СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 5

  • 26 346
  • 792
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 058
Мария, как пръкна дете обичащото литературата и БЕЛ е въпросът? Grinning Grinning
Като гледам при повечето "любовта" към литературата се предава лесно на поколението.
И защо онзи ден му търси кусури на детето на ОЛВ Joy

# 631
  • Мнения: 6 933
Нека си обича литературата, ама защо не обича математиката се пита в задачата. Отдавна имам съмнения, че са ми я сменили в родилния дом и моето дете е в семейство литератори и тайно си решава задачи под юргана. Единствено поразителната визуална прилика с баща й ме навежда на мисълта, че греша.

А кусури му търсих, защото всички теми ми звучат тъпо и скучно Simple Smile)).

# 632
  • София
  • Мнения: 7 201
Те тези теми са си тъпи.
Аз как се развихрих, но чак в гимназията - не е истина.
Класно тип ОЛВ за "Железният светилник", аз пиша сравнение между него и произведение на Аугуст Стриндберг. Разни такива изкилифещени. Ма пък се харесваха. А и на мене ми беше интересно така.

# 633
  • Мнения: 3 058
Joy Викаш като не можем да пишем, можем да сме критици.

Иначе, момичето ти, Мария, много ми заприлича на теб, когато ви видях на интервюто една до друга.

# 634
  • Мнения: 6 933
А бг мама кога ще сложи хилещ се бутон? Щото като ми е смешно и натискам "полезно" Simple Smile)))

# 635
  • София
  • Мнения: 7 201
Всъщност да, Солничка.
Правех на пух и прах всичко по пътя си. 😁
Казионни теми и аз не можех да пиша, честно казано.
Но ми е минал другояче номерът.
Явно съм случила на учителка.

И да за хилещия се бутон. 😀

# 636
  • Мнения: 8 242
Red, и моите теми бяха такива и също много случих на учителка по литература в гимназията. Тази жена не искаше да повтаряме чужди мисли, а да си прочетем произведението и да си кажем честно и добре обосновано какво ние мислим. А как само държеше на правописа... И ако и да хвалеше много моите работи, бях наясно, че такива писания на един кандидатудентски изпит може и да не се приемат добре.
Накарах синчето да направи теста по математика на Дидева. Представи се точно според очакванията ми. Реши задачите от втори модул и обърка цели шест от първи. Естествено три от тях бяха от най-елементарните. За мой срам, аз също обърках точно тях.

# 637
  • Мнения: 6 933
Аз днес записах Ния на двата пробни в смг учители. Сутринта платих с банков превод от обб в обб, но още си стои "Поръчката очаква плащане" и ми пише брой ученици 2, а не брой тестове 2, но пък на детайли си е правилно. Явно ги въвеждат на ръка плащанията. Ще изчакам, надявам се всичко да си е ок. Ния не искаше точно в смг на математика да ходи, нещо от класната се притеснява, да не се изложела... Трябва да си го избие от главата и това притеснение.

# 638
  • София
  • Мнения: 7 201
Пък аз записах в дъщеря ми в Междучасие.
Не знам как съм го постигнала, но за единия изпит съм я писала в 1 АЕГ, за другия в 41-во. 🙄
Все забравям, но в понеделник ще звънна, да ми потвърдят собственозабъркания мишмаш.

# 639
  • Мнения: 6 933
Пък аз записах в дъщеря ми в Междучасие.
Не знам как съм го постигнала, но за единия изпит съм я писала в 1 АЕГ, за другия в 41-во. 🙄
Все забравям, но в понеделник ще звънна, да ми потвърдят собственозабъркания мишмаш.
Нямаш ли мейл? Виж да не е в спама. Защото и аз записах Ния в Междучасие (там само на бел) и имам мейл, в който си пише кога и къде е.

# 640
  • София
  • Мнения: 7 201
Да, аз именно от мейла разбрах какво съм сътворила.
Не че има значение, естествено, но понеже по принцип не правя такива гафове, все пак ще звънна да ми потвърдят.
Иначе тази година им дадох мейл в abv.  С gmail миналата година беше невъзможно- попадаха ту в рекламни, ту в социални, ту в спам. Ужас.

# 641
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
Мацки /за онези, на които децата са при Весела Михайлова от 13.45 ч утре/, имам нужда от помощ с инфо. Моят син ми твърди, че нямат домашно за утре, а аз имам съмнение, че е така. Може ли някой да ми каже какво имат да подготвят за утре. Благодаря!

Извинявам се на останалите, за този леко извън темата коментар.

# 642
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
Имат. Преразказ на  "Сърце" от А. Каралийчев.

# 643
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
Имат. Преразказ на  "Сърце" от А. Каралийчев.

Благодаря ти!

# 644
  • Мнения: 3 881
Култовият семеен лаф от миналия век е : " Не мога ли да реша още 100 задачи, вместо да пиша ОЛВ"

Общи условия

Активация на акаунт