iRobot – за повече свободно време, без досадни домакински задължения

  • 23 414
  • 978
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 6
Излизам днес с идеята да купя Roomba 966 и случайно виждам коментари и игра за спечелване и реших да пробвам!
С бебе на 1г и 3м имам нужда от малко помощ в ежедневните задачи! Тази машинка не само ще ми улесни ежедневието, направо ще пропея от кеф, че има кой да чисти два пъти дневно вместо мен!!!
Имам купища задачи и всеки ден ставам в 5:30 така правилно разпределям времето за всичко, което е като задача за деня!
Имам прекрасно семейство и искам да бъде възможно най-чисто за тях!
На ден ми се налага два пъти да чистя след тетето, а това е доста изморително!

# 901
  • Мнения: 668
Не мога да разпределям времето си за всички задължения с две малки деца това е трудно,затова засега нямам трикове.

# 902
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Мнооого бих искала да имам iRobot у дома и смятам, че ще улесни ежедневието ми до голяма степен. Имам бебе, което пълзи и дете в училищна възраст и не смогвам да чистя Sad
Много трудно успявам да разпределя времето си при всички задължения, понеже често разходките навън с бебето са с приоритет Simple Smile Триковете ми са да разпределям част от задачите между останалите членове на семейството Wink

# 903
  • Мнения: 261
това е най-големия помощник за почистване.

# 904
  • Мнения: 613
В момента имам бебче на 8 месеца и времето все не ми стига.

# 905
  • Мнения: 1
От доста време искам да имам робот прахосмукачка, но все нещо друго излиза като по належащо. Еднин робот ще улесни доста ежедневието ми понеже не остава никакво време покрай бебето и другите задължения да изчистя хубаво. Изборът е да не изведа малката навън, за да остана вкъщи и да изчистя. За сега не успявам никак да разпределя времето покрай всички задължения Sad . Голяма мечта ми е тази прахосмукачка и много бих се радвала да я спечеля

# 906
  • Мнения: 381
Нямам трикове, понякога дори не ми стига времето за всичко. С малко бебе е така Smile

# 907
  • Мнения: 745
Нямам трикове,поставям задачи на останалите членове на семейството и така си разпределяме задачите и почистването

# 908
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Време обикновенно имам, защото съм вкъщи. Но откак се разкаля навън, дори да съм пуснала прахосмукачка и да съм измила, пода в коридора се налага да го мина поне с метлата на всяко влизане и излизане. И при наличие на време, да правиш нещо по няколко пъти е досадно.
Трикове нямам, когато нещо трябва да се свърши, просто го върша. Когато няма време или бързам, включвам мъжа ми и детето.

# 909
  • до морето
  • Мнения: 2 291
Чистя в дните, които почивам и децата и мъжът ми също много ми помагат.

# 910
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Правя това, което е по-спешно и отлагам другите неща. Започнах да включвам и мъжът ми в домакинските задължения.

# 911
  • Мнения: 1 047
Много трудно с дете и на работа.Мисията невъзможна за разделяне на време.

# 912
  • Плевен/Германия
  • Мнения: 75
При две деца и едно коте, един iRobot от по - ново поколение би се вписал идеално в нашето семейство. Сега имаме Roomba 605, която се справя чудесно, но не може много от нещата, които имат по - новите модели.

# 913
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
У дома всеки си има задължения, освен котката. Grinning
Така спестяваме време от ежедневните дейности.

# 914
  • Мнения: 351
Нямам никакъв робот и само съм чела отзиви за помощта от такива уреди. Много бих искала да имам iRobot, защото така ще имам повече време за себе си и семейството. Хитрини при почистването нямам, заради алергии на детето сме махнали всякакви килими, покривки и донякъде така по- лесно се почиства. Чистим заедно с ММ, като всеки си знае кое трябва да мине.

Общи условия

Активация на акаунт