Холандски съд одобри “педофилска” политическа партия

  • 3 261
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Става дума за партия от трима души.
Ние тук си имаме педофили в парламента -  т.е. избрани от българските гласоподаватели депутати.

# 16
  • Мнения: 4 806
какво, като са трима? И един е достатъчен, за да се изкаже по медиите, че това, дето го предлагат е естествено и нормално...
А това, че и ние си имаме, съвсем не значи, че трябва да си мълчим по повода. Не е основание за гордост, нито за гузност.
Като се приеме, че това е нормално, много хора ще смъкнат собствентата си морална летва. И следващия път, когато стане дума за гонене на педофилите, ще кажат, че Холандия, както винаги дава добър пример за демократично поведение и да се учим от тях.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вие хората за идиоти ли ги мислите?
Един да скочи от балкона...и всички ще заскачат...

Паниката от птичия грип е по-основателна от тази тук.

# 18
  • Мнения: 4 806
Кои хора дали мислим за идиоти? Тия, дето са педофили? Не, даже си мисля, че освидетелстваните идиоти са по - безобидни от тях и затова нека не ги обиждаме (идиотите имам предвид). И не казвам, че всички ще скачат от балкона. Не е там страшното. За мен е страшен един, който се е вързал на тия приказки и е срещнал моята дъщеря на улицата.
И с какво е по - основателна паниката от птичия грип? Загинали бяха 20 души, а колко деца са пострадали от педофили? Мисля, че много повече от 20...

# 19
  • Мнения: 13 512
Става дума за партия от трима души.
Ние тук си имаме педофили в парламента -  т.е. избрани от българските гласоподаватели депутати.


Дали са трима, това трудно може  да се каже ..важното е  че е сложено началото.

# 20
  • Мнения: 7 914
Самосъзнанието на холандците е страшно развито -  цитирам , не дословно от книга:"много е интересно наблюдението, че холандците работят еднакво добре независимо дали са със или без шеф"

100% са ги обявили за ненормални като са легализирали тревата...

всяко чудо за 3 дена...

кой ще отиде да гласува за такава пария?а?
Дали са трима, това трудно може  да се каже ..важното е  че е сложено началото.
Което и ще е края Wink

# 21
  • Мнения: 4 806
Самосъзнанието на холандците е страшно развито -  цитирам , не дословно от книга:"много е интересно наблюдението, че холандците работят еднакво добре независимо дали са със или без шеф"

е, да де.... никой не казва, че ще бъдат избрани. Проблемът е, че открито ще кажат, че искането на секс с 12-годишни е нормално. Мислиш ли, че всеки потенциален педофил притежава високата степен на съзнателност на средностатистически холандец и ще си каже "мен това не ме касае?". Или ще запомни, че това е нормално?

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сега трябва да одобрят и изнасилванията и всичко ще е О.К.....защото секс с 12 годишно момиченце или момченце на такова ми прилича

# 23
  • Мнения: 7 914
Ха! ами така ще разберат кои са!
 Та полицията да не се "хаби" да ги търси....


Мисълта ми беше, че кретеняци колкото щеш...дори итук... дори в управлението!


Според мен това също е невероятна простотия и съм твърдо против....Политиката е дърпане на конци.. какво ще излезе от този ще се разбере чак след време Peace

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мислиш ли, че всеки потенциален педофил притежава високата степен на съзнателност на средностатистически холандец и ще си каже "мен това не ме касае?". Или ще запомни, че това е нормално?

Мисля, че в Холандия живеят повече средностатистически холандци и педофилите са много рядко изключение.
Именно затова съм спокойна.

Повече ме притесняват безпартийните педофили в България.

# 25
  • Мнения: 2 924
Поправете ме ,ако греша ,но одобряването на тази партия не отваря ли врата за одобряването  на педофилията като вид начин на любов? И съответно за нейното легализиране?
Виждайки снимката на лидера на тази партия ми дойде непреодолимо желание да го удуша лично .Всеки педофил ме кара да изпитвам убийствени желания:)
И какво значи демокрация? Да оставиш един напълно изграден възрастен да се гаври с телцето на едно малко дете? Демокрация значи властта да е в ръцете на народа, т.е . казано на наш български- народна власт. Тя няма нищо общо толерирането на разните извратеняци.
Не вярвах наистина ,че ще одобрят искането им за партия, но очевидно не познавам холандския манталитет и парламент. Ако в нашия има 2-3 педофили то там сигурно са мнозинство

# 26
  • Мнения: 495
а, Хипатия, точно щях да изнасям лекция "що е то гражданско общество"
ами това е да вземаш дейно участие в обществения живот - като изразяваш мнението си по всеки общественозначим въпрос
като променяш нещата, които зависят от теб
и в този смисъл - дори и един наш депутат да е такъв, то притеснителното е общественото му положение, т.е. властта която има и как я използва
освен това, всички знаем колко голяма е властта на медиите
хората са така устроени, че щом нещо го дават по тв - значи така е правилно
ей затова се намесих пак тук и....лека вечер

# 27
  • София
  • Мнения: 2 857
За момента партията се състои от трима души........
Предполага се, че партията няма да спечели място в парламента, защото са нужни около 60 000 вота, а по предварителни изчисления, тя няма да събере и хиляда.
е, къв е извода... според мен са преценили, че реална заплаха да влязат в парламента и да направят нещо по-напред няма - така,че просто са ги оставили да "бъдат избити с камъни" от морала на средностатистическия холандец... що се косите тогава.. те са си направили сметката хората... Flutter

Ами не е ли за косене?
  Reza много добре го е казала в темата тук

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хората са така устроени, че щом нещо го дават по тв - значи така е правилно

 Joy Joy Joy

Само като се замислих какво ми е минало пред очите тези дни по ТВ се чудя как има живи хора по улиците.
Ако на теб някой ти каже "педофилията е добро" ще му повярваш ли?
Защо мислиш, че холандците са по-несъобразителни от теб?

# 29
  • Мнения: 4 806
в случая изобщо не съм имала предвид само холандците. Имах предвид, че тази новина достига и до България и до другите държави. Потенциалните педофили с ниски морални категории ще чуе единствено, че някъде там това е одобрено под някаква форма. И, ако има и минимални спирачки от етично естество, те доста ще се поохлабят, защото в една напредничава държава това вече е оповестено, като норма. Изобщо няма да седне да разсъждава, че това е партия и демократичният механизъм ще реши дали да влезе в парламента.

Общи условия

Активация на акаунт