🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 805
  • 760
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 491
Никак не ми хареса Розата днес.

# 271
  • Мнения: 367
Само на мен ли ми се стори тази вечер, че Розата е мъж ?

# 272
  • Мнения: 6 417
Ако Розата беше мъж със сигурност щяха да му сложат бюст.

# 273
  • Мнения: 11 505
И аз за първи път не харесах Розата, но ще се радвам ако остане до края.

# 274
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това, че някой не е познат на някого, не означава, че не е известен. Имам предвид Роберта.

# 275
  • Мнения: 2 990
Тая Роза така ме хвърли в мисли....... Никаква идея кой/коя е

# 276
  • Мнения: 4 558

А, тази песен я знам, просто не съм знаела, че я изпълнява Роберта. Аз прослушах някакви други нейни в Тубата, но никоя от тях не ми беше позната. Но не съм сигурна, че Розата е тя.
Според мен със сигурност ще има някоя позабравен изпълнител, доколкото гледах в американското издание имаше, а и Ники Кънчев не случайно ги изравя тези имена...

# 277
  • Мнения: 913
Опа, Зуека стрелна.

# 278
  • Мнения: 2 990
И аз забелязах странната забрадка на Гала

# 279
  • Мнения: 268
Не съм го следила до сега предаването, но сега се загледах. Розата ми заприлича на онзи певец от капките, който имитираше Лили Иванова. Само дето не знам дали не беше по висок

# 280
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Днес Розата като глас го докара на Ивелина Балчева, но много ясно, че няма как да е тя.

# 281
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Окончателни предположения:





Много е сладка.

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 22:06 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 282
  • Мнения: 913
И аз забелязах странната забрадка на Гала
Спред мен е изключително недодялан опит да имитират визията на Бийонсе от клипа на Джей Зи ,,Family feud".Expressionless

# 283
  • Мнения: 2 990
И аз забелязах странната забрадка на Гала
Спред мен е изключително недодялан опит да имитират визията на Бийонсе от клипа на Джей Зи ,,Family feud".Expressionless

Може и да си права

# 284
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Това, че някой не е познат на някого, не означава, че не е известен. Имам предвид Роберта.
Както и обратното. Самият факт, че немалко хора от темата не я знаят, говори достатъчно. За Прея напр. никой не е казал такова нещо. А и предаването е за масовия зрител, не за хора от една или друга среда.

Общи условия

Активация на акаунт