Липса на секс

  • 10 411
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Това с цивилизацията беше толкова тъпо. Чичакът не може да прикрие тънкото женомразство и нагласите си от 15в.,че някой нещо му е длъжен, и половите стереотипни роли.

Та най-развитите цивилизации са западните, произхождащи от християнска култура и етика. В последствие преминали през ренесанса, просвещението, и вече светски.

Цивилизациите, където жената не се брои за човек никакви ги няма, раждат по 1000 деца и живеят още в землянки и коптори. На някои места си обрязват жените,а мъжете за възмъжаване им слагат обеци, халки и всякакви други варварщини. Е,сори, ама това не е нормално.

Арабелите ги изключваме, имат късмет с нефта!

И се извинявам за полит.некоректния пост!

# 151
  • Мнения: 56
М даа. Мога само да добавя, че е било добре че Вишински и Берия са били мъже, а не жени. Какво написах аз, какво разбрахте вие и какво ми приписахте! Вишински ряпа да яде.

Снощи намерих мъртъв гълъб в мазето и казах на домоуправителката! Сега всички мислят, че мразя животни и съм убил гълаба. В 11 часа имам среща с кварталния да дам обяснение защо нямам животни, после сигурно ще ходя на Антим 1 в СДВР, да обясня, че не съм водач на организирана престъпна група. В 14 часа жената е при адвоката да подаде молба за развод. Тя не можа да понесе мисълта, че съм удушил малкото пиленце.

Мили дами ако половинката ви не иска да прави секс  с вас просто следвайте всички съвети, които аз получих, но с обратен знак.
Оставете го да си почине, махнете децата от главата му, предразположете го. Сгответе любимата му шкембе чорба и я наблъскайте яко с чесън, хапнете и вие чесъна е афродизиак. Ако това не помогне не се отчайвайте! Съчувствие и подкрепа може да получите винаги.

Бъдете здрави и много щастливи заедно и по отделно.

Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш.

Това също мъж го е казал защо ли?

А за гълъба, завират се в под покривното пространство и явно се задушават и падат през отдушниците има една мрежа дето трябва да се оправи. Това исках да кажа ама… какво казах как ме разбраха.

# 152
  • Мнения: 30 802
Ммм, много обичам някой да менсплейнва женската сексуалност.

# 153
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ми да, ММ ако/като не иска/може да прави секс, го слагам да се наспи. Действа безотказно! Често пъти причината е  просто умора. Ама трябва и малко сиво вещество, че да се сети човек.

# 154
  • Мнения: 3 159
Ако МП не иска/не може да прави секс, най малкото няма да му го натяквам. Ще се опитам да разбера и как да му помогна.
Истината е, че периода на натовареност с децата отминава, просто трябва да се прояви търпение и после всичко може да е по старо му.

# 155
  • Мнения: 8 016
При търпение и разбиране за период от 2 години и липса на нормален сексуален живот, е естествено да се зачудиш накрая "На челото ми, да не би да пише - будала?".

# 156
  • Мнения: 3 159
На челото на всяка родила жена вероятно пише будала с главни букви. Разбърква ти се ежедневието, хормоните, тялото се променя, трябва да загърбиш работата си, понякога и приятелите си, недоспиване, умора, вечно нащрек за малкото човече. И аз искам да съм наспана, отпочинала и с високо либидо, вместо по горе написаното.
Мисля, че мъж който си мисли, че нещата ще са си същите и след бебето е в сериозна грешка и точно от там идват проблемите.

# 157
  • Мнения: 30 802
При търпение и разбиране за период от 2 години и липса на нормален сексуален живот, е естествено да се зачудиш накрая "На челото ми, да не би да пише - будала?".

Много зависи в какво се състои това разбиране. Дали е само - разбирам те скъпа, или включва (не я обичам тая дума!) проактивно действие от страна на мъжа и истинско разбиране какво й е на жената. В превод: по-често да зачезва с малчото за 5+ часа, за да може мама да се отпусне малко от режима стани-седни, да не я пипкат малки ръчички и да не слуша пискащо гласче.

И не, не е същото като мама да излиза, защото като се върне мама, често сварва кочинка, която на нея чака, щото нали Той гледал детето.

Та така, ако таткото само чака, ми будала е, какво...

# 158
  • Мнения: X
Бе какво искаш от човек, който му прави кеф да поставя ултиматуми за секс? Ще поеме бебе за 5+ часа, че жената да се наспи? Да, да!
Уф, добре, че не всички са такива, плаша се като чета направо.

# 159
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ако знам, че нещо се очаква от мен, сякаш съм длъжна, желанието ми автоматично става -100. Даже ми е едно такова гадно,обидно, все едно се злоупотребява с мене!

Олеее, миличката. То никой няма да се натиска да "злоупотребява", като чукнеш петдесетака, не бой се. Дано поне мъжът ти да е още мераклия Nerd .

# 160
  • Мнения: X
Айде бе, колко хора се събират на стари години. 2019-та е.

# 161
  • Мнения: 6 622
За 50 годишните жени си има 50 годишни мъже. Или за тях се избиват 20 годишните девойки ? 🤣

# 162
  • Мнения: X
Ако знам, че нещо се очаква от мен, сякаш съм длъжна, желанието ми автоматично става -100. Даже ми е едно такова гадно,обидно, все едно се злоупотребява с мене!

Олеее, миличката. То никой няма да се натиска да "злоупотребява", като чукнеш петдесетака, не бой се. Дано поне мъжът ти да е още мераклия Nerd .


Да правя секс без желание, защото някой ме е принудил с изнудване, намеци или директен ултиматум, да, злоупотреба е.

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Ама каква е причинно-следствената връзка между това, че на 50 никой нямало да те желае (абсолютна спекулация), и това, че примерно, на 30 не изпитваш желание за секс?
Предполага се, че мрачната перспектива за първото, би трябвало да те стресне и да промени "траекторията" на второто в настоящето, така ли? newsm78

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 19:15 от Blаck Cat

# 164
  • Мнения: 8 937
Май идеята е да се стреснем и да правим секс сега, искаме или не, защото иначе няма да има кой да ни желае дори и да ни се иска. Grinning
Ако някой ме притиска да правя каквото и да било без желание, независимо от средствата, да- злоупотреба и насилие е. А на 50 вече има и доста мъже, които си остават само с мерака без да могат. Ако жените им са още във форма, как да постъпят - да ги притиснат, да ги заплашат, да си хванат любовник или да ги напуснат?

Общи условия

Активация на акаунт