Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 76

  • 42 246
  • 778
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 505
Благодаря!

# 376
  • Мнения: 19
Здравейте група има ли надежда при ЗЕТ на 1 тридневни ембрионче да се получат нещата и възможно ли е при първия неуспешен опит тъй като бях настинала да не са са получили нещата успеххх

# 377
  • София
  • Мнения: 2 618
Здравейте, пуснахме разширена спермограма по Крюгер +SDI в клиниката, а сега гледам в коментар, че са използвани критерии за спермалния анализ според СЗО:5-то издание. Има ли разлика? Нещо чета в други теми, че резултатите от спермограмите в Надежда били доста завишени спрямо други клиники. Сега се чудя до колко са достоверни? Искам да имам реална представа как са нещата.

# 378
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета!

   Можете ли да ми кажете, на кой ден от МЦ се прави биопсия?
Зависи ли това от типа биопсия, който се прави / за импл. прозорец, микробиологична и т.н. /?
Попаднах някъде на информация за разширена, комплексна / или нещо посдобно / биопсия, като цената й в Надежда, мисля, че е около 400лв, знаете ли какво представлява и какво включва?

# 379
  • Мнения: 2 991
За тези биопсии-засича се ову.започва се утрогестан и от там на 5-ти ден се взима материал.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 17:40 от reninel

# 380
  • София
  • Мнения: 10 642
На 5 ден след овулация се прави биопсия и не е зад лжително да се приема утрогестан

# 381
  • Мнения: 3 196
Нещо чета в други теми, че резултатите от спермограмите в Надежда били доста завишени спрямо други клиники.

Ако това може да помогне: пускали сме в Надежда и 1 друга клиника, имаше минимална разлика. Такава щеше да има и да бяхме пускали в една и съща клиника.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 17:53 от Одри

# 382
  • Мнения: 409
И ние сме пускали в Надежда и Малинов и разликите бяха свръх минимални. А и никога не съм разбирала логиката в предполагаемо завишаване на резултатите.. Виж, да ги влошават изкуствено, с цел да ви убеждават как нямате шанс за естествено забременяване  и инвитрото е единствения ви шанс, повече го разбирам.

# 383
  • София
  • Мнения: 2 618
Има логика в завишаването, защото аз не съм забелязала да обръщат внимание на мъжа в клиниката. Друго си е като кажат- яйцеклетките ти не стават. За инвитро, особено Икси все ще намерят някой читав сперматозоид. Честно казано вече не вярвам и, че на клиниките им пука дали ще забременее двойката спонтанно. Отношението им към спонтанната ми бременност го доказа.

# 384
  • Мнения: X
Здравейте момичета, извинявам се, че пиша като анонимен, но искам да помоля ако някой знае телефона на д-р Маринов, детския кардиолог, който преглежда в клиниката да ми го изпрати.
Необходим е на моя приятелка, на която едното новородено бебенце има нужда от спешна операция на сърцето.
Благодаря!

# 385
  • Мнения: 260
Здравейте момичета, извинявам се, че пиша като анонимен, но искам да помоля ако някой знае телефона на д-р Маринов, детския кардиолог, който преглежда в клиниката да ми го изпрати.
Необходим е на моя приятелка, на която едното новородено бебенце има нужда от спешна операция на сърцето.
Благодаря!
Съжалявам че не мога да помогна с номер,но звънете на регистратура или на място в клиниката обяснете за какво става въпрос,сигурна съм,че ще дадат час.Ще се моля с бебчо всичко да е наред .

# 386
  • София
  • Мнения: 23 162
Здравейте момичета, извинявам се, че пиша като анонимен, но искам да помоля ако някой знае телефона на д-р Маринов, детския кардиолог, който преглежда в клиниката да ми го изпрати.
Необходим е на моя приятелка, на която едното новородено бебенце има нужда от спешна операция на сърцето.
Благодаря!
aз имам телефон, обаче на анонимни не мога да изпращам лс.
пиши ми неанонимно, ще го изпратя, ако вече не си го получила от друг.

# 387
  • Мнения: 216
Здравейте момичета. Имам въпрос към момичетата, които вече са започнали опити за второ бебе. Колко време след като ви записаха в списъка ви се обадиха за час? Пациентка съм на др. Стаменов

# 388
  • София
  • Мнения: 23 162
те май на никой не звънят в момента за часове при него  Rolling Eyes
поне никой от чакащите не се е похвалил.

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 378
Аз чаках 9 месеца за час при др.Стаменов,когато започнахме опити за второ дете.

Общи условия

Активация на акаунт