Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 76

  • 42 555
  • 778
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 799
На нас последния коментар ни беше по вайбър. Обадиха ни се, казаха ни кой ден и в колко часа, след което тъй като имаше забавяне, се обадиха да ни предупредят, че ще има забавяне. След което доктор Стаменов звънна по вайбър с камера, беше някъде към 21:00 ч. Аз съм доволна, защото поне си чакахме вкъщи на дивана, а и докторът, както и Лина е написала, беше по-изчерпателен и имам чувството, че отдели повече време от обикновено.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 104
Момичета някоя от вас ако желае може да се възползва от подаръците на Надежда: https://www.m.nadezhda.bg/novini/za-purvite-sedem-sedem-spetzial … tza-nadejda--658/

# 707
  • Мнения: 1 019
Това с коментар по Вайбър само за пациенти, които не са в София ли е или може всеки да се възползва?

# 708
  • София
  • Мнения: 799
Ние сме от София и пак ни го предложиха като вариант. Не знам на какъв принцип решават дали да е вайбър или на живо, но не сме си го избирали ние, те ми се обадиха и ми го предложиха като опция за по-скорошен час. Нищо не губите, ако се обадите и питате. Grinning

# 709
  • Мнения: X
Някой може ли да ме просветли по въпроса с цените за замразяване и съхранение на ембриони?
Виждам, че има цени отделно за замразяване на ембриони до определена бройка, и отделно за съхранение до определен период. Но цените за съхранението за 1 замразен ембрион ли са или за неопределено количество?
Също да попитам, понеже използвам он-лайн приложението. Утре трябва да съм на трансфер по информация от ембриолозите или акушерка ( не знам, но от един номер ми звънят явно). Друг път като имам час за преглед, това излиза в приложението, а сега пише, че нямам планирани посещения.
Голямо улеснение е това приложение, но на моменти ме хвърля в чуденка.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, бихте ли препоръчали лекар за ФМ в Надежда освен д-р Чачева?

# 711
  • Мнения: 1 845
Здравейте, бихте ли препоръчали лекар за ФМ в Надежда освен д-р Чачева?
не бих препоръчала никой друг д-р за ФМ в София освен нея и имам пълно основание да го напиша Wink  само и единствено тя забеляза единствения маркер за тризомия 18 на нашето бебче, която се потвърди от хорионбиопсия за мое съжаление, но един ден, като забременея пак, само на нея бих се доверила.
Успех!

# 712
  • София
  • Мнения: 1 678
За съжаление нейния график е доста натоварен, затова ако някой има други предложения ще се радвам да сподели.

# 713
  • Мнения: 1 845
За съжаление нейния график е доста натоварен, затова ако някой има други предложения ще се радвам да сподели.
Помоли се на регистратурата. Мисля, че в момента освен Чачева Георгиев прави ФМ, а д-р Михова (спрягат я за мн. добра също) още не се е върнала от майчинство.
Иначе в София-проф. Марков ми направи мн добро впечатление, за разлика от Димитрова и Чавеева.

# 714
  • София
  • Мнения: 23 186
.. а д-р Михова (спрягат я за мн. добра също) още не се е върнала от майчинство....
много си е добра, даже според мен е най в надежда.
тя лятото излезе майчинство, може би няма да се появи скоро.

# 715
  • Мнения: 126
Момичета, може ли да споделите опит с генетичните изследвания в клиниката? Най-вече ме интересува цената и ако евентуално излезе нещо има ли надежда? Сърдечно благодаря. 💐

# 716
  • Мнения: 37
Някой може ли да ме просветли по въпроса с цените за замразяване и съхранение на ембриони?
Виждам, че има цени отделно за замразяване на ембриони до определена бройка, и отделно за съхранение до определен период. Но цените за съхранението за 1 замразен ембрион ли са или за неопределено количество?
Също да попитам, понеже използвам он-лайн приложението. Утре трябва да съм на трансфер по информация от ембриолозите или акушерка ( не знам, но от един номер ми звънят явно). Друг път като имам час за преглед, това излиза в приложението, а сега пише, че нямам планирани посещения.
Голямо улеснение е това приложение, но на моменти ме хвърля в чуденка.
За замразяване не съм наясно, тъй като прехвърлих моите от друга клиника, но тъй като скоро плащах съхранение ...
Съхранение до 1 месец 50 лв.
Съхранение до 6 месеца 150 лв.
Съхранение до 1 година 300 лв.
Съхранение до 2 години 500 лв.
Съхранение до 3 години 700 лв.
Съхранение до 5 години 1000 лв.

Броят на ембрионите не е от значение.

# 717
  • Мнения: X
Благодаря Евгения Simple Smile

# 718
  • Мнения: 87
Момичета, някой може ли да ми каже какво точно вкл изследванията за Тромбофилии в Надежда?! И дали са вкл тези:

# 719
  • Мнения: 89
Здравей, аз правих миналата година, ето моя резултат ако ти помага на питането Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт