🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 880
  • 760
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 915
Аз противно на останалите искам тези, които не знам, да си ходят по-рано, за да ги видя Grinning

# 586
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Надявам се, че последна ще си тръгне Розата. Преди нея - Шапката и Гарванът.

# 587
  • Мнения: 11 547
Надявам се, че последна ще си тръгне Розата. Преди нея - Шапката и Гарванът.
И аз така. В този ред.

# 588
  • София
  • Мнения: 862
Вероятно аз съм една от малкото, които смятат, че нито един от персонажите не е Алисия.
За сега мисля, че Принцесата е Ани Хоанг. Розата най-много подхожда за Есил Дюран. Тя е моден дизайнер. Предният път, жокера с врабчетата беше много силен. Не знам дали Дюран е била част от вокалната група под някаква форма. А Гарванът според мен е актриса, която учи или е учила за режисьор. Обича есента, защото й носи милиони-тогава започва театралния сезон, българските сериали... С единия крак е навън-може би, някой от сериалите е продаден в чужбина, често участва в международни продукции...
И аз съм от тези, които искат най-мистериозните да отпаднат първи. Grinning

# 589
  • Мнения: 445
Розата е Жана, не знам какво толкова ще разочарова някои от вас! Защо я харесвате като Роза, а не и като Жана...
За Лъва си мисля че може да е Тони Димитрова.

# 590
  • Мнения: 547
В нета попаднах на статия за актрисата Деси Бакърджиева и Асен Блатечки,  в която имаше снимка на двамата с този жест с пръстите на ръцете. ..като на Розата....А тази актриса като много малка е пяла на сцена ...

# 591
  • Мнения: 11 568
Деси Бакърджиева мисля, че е бременна в момента, в компроматната го споменаха скоро. Имаше и снимка.

# 592
  • Мнения: 9 484
Есил Дюран няма нищо общо като телосложение с Розата.

# 593
  • Мнения: 1 165
Деси Бакърджиева пее ужасно т.е не може да пее. Попадала съм на клип в нета, дали не участваше в някое предаване, не мога да си спомня.
Скоро ми излезе някаква статия от жълт сайт, че Жана е бременна. Пишеше, че вероятно е бременна, защото имала голям оформен корем.

# 594
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бони, Емо Чолаков и Деси Бакърджиева - Бурята в сърцето ми


https://www.btv.bg/video/shows/velikolepnata-shestorka/epizodi/b … -sartzeto-mi.html

# 595
  • Мнения: 547
Оттеглям си предположението за Деси Бакърджиева. ...Видях  я на клип от Капките като Мадона....Прави сте не може да пее...

# 596
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
На мен пък ми се струва, че Розата е бременна?! Сякаш имаше по-голям корем в сравнение с предишните предавания...

# 597
  • Мнения: 94
На мен пък ми се струва, че Розата е бременна?! Сякаш имаше по-голям корем в сравнение с предишните предавания...

И аз това го споменах по-рано, че прилича на бременна, ама ако е до финала съвсем ще си проличи...

# 598
  • София
  • Мнения: 862
Нямам наблюдения на физиката на Есил Дюран или на когото и да било, но и аз забелязах коремчето на розата.

# 599
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Бони, Емо Чолаков и Деси Бакърджиева - Бурята в сърцето ми


https://www.btv.bg/video/shows/velikolepnata-shestorka/epizodi/b … -sartzeto-mi.html

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт