💪"Игри на волята: България" - Тема 8 /20.10. - 27.10. 2019/

  • 51 305
  • 1 633
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Не съм съгласна за Наско.
Най-добре ще е ако сам се откаже, но да го номинират ще означава, че не го пращат на битка, а вкъщи. По същата логика можеха да номинират Александър. Защо той да е спасен от елиминация като е болен?
А и оставането на Наско, а отпадане на Ана-Мария ще е много по-полезно. И Пламен го каза - печелили са, когато трябва силен играч да повтори, за сметка на това да играе слаб играч. Тъй че по-добре Юлиян или Пламен да повторят заради Наско, отколкото да играе Ана-Мария.
А и нищо не се знае - той сам саза, че след седмица ще му махнат гипса и ще си каже. С какво е по-различен от Йоана и Венцислава, които по цяла седмица си ходеха с вързани ръце, или от Марешка и Гастон?

# 391
  • Мнения: 5 492
Най- тъпото е, че гледаме игра без правила. На това се казва монопол или извращение.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 19:30 от victoria vassileva

# 392
  • Мнения: 2 566
Гледайки как след рекламата на Нова за конкретна битка се случва точно обратното, то предполагам, че Роберта ще победи довечера. Радостинка каза нещо от сорта на "знам кого точно ще номинирам".
Това най-вероятно го е казала преди двубоя.. 😉

# 393
  • Мнения: 141
Аз гледам тези славяни всяка вечер и си мисля:не може нито един от тях, да  не знае в каква игра играе и да не мисли,какво ще стане за напред.Те се държат ,като че ли са в друг формат и са влезли да си търсят приятели😳😳

# 394
  • Мнения: 4 313
При наличие на медицински екип,няма как това на Александър да се нарече симулация.Нали лекарите ,ведннага ще разберат,че се преструва.Има два варианта да не разберат или лекарите не струват и не са лекари наистина или продукцията го подкрепя и го прикрива.С преструвки няма как да излъжеш медицински лица,за да се скатаваш от играта.Отиваш в болницата изследват те,разбират ,че ти няма нищо и те връщат,ако си здрав.Ако не отсъстваш ,но трябва да кажат причината,за която теб те няма!Александър може единствено да симулира пред играчите от отбора си,като се преструва,че не се чувства добре и да не взима участие в игри.Но лекар май трудно се лъже!А ако има стомашно неразположение,нищо не пречи да е там при тях и да си пие хапчетата.Друго е -но историята мълчи,какво точно е!
За мен е несправедливо за другите и всеки контузен или пострадал играч трябва да излиза от играта.Лошо е да се контузиш,но контузията ти,не те прави равноправен състезател със здравия.Накрая може да стане,че някой който е изкарал 3 седмици в лежане печели.За мен не е честно!В миналия сезон на Хелс Китчън ,разбраха още в началото,че едната участничка е бременна и веднага е изкараха.Една бременност тука в случая, не знам как би и попречила ,но факт махнаха е -малшанс.А тук си ги лекуват и дондуркат,а уж формата е Игри на Волята!Къде е волята и игрите на участниците,които са в болницата ?А на тези които са си в племената и не играят игрите?

# 395
  • Мнения: 523
Ако Наско се преструваше нямаше да носи патерици 2 месеца след шоуто. Съмнения за симулация няма.
Тази Анна-Мария много ме дразни, да се чуди човек какво прави в това предаване, бледа, безлична, мотаеща се, а как обясняваше на Венцислава, че била много дива и откачена за разлика от брат си. 😂😂😂

# 396
  • Мнения: 4 313
Аз Наско ,никъде не съм го споменала,че се преструва.Изключително много го харесвам,не ми се искаше да излиза заради инцидент.Но реално ,ако помислим всеки със някаква контузия, не е равноправен на другите и в някои игри няма да дава всичко от себе си.Наско в случая,дори и да бяха му махнали гипса след 1 седмица,след това имаш и някакъв период на възстановяване и ще се пазиш ти самият да не си усложниш травмата-не можеш да бягаш бързо,да се катериш,да скачаш.Не всички игри са пъзели.Това са реално погледнато 1 или 2 или повече седмици в които ти си в тежест на другите,какъв е смисъла.Това е и индивидуална игра-един е победителя!

