно факти и информация за захранването (да не казвам, че и педиатърът би трябвало да знае поне). Наистина не се връзвай и дано това да не е причината, поради която ще захраниш. Много агитаторско се получи, но това е моето мнение.

На същото мнение съм категорично!!!  И на мен ми омръзна да се защитавам всеки път като отида на консултация, защо още не го захранвам. Вече навършихме 6-я месец, но още на бързам. Момчето ми е весело, доволно и най-важното здраво, а и наддава добре... Grinning

# 18
  Виждам,че момичетата са ти отговорили доста окуражаващо в посока не на захранването.Аз искам само да добавя,че подобно ранно захранване може да отключи тежки алергги и да предизвика сериозни стомашни проблеми/за жалост говоря от личен опит/.Тези лекари,които безотговорно и напълно в разрез с мнението на целия цивилизован свят препоръчват такова ранно захранване според мен извършват истинско престъпление спрямо малките човечета!Та и моят съвет е:не захранвай,а кърми!
 П.С.И си смени педиатъра.

Общи условия

Активация на акаунт