Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 320
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 675
Това за терасата не го знаех, значи съвсем не става тогава, аз апартаменти без тераси не харесвам. И тази цена му е много при това положение, ама и те доста са си повярвали.
И в добавка, че няма къде да се паркира... Иначе мястото е хубаво.

# 61
  • Мнения: 5 623
Иии, как са го барнали ефтинджос и чакат шараните.

# 62
  • Мнения: 15
Здравейте,

Моля препоръчайте нови комплекси в Южна София. Може и да не са нови, но да са хубави и да имат апартаменти за продажба. Всеки един ще ми е от полза. Hug

# 63
  • Мнения: 49
Особености:
• Тухла
• Асансьор
• С паркинг
• Интернет връзка
• Обзаведен

Това значи ли чe паркинга влиза в цената когато го напишат под особености или че просто има паркинг в самата кооперация ?

# 64
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Особености:
• Тухла
• Асансьор
• С паркинг
• Интернет връзка
• Обзаведен

Това значи ли чe паркинга влиза в цената когато го напишат под особености или че просто има паркинг в самата кооперация ?
Според мен става въпрос за общ паркинг около сградата,
 за личен би трябвало да пише с "паркомясто" или с "паркоместа" .
Най-добре се обади и попитай.

# 65
  • Мнения: 969
Здравейте,

Моля препоръчайте нови комплекси в Южна София. Може и да не са нови, но да са хубави и да имат апартаменти за продажба. Всеки един ще ми е от полза. Hug
За жилищни комплекси ли става въпрос, за затворени??
Начинът, по който се задава въпроса предполага, че питащият има някакъв интерес, никакъв опит. Търсите откъде да започнете ли?

# 66
  • Мнения: 2 312
Здравейте,

Моля препоръчайте нови комплекси в Южна София. Може и да не са нови, но да са хубави и да имат апартаменти за продажба. Всеки един ще ми е от полза. Hug

Няма такива (хубави).

# 67
  • Мнения: 969
Ехааа, как е описана само: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15718957147376 … k=4xpa3j&f1=1
Център, а?!
Всъщност е в Иваняне, но пък организират и търг Simple Smile.

# 68
  • Мнения: 40 317
E да, ама ако на някого не му пречи Иваняне цената не е лоша, съвсем готово е. Таксата малко височка, ама се ядва. Да видим дали ще има купувачи.

# 69
  • Мнения: 9 825
Вътре е супер

# 70
  • Мнения: 9 685
MoneyMoneyОсвен ако не е апартхотел, с тази ненатрапчива музичка в коридорите на такова ми мяза.
В Иваняне съм ходила като дете, споменът ми  е за прекрасно слънчево село. С уговорката, вече от зряла възраст, че там много от парцелите са с н.а. по обстоятелствена проверка със съседи-свидетели, които се въртят да свидетелстват един на друг.
За еднофамилна къща е чудесно място, според мен, доста близо е до София, пък то повечето новодомци така или иначе са с поне 2 коли на семейство, нали така се твърди в имотните теми. Значи това близко разстояние се взема за нула време.

Но още по тоталитарно време там парцелите и къщите бяха скъпи. Регулацията - също Money. Арх. Роменска беше несменяем гл. архитект на Банкя и околността.

# 71
  • Мнения: 18 328
Като видя обява с текст "село, на няколко минути от центъра на града" и спирам да чета такива нагли лъжи Grinning

# 72
  • Мнения: 9 685
Е не е на няколко минути, но е съвсем-съвсем близо до града.
Ако работата ти е в източните или южните квартали на София, обаче, Иваняне не е добра опция.

# 73
  • Мнения: 40 317
Не си права, село Герман на колко път е от София? А сега почват да строят и разширение на околовръстното до там. Общо взето и сега от Герман до Метро е 2-3 минути. От там до центъра колко е, ако не е час пик?
Като гледам картата и с това Иваняне не е много по-зле, само дето си няма такава хубава артерия като Цариградско шосе.

# 74
  • Мнения: 2 312
Никакво значение няма колко е пътя в "не час пик". Единствено е важно колко е, когато е час пик.

Общи условия

Активация на акаунт