iRobot – за повече свободно време, без досадни домакински задължения

  • 23 358
  • 978
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 452
С добра организация времето ми стига за всичко.

# 841
  • Мнения: 68
до 2 часа мога да изчистя, сготвя и да взема душ Simple Smile (ако съм сама де Simple Smile

# 842
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Основно почистване правя в събота. Тогава има период, в който у дома няма никой и това ми дава възможност да приключа по-бързо с чистенето.

# 843
  • София
  • Мнения: 20 080
Най-вече приоритизирам задълженията си и се старая да не оставям несвършена работ за следващия ден.

# 844
  • Мнения: 2 957
Моят трик е да включа всички в почистването и да имам добри уреди и препарати. Времето за чистене никога не достига и един робот би ми помогнал много.

# 845
  • Мнения: 52
Мисля,че робота ще улесни моята работа и ще имам малко свободно време за себе си, защото все не ми стига време за да почиста всичко.

# 846
  • Мнения: 3 020


Благодарим ви за активността до момента.
Време е и за нашия втори въпрос към вас:
Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли
свои трикове?


Не успявам да се справя с всички задължения. Приоритет са ми готвенето и прането, обгрижването на децата също. За останалото ако остане време и желание. Ако не остане, се отлага за някой почивен ден.

# 847
  • София
  • Мнения: 16 194
Аз имам два "трика":
1. Използвам на макс "всичко с копчета" (пералня, сушилня, миялна, фурната с пиролиза с таймер, индукционните котлони с таймер).
2.Използвам на макс и по-нежната половина от човечеството, която по принцип предпочита копчетата (мъжката част от семейството). Когато чистим, чистим всички. Съботата и неделята ги използваме за почивка и пътувания. Аз много се уморявам на работата и имам нужда да не се товаря през уикенда. А и се имам за равна с мъжете Simple Smile.

В този ред на мисли, май на черния петък ще си подаря робот-моп на iRobot, най-новия модел. Би било чудесно някой, който го има, да сподели впечатления.

# 848
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Нямам трикове ,много съм хаотична и времето все не ми стига

# 849
  • Мнения: 21
Разпределям времето между работа,семейство и домакинската работа.Първо е семейството ми и децата,а за домакинството когато имам време и сили.

# 850
  • Мнения: 42
Цитат
Време е и за нашия втори въпрос към вас:
Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли
свои трикове?

За съжаление доста често не успявам да се справя с всички задължения.. Neutral FaceПо тази причина ги разпределям в различните дни от седмицата, което не е оптимален вариант за мен ,тъй като създава усещането за постоянна заетост. Пускането на прахосмукачка пък е едно от нещата, които се повтарят по няколко пъти заради Писана и нейната козина.Animal Cat

# 851
  • Мнения: 119
Нямам трикове и не успявам правилно да си разпределя времето, тъй като винаги закъснявам за някъде.

# 852
  • София
  • Мнения: 3 484
Опитвам се да включа всичките членове на семейството в зависимост от възможностите им.

# 853
  • Мнения: 290
От много време си мечтая за един такъв робот. Ще ме улесни неимоверно в почистването на дома, което си е цяло предизвикателство с двегодишно наоколо. Трикове нямам особени, но обикновено гледам да приключвам с чистенето преди обяд, защото тогава имам най-много енергия, а и детето е по-склонно да се заиграе само. Simple Smile

# 854
  • Мнения: 3 199
Понякога успявам, друг път си преценям приоритетите и така...Не ми е особено трудно, когато ми се паднат повече почивни дни. Ако ми се насъберат много работни един след друг и всичко става с главата надолу.

Общи условия

Активация на акаунт