🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 875
  • 760
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 141
Хайде Прея да си ходи.

# 256
  • Мнения: 4 594
На мен тази Роберта въобще не ми е известна. Тя сега пее ли или е била певица преди? На почти 30 съм, така че дори и преди да е пяла, пак би следвало да ми е поне малко известна, но за първи път я чувам. Не ми се иска да е тя Розата.

Дано отпадне Прея, Ненчо е по-интересен, но като цяло, който и да отпадне от двамата е ок.

# 257
  • Мнения: 2 523
Преди малко в очите на пеперудата ясно се видя коя е.
Скрит текст:
Прея Simple Smile

# 258
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не искам да си ходи Кукерът.

# 259
  • Мнения: 194
По-добре да напусне Пеперудата. За нея съм по-сигурен коя е, отколкото за Кукера. А и крайно време е жена да си свали маската, досегя само
една жена го направи - Джулиана Гани!!!

# 260
  • Мнения: X
Изпуснах днес половината епизод. Влизам само да кажа, че Гала май не я слуша главата. Каква забрадка си е сложила. 😅

Пеперудата да си заминава!

# 261
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
На мен тази Роберта въобще не ми е известна. Тя сега пее ли или е била певица преди? На почти 30 съм, така че дори и преди да е пяла, пак би следвало да ми е поне малко известна, но за първи път я чувам. Не ми се иска да е тя Розата.

Аз съм на 31 и Роберта я знам  newsm78 Имаше няколко много големи хита в края на 90-те.

# 262
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дойде ѝ времето на Прейка. Аз я харесвам.

# 263
  • Мнения: 6 417
Може по-младите да не са я чували, но в музикалните среди си е име.

# 264
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За Гала, между другото, установих, че има чувство за хумор. И й се получава.

# 265
  • Мнения: 4 594
Аз съм на 31 и Роберта я знам  newsm78 Имаше няколко много големи хита в края на 90-те.

Значи съм била на 8-10 г. тогава, някак ми е убягнала явно.

# 266
  • Мнения: 3 376
Искаше ми се Пеперудата да остане. Тя беше по -красива .
(Радвам се , че до сега всичките грозни маски паднаха ). Има още няколко ,  но явно ще е тегаво , докато ги изгонят Simple Smile
Предаването ми е скучно , само чужди песни пеят или народни. Никой не се осмелява да пее българско или чалга или ретро. Също като че ли сме в Америка или Англия с тия английски песни !
Влизам само да хващам края на предаването да видя кой се крие под маските. Тогава ми е най - интересно.

# 267
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Ми аз съм 40+, ама Роберта ми е непозната

# 268
# 269
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Никой не се осмелява да пее българско или чалга или ретро.
И слава Богу.

Общи условия

Активация на акаунт