# 397
  • София
  • Мнения: 27 399
Най-лошото е, че няма никакво инфо за нас, с кой какво става, какви са причините да отсъства и пр. За липсата на правила и нагласянето на нещата не ми се говори вече.

Тази Гадостина за какво се натиска пак да капитанства? Нали отиде веднъж и отпадна първа. Едната близначка никога не е ходила на капитански дуел. Само едната отиде в онази игра с баланса с Пламен и Веско. Няма толкова противни хора като Гастонови. Когато и да си отидат все ще е късно.  ooooh!

# 398
  • Мнения: X
Тази Гадостина за какво се натиска пак да капитанства?

Натиска се, ако евентуално спечели и има равенство в номинациите, тя да коли и беси като капитан. Прав си някакви сметки и стратегии без кръчмар...

# 399
  • Мнения: 2 146
Натиска се, и защото ако има имунитет ще го вземе. А Наско го върнаха само за гласа му при евентуални номинации.

# 400
  • София
  • Мнения: 27 399
Я, да видим кой с/у кого ще гласува към днешна дата?

Славяните са уж ясни, пак на пангара ще е Амелия?
При пратраките е по-сложно. Застрашени са Юлиян, Наско и Ана Мария. Наско евентуално ако сам напусне. Не вярвам да гласуват за него, защото има 10 дена до окончателното лекарско мнение, а дори и да не може да тича пак ще е по-полезен (пъзел ако има) от онова недоразумение Ана Мария.
Аз лично не знам вече за кой път ще го напиша, но крайно време е Ана Мария да бъде изгонена и мисля, че точно това ще стане. Наско, близначките, Юлиян, Пламен и Венцислава са 5 гласа. Ако всички се обединят и гласуват срещу оперната певица тя е аут и Гастонови ще бъдат разбити като коалиция веднъж-завинаги.
Юлиян също е застрашен, но в малка степен, защото аз виждам само 2 гласа срещу него и това ще са Гадостина и щерка и. Добрин не мисля, че ще гласува за Юлиян. Харесва го по някакъв си негов си начин и се вижда, а и Юлиян умело му влиза под кожата. Така че лично за мен Добрин вече не е част от коалицията на Гастонови, макар и все още официално да се води такъв. Но аз мисля, че той по-скоро ще гласува срещу Наско, като индиректно пак ще закопае Ана Мария.

# 401
  • Мнения: 6 280
Славяните ще гласуват за СтоЕнчо ,според мен .Траките -Юлиян срещу Анна-Мария,ама Анна май ще го отнесе, незнам

# 402
  • Мнения: 2 596
Славяните ще гласуват за СтоЕнчо ,според мен .Траките -Юлиян срещу Анна-Мария,ама Анна май ще го отнесе, незнам

Амелия-Мира все още е в играта Grinning Ще я атакуват докато не я ликвидират от играта.

# 403
  • София
  • Мнения: 2 244
Гледах пак няколко епизода от оригиналните игри. Специално се загледах - водещата си мълчи по време на игрите, само накрая обявява кой е победил. Пускат някаква музика за фон  - за зрителя.
Отделно от това друг човек -  от екипа - през цялото време стои отстрани и наблюдава дали се спазват правилата на играта.
Ми те хората са го измислили. Ама не, нашите режисирали Сашка да дрънка и никой не следи дали всичко е ОК по трасето.

# 404
  • Мнения: 11 621
Славяните ще гласуват за СтоЕнчо ,според мен .Траките -Юлиян срещу Анна-Мария,ама Анна май ще го отнесе, незнам

Амелия-Мира все още е в играта Grinning Ще я атакуват докато не я ликвидират от играта.
То не пречи и двамата да са номинирани.

Общи условия

Активация на акаунт