iRobot – за повече свободно време, без досадни домакински задължения

  • 23 432
  • 978
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 28
Бих искала да имам у дома робот Roomba, защото очаквам бебе и съм сигурна, че ще улесни домакинските ми задължения занапред.

# 886
  • Мнения: 1 331
Не успявам да разпределя времето си.Опитвам се, но...трикът, ако имам сили е да се справя с къщата през уикенда, а през седмицата само едно такова роботче да поддържа чистотата.

# 887
  • Мнения: 376
Много бих искала да имам робит у дома!
Трикове нямам, щом има нещо почиствам!А това отнема от времето...

# 888
  • Мнения: 1
Много бих искала вкъщи да си имам нов помощник-iRobot, за да имам повече време за семейството след работа ... Както и през почивните дни.🌞

# 889
  • Мнения: 445
Няма трикове. Големи помощници са  ми съдомиялната и пералнята машина. Основното почистване е оставено за събота и неделя.Един такъв робот  би  ми бил в помощ  през седмицата за ежедневно почистване.

# 890
  • Мнения: 151
Опитвам с всички трикове да свърша задачките през деня ... но понякога не се получава... Оставям се на моментите и възможностите ...дори да съм пропуснала нещо ... го съчетавам с излизането следващият ден или седмица. Обичам да се забавлявам и смятам, че в живота, приятелите и семейството, миговете прекарани с тях са щастие Simple Smile Има достатъчно уреди за домакинството, за да може да има повече време за мен.

# 891
  • Мнения: 2 615
Нямам трикове! Просто знам, че трябва да почистя и ако имам едно токова роботче ще е супер Simple Smile

# 892
  • Мнения: 579
За съжаление не съм намерила своя трик. Улеснява ме писането на списъци със задачи, защото така съм по-организирана. Ежедневието ми е много динамично - с две малки деца и работа на пълен работен ден. След прибиране вечер, още от вратата започвам с домакинските задължения.

# 893
  • Мнения: 16
Отдавна наблюдавам продуктите и чета мнения за iRobot и си мечтая да го притежавам, представяйки си как би ми улеснило ежедневието. Имам 2 деца и котка и ми се налага почти всчка вечер след работа да пускам прахосмукачка (не винаги успявам). Мечтая си как притежавайки такъв уред ще спести 15-20 мин от ежедневното ми задължение + болките в кръста и ще имам повече време за учене с децата, защото е много трудно да съчетаваш работата с домакинската работа и помощта за уроците с децата. Дори и 20 мин спестено време са нещо от голямо значение за мен. Мислила съм по въпроса да взема iRobot  (по-нисък клас) на изплащане, но винаги изникват някакви непредвидени разходи и робота ми остава на заден план. За сега все още си оставам мечтателка и дай-боже някой ден да го притежавам.

# 894
  • Мнения: 4
Да бих искала да имам робота, тъй като доста ще улесни ежедневието ми.Все пак това си е една грижа по-малко. Wink

# 895
  • Мнения: 142
Нямам определени трикове. Общо взето всеки ден има какво да се свърши вкъщи. Подреждам по приоритет и действам.

# 896
  • Мнения: 596
Готвя предимно събота и неделя, през седмицата само вечер сме вкъщи и хапваме нещо,което се приготвя набързо. Пералнята основно нощем и сутрин простирам. Така вечер имам свободно време за децата.

# 897
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 606
1. Бихте ли искали да имате iRobot у дома и смятате ли, че ще улесни ежедневието ви?
Мечтая за такава прахосмукачка. Със сигурност ще улесни ежедневието ми, което и без това е доста динамично.
2. Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли свои трикове?
Гледам да си правя планове предварително за всяко нещо. За трикове не се сещам, но в организацията и разпределението на задачите смятам, че съм перфектна. Smile

# 898
  • Мнения: 4 518
1. Бихте ли искали да имате iRobot у дома и смятате ли, че ще улесни ежедневието ви?.- Да, значително ще ме улесни и ще имам допълнително време да тичам след двете ни деца.
2. Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли свои трикове?- Никак, компенсирам с по-малко сън.

# 899
  • Мнения: 14
Със сигурност бихме искали да имаме iRobot вкъщи, ще ни спести сърашно много време от чистене. Относно разпределението на задължения.. общо взето се стараем да си помагаме един на друг при всяко такова и съптветно се справяме два пъти по-бързо и лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт