🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 871
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5


За Стойко Сакалиев- Роден на 25 март 1979 г. в Бургас.

Едва ли е тръгнал от село и върти 15 години педалите (по улики на самата шапка).
Почти са познали Simple Smile

# 121
  • Мнения: 10 159
Познали, ами! Преписват от Гала, нали тя даде това предположение.

# 122
  • Мнения: 5
панелистите с тия абсурдни предположения (като подхвърлени им и принудени да казват имена които сигурно и дори самите те не искат)  изглеждат понякога дори жалки

# 123
  • Мнения: 10 159
Щом са се навили за хонорарите, които им дават да ръсят небивалици, явно не им пречи на тях самите толкова (на Ники Кънчев изцепката с Крисия, че е на 20 години направо изби рибата 😝)

# 124
  • Мнения: 1 223
Преди малко по Нова в предаването +- гостува един актьор, участващ и в Етажна собственост. Говори почти като Гъмов. Ако Гъмов не е Шапката значи е този. Сега ще търся как се казва!

# 125
  • Мнения: 11 545
Явор Гигов ли?

# 126
  • Мнения: 1 223
Стефан Денолюбов!!!

# 127
  • Мнения: 1 157
Тези крака не ви ли приличат на краката на пчелата?

# 128
  • Мнения: 564
Аз съм 99.9 % сигурна, че Розата е Жана Бергендорф. Това, което я издава са формата на краката и ханша й - само Бергендорф има такива крака. Освен това и на ръст съвпада. И песните, които избира... Никой не може да ме убеди в противното Grinning

# 129
  • Мнения: 3 912
Възможно е, на мен лично Розата ми е най-трудна и докато за всички останали имам предположения - за нея нямам никакви. Жана обаче е в доста сложни отношения с майка си, дали ще казва, че е работила с благородници? Не знам, но може.

# 130
  • Мнения: 5 080
Ако е возила паркетният лъв в таксито си, ето ти "работила с благородник " Wink

# 131
  • Мнения: 10 159
Само че, се оказва че е казала “истински благородник” - това трябва да ни води в друга посока за търсене...
П.п. Това мен ме препраща към асоциации за дъщеря на спортистка например, която може да се е състезавала с аристократ - например в тенис или някой друг спорт, като фехтовка...

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 11:57 от fenyx

# 132
  • Мнения: 5 681
Абе, Жана като я даваха скоро в Националната лотария, като че ли доста по-мощна ми се видя, докато Розата е по-слаба.

# 133
  • Мнения: 523
Organza, за мен Маги Джанаварова е пчелата. Уликите също пасват на 100% за нея. Толкова много, че чак започвам да се съмнявам дали е тя, дали нарочно не води всичко към нея. “Килата ми помагат” - мега хита й с 100 Кила, тренира бокс- Маги се занимава с това последните години, обича био мед - тя се храни само с био продукти и е веган мисля. За мен това е Маги, а не Михаела Маринова. По-скоро мисля че Мишето е Гарвана.

# 134
  • Мнения: 4 594
Те уликите в това предаване са толкова явни, че чак хората си мислят, че не е възможно да е толкова лесно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт