Пътят на честта - Тема 4

  • 30 053
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 458
Силвия с кой Калоян била?
Калин Врачански

# 166
  • Мнения: 774
Начо добре играе.Жаки вече ме дразни как играе.Много еднотипно.Уж завършила психология,а Жаки с това държание и фрази прилича на някоя кифла  . [/b]

# 167
  • Мнения: 15 960
Ами тя ролята й и без това е на превзета кифла.

# 168
  • София
  • Мнения: 38 499
На мен ми харесва Жаки.
Киро си го представям мой набор - хем хваща мутренските времена, хем още го бива.

# 169
  • Мнения: X
Жаки ,май, играе тъпа кифла, ама много се повтаря като " сценично поведение".
 Различни сцени по един и същи начин ги прави. Вече мога да я предвидя, кога ще започне да мънка носово и кога ще каже - леле!
  Оф,  Калин В. с кой ли не е бил,ама не залезе ли вече неговата звезда?

# 170
  • Мнения: 6 529
Ооо сегастанаха 23 г нали уж бяха 13 иии шапката на Калата я няма

Киро е изчезнал преди 13 години, бащата е починал преди 23.

Калоян е бил на 16 тогава...сега на 39 ли е?

# 171
  • Мнения: 1 456
Симона защо си го била заслужила от Митьо?!? Бонита нещо й каза - да не беше... в миналото, но го изтървах? То не че има оправдание, но нещо й вменяваше вина... Какво й каза?!?

# 172
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Симона защо си го била заслужила от Митьо?!? Бонита нещо й каза - да не беше... в миналото, но го изтървах? То не че има оправдание, но нещо й вменяваше вина... Какво й каза?!?
Че тя си го е избрала и тя да си го търпи.

# 173
  • София
  • Мнения: 38 499
Ооо сегастанаха 23 г нали уж бяха 13 иии шапката на Калата я няма

Киро е изчезнал преди 13 години, бащата е починал преди 23.

Калоян е бил на 16 тогава...сега на 39 ли е?

29

# 174
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Е, няма как да е на 29. Нали празнуваха 15 години брак, а дъщеря му е на 14 години.

# 175
  • Мнения: 3 439
Начииии Начо и Кера ги превъртях (неам нерви), после и мъжът ми се включи с въпроса що го гледам тва, при положение, че е по-тъпо и от рекламите. СипаАх, отпийнах и не можах да отговоря. Все повече съчувствам на героите.

# 176
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Жаки ,май, играе тъпа кифла, ама много се повтаря като " сценично поведение".
 Различни сцени по един и същи начин ги прави. Вече мога да я предвидя, кога ще започне да мънка носово и кога ще каже - леле!
 
В тоя НАТФИЗ не ги ли учат на правоговор да им изчистят диалектите. Тая Жакито ми напомня на бившата ми сватя от Търговище Stuck Out Tongue Winking Eye Тя "ЛЕЛЬОСВАШЕ " нон стоп. Satisfied

# 177
  • Мнения: 336
Стига дърдорихте, че истина манджата.

Много интересно, днес по новините говориха за доклада на оон за домашното насилие над жените у нас, за липсата за работещи институции, центрове и т.н. и хоп - темата с централно място в епизода. Каква синхронизация само. Бони-бон вместо да задава отговори на Господ, да вземе да си оправи синчето първо. Каква мила стана за епизод-два като беше баба и сега отново зла та още по-зла.

Киро та Киро, но Марчето добре му го каза, че НАП няма да са толкова мили. Поне Кирето не е свитнал Христо както се опасявах.

Жаки ли я оставиха да плати сметката? Бахти джендърите ...

Зомби Стела в лудницата ли беше? А Кирето пак се прояви, само кристалния череп беше в повече. Чакам с нетърпение ретроспекцията да разберем какво вземане-даване имат от миналото.

Докторката от Царево била Стаменова и тя ... Не съм фен на комиксите, но май са по-стойностни от нашите карикатурни сериали. За съжаление няма как да направят проект микс от български сериали, защото актьорите са едни и същи и ще настане тотална шозофрения Grinning

# 178
  • Мнения: 15 960
Е, няма как да е на 29. Нали празнуваха 15 години брак, а дъщеря му е на 14 години.
Така е.
Жакито е къмто 29, че нали беше на 15-16 год. при срещата на бара, после Киро е липсвал 13 год.
Симона защо си го била заслужила от Митьо?!? Бонита нещо й каза - да не беше... в миналото, но го изтървах? То не че има оправдание, но нещо й вменяваше вина... Какво й каза?!?
Каза й също, че ако беше казаля на Митьо, че е бременна, нямало да се случи така. Абе Симона си е виновна и туйто.

# 179
  • София
  • Мнения: 304
Какво ще каже Бонка на Начо за парите?
Бутафорните баровци Станкови нещо не мога да разбера на колко години са.
Фуча писател, не математик 🤣😃
А Стела е джендър нинджа.
Жаки си е просто кифленце и за мен си е на място и като маниери, речник и поведение е почти копие на една приятелка - кифла с пари от тате, иначе супер точна.
Май се прецакаха с ттри серии на седмица, защото ако не задържат вниманието в сряда до понеделник гледаемостта ще е ниска и накрая май само Халваджиеви ще си го гледат.
Кера изненада с нещо като винен кебап и мнооого хляб.Някой скоро трябва да умре защото доскуча.
Керацудата преиграва винаги - в театъра, в рекламите, в сериалите. Не става просто и това си е. На приятелка приятелката от Нова и казала, че се говорело за втори сезон, но още не било на 100%.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 00:43 от Eupraxia dArmature

Общи условия

Активация на акаунт