ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 084
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 584
Както се пееше в една песен "Оставаме, оставаме ...." Само да не се окажа сама на масата!🤔

# 691
  • София
  • Мнения: 584
Дами, гледам че няма голям ентусиазъм за купона.🤔 Хора сме. Разбираемо е. Бързо оздравяване на болните!🍀🍀🍀 Обаче, моля да ме ориентирате. Ще има ли среща тази вечер или ще изчакаме края на грипния сезон за да сме по-голяма компания? Ако решите да отложим, няма проблем. Разбираемо е! Казвайте!

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 13:58 от ТМ

# 692
  • София
  • Мнения: 1 285
Момичета, аз съм не. Благодаря на sanaka, че твърдо ме броеше. Девойката има участие късно вечерта. Аз ще съм придружаващото лице.

Срамувах се да си кажа, но явно съм към болшинството.

Да оздравяват бързо и леко всички!

# 693
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Ако искате да отложим направо? Но да знам, че да им звънна и освободя масата, за да сме коректни и да не им задържаме местата. Аз се наливам с чайчета, отвари и други такива, силно се надявам да са ме подминали короните, В-тата и прочее актуални гадории.

# 694
  • София
  • Мнения: 12 200
Лу, отменяй направо, за да сме коректни към хората.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 578
Лу, съгласна съм със Санака.

# 696
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Ok, сега ще им звънна.

# 697
  • София
  • Мнения: 8 294
Тъкмо си оправих маникюра, ама поне не търсих токчетата Joy
Днес им бях набрала на домашните и мислех ги оставя зяпнали, че излизам Joy (не, че не им бях казала, но кой ли помни)

Болните да се оправят бързо.
Наборът изкара 10 дневна "почивка" в къщи - антибиотици, снимки, кръв. Остана недоволен от лаборантката, но нямаше право на избор на лаборатория.
Трябваше бързо да разберем резултата. Даже му обясниха колко са зле мъжете при вземането на кръв, а той всъщност е бетон - от 5 клас сам влиза, дава кръв, приказват си, черпят го
Скрит текст:
(на мен ми е гадно, прилолсва ми, е не припада Joy, но не гледам. Аз съм ужас за лаборантите - бодат по Н-пъти, докато пусна някоя друга капка. Последния път ми върнаха част парите, защото не успях да пусна кръв за всички изследвания, които исках)
, просто тази явно не беше внимателна.
За щастие малкото зло - имаше съмнение за плевмония, но се оказа само начална фаза. Добре, че бяхме започнали имуностимулиращите 4 дни по-рано..

Русалчице, стискам палци вирусът да стои далече от малките русалки... особено в онзи далечен район, държащ първенство наравно със съседите.

# 698
  • Мнения: 558
Не е честно, аз работих днес, да си освободя вечерта, толкова много, че даже Мамата не погледнах, наострих си токчетата,  и...... Щокирах горката сервитьорка ,като се появих, А сега и на майтап ще трябва да нося, като се прибера вкъщи несрещната с никого 😔. Че даже и не ядох. Егати къръка.

# 699
  • София
  • Мнения: 8 294
Късметче, Hug никакъв късмет не си имала.
Аз ако не бях погледнала за адреса, щях да съм ти компания. Wink

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 22:26 от Desem

# 700
  • София
  • Мнения: 12 200
Ами, четете я тази бг мама де! Joy Аз отказах ангажимент, който не беше за отказване, за да се явя днес. Но от сутринта започнаха да окапват едни след друг като круши. Накрая трима човека - аз, Спокойна и ТМ - седяхме цял ден на стендбай, питайки и чакайки някой друг да потвърди.
Късметче, съжалявам, че така се е получило при теб, много неприятно. Отложихме срещата за по-удачно време - като дойде коронавирусът. Laughing

# 701
  • София
  • Мнения: 8 294
Ами, четете я тази бг мама де! Joy.... Отложихме срещата за по-удачно време - като дойде коронавирусът. Laughing
Е, как така като дойде коронавирусът?!
Тогава аз първа ще се откажа.
Не мога да го пия тоя лек, 'дето го препоръчват. Пък виното било слабо... Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 4 578
Късметче, много криво..., Аз що си мислех, че всички сме постоянно на линия ...
Което ме навежда на мисълта, че нямам телефона на никоя от мамите дето организирате срещите. И ако не бях на стенд бай, можеше да съм дошла и двете да изпием всичкото противовирусно...

# 703
# 704
  • Мнения: 1 280
Честита баба Марта! Да сте здрави и засмени! Признанам си, че се радвам,че сте отменили купон . 😜 Не съм пропуснала забавлението😜и ще мога да участвам следвщия път.

Общи условия

Активация на акаунт