Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 316
  • 764
  •   1
Отговори
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 705
Стара тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1138451

# 1
  • Мнения: 25 675
Записвам се да следя. И най вече да се забавлявам, че има наистина комични обяви.
Станно, но притивно на мненията на експертите, нито цените падат, нито има криза и застой.  Около мен 2 семейства купиха наскоро, с цел инвестиция, а уж момента бил лош.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 250
Какво мислите за тази обява. Гледам я от доста време по сайтовете. Защо според вас не се продава толкова време? https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1j15679577118872 … k=4x7mn3&f1=1

# 3
  • Мнения: 40 308
Аз не обичам къщи, но тази ми харесва, странно Thinking
Или е фалшива обява, или кой знае каква заплетена история има с продавачите.

# 4
  • Мнения: 25 675
Не е ли евтина тази къща.
 Иначе интериора не ми допада, но то е до вкус.

# 5
  • Мнения: X
Нещо квадратурата са я завишили поне двойно.  Не особено голям хол, просторна кухня, три спални и баня са далеч даже от 200 м2, а за 340 м2 да не говорим.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Нещо квадратурата са я завишили поне двойно.  Не особено голям хол, просторна кухня, три спални и баня са далеч даже от 200 м2, а за 340 м2 да не говорим.
Къщата е на 2 етажа все пак, а вероятно има и таванско помещение, което също е включено в квадратурата


* Разпределението на първия етаж включва антре, хол, две самостоятелни спални, кухня и баня с тоалетна.
* Вторият етаж е идентичен, като разпределение и включва хол, две самостоятелни спални, кухня и баня с тоалетна и покрита тераса.
от тук

# 7
  • Мнения: 40 308
Със сигурност има цял етаж под земята, нещо под покрива...натрупват се Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
Нещо квадратурата са я завишили поне двойно.  Не особено голям хол, просторна кухня, три спални и баня са далеч даже от 200 м2, а за 340 м2 да не говорим.
Къщата е на 2 етажа все пак, а вероятно има и таванско помещение, което също е включено в квадратурата


* Разпределението на първия етаж включва антре, хол, две самостоятелни спални, кухня и баня с тоалетна.
* Вторият етаж е идентичен, като разпределение и включва хол, две самостоятелни спални, кухня и баня с тоалетна и покрита тераса.
от тук
В първата обява имаше снимани 3 спални, хол, кухня и баня без никакви други обяснения. Бързата сметка показа сериозно отклонение от обявената квадратура. П.П. Брокерската обява е доста изчерпателна за разлика от тази на собственика.

# 9
  • Мнения: 2 694
Сигурно заради мангалите Simple Smile

# 10
  • Мнения: 656
Къща в големия град си е лукс в днешно време Simple Smile
Въпреки че един близък приятел в къща на Иван Асен 2ри го обираха, но никой не е застрахован. За тези пари и приятния зелен район си е супер!

# 11
  • Мнения: 13 171
Много висока оградата, кой знае какво се крие зад нея.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 885
Много много пари гълта една къща.  Двора и той.  Колко хора са пропищели. Това е работа за хора с много пари.  Конкретната обява вероятно има нещо куцо.  Я местоположение,  я по книжата.

# 13
  • Мнения: 9 685
Заради района е такава ниска цената - до Бакърена фабрика и към Модерно предградие.
Нищо зелено няма там, имаше една нива, през която минава трамвая от Надежда към Обеля. Преди се виждаше гробището, сега може и да са почнали да застрояват.

# 14
  • Мнения: 725
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15700202938786 … k=4xagyf&f1=1

След "любезната" молба в първите изречения в тази изключително "професионална" обява, бих се изкушила да тръгна да търся телефона на собственика, дори и да съм нямала намерение да прескачам брокера. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт