🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 852
  • 760
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 15 309
Айде да ходим да гледаме талантите.
Маската падна навреме и можем да се местим в съседната тв. Joy

# 286
  • Мнения: 914
Това, че някой не е познат на някого, не означава, че не е известен. Имам предвид Роберта.
Както и обратното. Самият факт, че немалко хора от темата не я знаят, говори достатъчно. За Прея напр. никой не е казал такова нещо. А и предаването е за масовия зрител, не за хора от една или друга среда.
Подкрепям напълно.

# 287
  • Мнения: 1 211
Не разбрах идеята да участва днес Вергов в предаването. Дойде по средата, през останалото време мълча. Каза три думи и три предложения, които повтаряха другите и се заяждаха с Геро и Кънчев. Защо беше нужно?
Иначе да, Прея беше сладка, ама си беше и позната от началото, така че време и беше. А днес не се и опитваше да се крие.

# 288
  • Мнения: 4 592
Това, че някой не е познат на някого, не означава, че не е известен. Имам предвид Роберта.

Да, аз не го казах в този смисъл, а по-скоро се чудех как не съм чувала въобще за нея. Но ето, оказа се, че съм слушала нейна песен, без да знам, че е нейна. Laughing

Добре, очаквано и под тази маска. Дано другата събота отпадне Бухалът.
Юлиан и аз не разбрах защо го бяха поканили, по-скоро ме напрегна, отколкото да разнообрази.

# 289
  • Мнения: 914
Не разбрах идеята да участва днес Вергов в предаването. Дойде по средата, през останалото време мълча. Каза три думи и три предложения, които повтаряха другите и се заяждаха с Геро и Кънчев. Защо беше нужно?
Иначе да, Прея беше сладка, ама си беше и позната от началото, така че време и беше. А днес не се и опитваше да се крие.
Точно заради това, Слънце. Да има малко раздвижване, че вече мухляса това предаване. Рачето и Зуека дават не 100, а 200 процента от себе си, но това явно не е никак достатъчно.

# 290
  • Мнения: 1 211
Ама то дори и не се получи с него това раздвижване, а около него. Геро и Рачков се развихриха. Юлиан почти нищо не каза. Те със същия успех можеха и да го гаврят без да е там.

# 291
  • Мнения: 8 866
Рачков ми е противен до безкрай, Зуека - също. Омръзнали са ми хумореските им и не ги намирам за забавни хич, а напротив. Ама нали продукция на Халваджиян - трябва да ги набутат навсякъде.

# 292
  • Мнения: 914
Ама то дори и не се получи с него това раздвижване, а около него. Геро и Рачков се развихриха. Юлиан почти нищо не каза. Те със същия успех можеха и да го гаврят без да е там.
Пак е някаква циркулация на въздуха. Grinning
Но, както вече беше казал някой, действително краси малко, а и се заиграва с Мария.

# 293
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Доколкото знам от дъщеря ми, в южнокорейското даже има никому известни пеещи хора. Така побеждава най-добрия, а не най-симпатичния на аудиторията.

# 294
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Доколкото знам от дъщеря ми, в южнокорейското даже има никому известни пеещи хора. Така побеждава най-добрия, а не най-симпатичния на аудиторията.

Така и би трябвало да бъде.

# 295
  • Мнения: 4 393
Аз си направих предположение и сама си се навивам, че Розата е София. Малко е теория на конспирацията, но сега потърсих видео на нейното изпълнение в "Пееш или лъжеш" и е изтрито, няма го. Защо ще е иначе това усилие да се премахват стари видеа?

# 296
  • Мнения: 6 417
Айде сега, конспирации... "Пееш или лъжеш" липсва не само с епизодите със София. Затова пък видеата й от "Капките"  ги има в Ютуб.

# 297
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Днес ми се стори доста слабо предаването, даже скука.Добре, че Гала и Рачков не се понасят, че да си посъскат в ефир без задръжки. 😂 😂

# 298
  • Мнения: 4 393
Айде сега, конспирации... "Пееш или лъжеш" липсва не само с епизодите със София. Затова пък видеата й от "Капките"  ги има в Ютуб.
Да, но в капките е имитатор, а там беше себе си.

# 299
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
София навсякъде говори основно за майка си, та по повода днес й пуснаха Мама Люба, явно

Общи условия

Активация на акаунт