🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 893
  • 760
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 525
Нямам категорично име за Розата, но някои неща правят впечатление от езика на тялото.
Няколко пъти приема комплиментите с по-особено жестове от останалите, видно е, че реагира по-бурно понякога. Тоест поне за мен е доста емоционален, но и срамежлив човек. На няколко пъти пляска с ръце, когато публиката вече е спряла, което поне на мен ми говори за леко притеснение от сцената. Най-вероятно не лъже и се е занимавала преди с музика, сега вече с нещо друго.
Това, на което обърнах най-голямо внимание е обаче поклонът след като получи бурни аплодисменти от публика и жури. Ръцете ѝ застават по този начин Hands Pray и се покланя. Може и да е често срещано сред изпълнителите, но на мен не ми е правило впечатление преди.

Може и глупости да пиша, за което ви се извинявам, но определено влязох във филма с въпроса “Коя е Розата”. Много добър подбор на песни е направила.

# 421
  • Мнения: 10 188
Да помагаме на децата- това е различно от озвучаване на филми. Нещо друго ще е...

# 422
  • Мнения: 1 165
ВЪПРОС към розата: Преподаваш ли пеене на ученици?
ОТГОВОР: Да. Затова участвам - за да можем да помагаме на българските деца.
Отговорът ми звучи точно като като отговора на този - несвързан:
ВЪПРОС към розата: Занимавала ли си се професионално с поп фолк?
ОТГОВОР: Да. Всеки ден репетирам.

# 423
  • Мнения: 523
Коментирали ли сте Белослава като възможен вариант да е Розата? Четох коментарите във фейсбук, има доста предположения, че е тя.

# 424
  • Мнения: 1 165
Да, предложих я. Тя е с бюст, отделно тембъра и е различен.

# 425
  • Мнения: 10 188
А това - “всеки ден репетирам” - дали се отнася за Розата лично, или да е в смисъл репетирам други, т.е. преподавам? Или пък репетирам за спектакъл - в театър напр.?

# 426
  • Мнения: 1 165
Не знам за какво се отнася, но няма общо с въпроса. А това ме навежда на мисълта, че може да не е никаква улика и да не е свързано с нея.

# 427
  • Мнения: 5 080
Фестивалът е до 27.11,  откриването е към 20.11,  нашето шоу е на 26.11 в 20:00ч.

# 428
  • Мнения: 523
Гласът на Д. Тенекеджиева е много специфичен. Бързо щяхме да я разпознаем при пеене. Прилича на нея само по походката когато върви към сцената.

# 429
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Прея в "Здравей, България"



https://play.nova.bg/video/na-fokus/season-0/na-focus-2019-10-28-preq

„На кафе“ с Димо Алексиев (28.10.2019)

# 430
  • Мнения: 11 548
Поне е сигурно, че Попова не е Розата. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 523
Много готина Прея. Какво слънце е, лъчезарна, усмихната и добра!
О да, добре че Попова не е Розата, това щеше да е голям кошмар за всички нас. Но аз и Жана не искам да е...

# 432
# 433
# 434

Общи условия

Активация на акаунт