💪"Игри на волята: България" - Тема 8 /20.10. - 27.10. 2019/

  • 47 785
  • 1 633
  •   1
Отговори
# 405
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз гледам тези славяни всяка вечер и си мисля:не може нито един от тях, да  не знае в каква игра играе...

Те не знаят в какво участват, ние не знам какво гледаме. Красота!

# 406
  • Мнения: 6 259
Русалката може да обърне палачинката и да поиска някой от мъжете да си иде,от бившите прабългари

# 407
  • Мнения: 3 308
Русалката може да обърне палачинката и да поиска някой от мъжете да си иде,от бившите прабългари
Никакъв шанс.. Щом веднъж е казал, че Амелия е най-слабото звено, трябва да го слушат. :х (както той каза на номинацията)

# 408
  • Мнения: 1 727
Тая каскада във филмите много яка, в бг-риалити се оказа, че вероятността да паднеш между, а не върху балите слама е голяма.
Те тия бали не се слагат така на кубчета... щото сеното е стегнато и плътно като е на бали! Сламата трябваше да е разхвърляна, за да е рохкава и тогава щеше да е мека.

Абсолютно некадърна работа.Наредили бали слама, който улучи балата печели, който падне между балите гори.Е толкова ли няма никой в главите им, да се сетят че колкото повече скачат, толкова повече ще се разместват балите и ще останат дупки.Сложили малко слама между балите, която освен да скрива къде има бала и къде не, нищо друго не върши.Все сме гледали некадърни предавания, ама това печели първото място с огромна преднина.Оплюват опусумите, но в техните предвания игрите са много по-добре обмислени и обезопасени.

# 409
  • София
  • Мнения: 27 313
При положение, че са на морето защо не скачаха във вода?
И толкова ли не можеха да сложат някакви дюшеци или не знам как им се казваха на онези платнища дето подлагат пожарникарите при скачане от сграда. Значи максимално добри условия пък после дали ще има травми, съмнявам се. Наско например цопна с двата крака като пирон и така цялата тежест падна върху тях и не е чудно, че се е пукнала костта. Ако бяха обезопасили това нямаше да е чак такъв проблем.

# 410
  • Мнения: 2 541
При положение, че са на морето защо не скачаха във вода?
И толкова ли не можеха да сложат някакви дюшеци или не знам как им се казваха на онези платнища дето подлагат пожарникарите при скачане от сграда. Значи максимално добри условия пък после дали ще има травми, съмнявам се. Наско например цопна с двата крака като пирон и така цялата тежест падна върху тях и не е чудно, че се е пукнала костта. Ако бяха обезопасили това нямаше да е чак такъв проблем.
Някаква миниатюрна възглавничка се показа изпод сеното... смешно направо..

# 411
  • София
  • Мнения: 2 211
Не скачаха във вода, за да не се издавят. А ако им бяха надянали жилетки, нямаше как да се гмурнат.
Разгадах истината Joy

# 412
  • София
  • Мнения: 27 313
Да бе вярно, че там половината не могат да плуват, пък какво остава да се гмуркат.  ooooh!

# 413
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На славяните каква кахърна музика пускат.

# 414
  • Мнения: 36 666
Всички са потрошени... Весо и Георгиус  ... Cupid

# 415
  • Мнения: 2 596
Март както се е опънал в леглото от телевизора ми мирише Mask Не знам защо ми изглежда нечистоплътен.

# 416
  • Мнения: 11 573
Абсолютни помияри са славянските мъже.
Меки китки.

# 417
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Георгиос е пълна карикатура. Амелия, милата, не знае на кой Господ се моли.

# 418
  • Мнения: 6 545
То пък една битка беше вчера, един път спряха заради Наско, втори път заради катинарите. Трябваше и балите да оправят след всеки  Mr. Green

# 419
  • Мнения: 5 083
Роберта ни светна за причината за масовото потрошаване  - липса на стратегия JoyJoy  ш'съ гръмна

Общи условия

Активация на акаунт