🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 860
  • 760
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 523
Кънчев го прави нарочно.
Не че е лошо да има и такива неексплоатирани от реалити шоутата лица, но все пак трябва да са ги припомнили някъде наскоро.

На мен щеше да ми е забавно под някоя маска да е Наско Колев.
Нямах предвид само журито, а и зрителите. Тук също се даде незнайно име Рози Караславова, която и да е тя, едва ли повечето хора я знаят.
Наско Колев няма как да участва във формата, при положение, че Мария Илиева е също там. Те двамата са жестоко изпокарани.

# 451
  • Мнения: 2 522
С., аз забелязах същото и още нещо... Когато ръкопляска, удря с пръсти по дланта на другата ръка. Характерно е.
Много странно сценично поведение има Розата. Другите участници са по- разчупени, дори и принцесата. Розата е много " обрана"
Напълно съм съгласна и затова отидох към извода, че наистина преди се е занимавала с пеене, не смея да твърдя дали за кратко или дълго, но личи едно притеснение в нея.
Шушон, и това, да, пропуснах го към останалите неща, но и на мен ми направи впечатление. Докато пееше песента на АВВА май пак така пляскаше в някакъв момент.
Не мога обаче да се сетя кой има подобно сценично поведение. Weary

# 452
  • София
  • Мнения: 1 340
Нели Рангелова има ли изкуствен бюст?

Редакция : Тя пък е професионална певица, а Розата твърди, че не е

# 453
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нели Рангелова има импланти. Няма начин да пее така.

# 454
  • Мнения: 10 151
Не ми се смейте, ама връзката “шиене- пръстен- много известна Роза” ми напомни за София Борисова. Но няма как да е тя.

# 455
  • Мнения: X
Панелът абсолютно го игнорирам в последните предавания. Личи си, че нарочно дават грешни предположения, за да не си мислим зрителите, че сме разпознали някого.

Продължавам и аз да си блъскам главата над Розата.
Мариана Попова напълно изключвам. Особено след разразилия се конфликт с Вергов ( и аз недоумявах през цялото време защо се държи така този човек. Допусках, че такъв е сценарият, но май наистина е пресолил манджата).

Жана...уликите водят към нея, но пък тя си е от бая време вече активна певица.

Роберта - да, като нея звучи и много добре си я спомням, но Роберта като телосложение е съвсем различна - със широки рамене и тесен таз. А Розата е точно обратното. Освен това тя преди беше известна. Печелила е Орфей и Бургас и морето, а сега е педагожка. Но никъде не виждам да пише, че е била шивачка. Четох, че Робертино Лорети й е кръстник.

С годежния пръстен може и да има някаква уловка. Може да е наследствен пръстен, който се предава от свекърва на снаха  и всъщност да не се омъжва Розата, а да се жени синът й, а вместо дете да чакаме внуче  Laughing Вече толкова си развихрих фантазията, че подозирам всякакви малко, много или почти невероятни сценарии.

# 456
  • София
  • Мнения: 714
Дали е възможно Гери - Никол да е розата ? Моя приятел още от първата и изява каза ,че е тя , най-вече заради задните и части . Но уликите ....какво общо могат да имат с нея ? Май нищо.

# 457
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Нямах предвид само журито, а и зрителите. Тук също се даде незнайно име Рози Караславова, която и да е тя, едва ли повечето хора я знаят.
Наско Колев няма как да участва във формата, при положение, че Мария Илиева е също там. Те двамата са жестоко изпокарани.

Ами всеки казва някой, за когото се сети и така - да минава времето.  Simple Smile

Според мен Наско не би имал проблем, напеченото ще е за Марето. Жадувам за физиономията й като свали маската, още повече че тя веднага ще го познае  Laughing

# 458
  • Мнения: 10 151
Това, че е “много известна Роза” най-ме отдалечава от връзката с Роберта, иначе доста неща се свързват с нея. Историята с майката - към София Джамджиева.
Ако не ни пращат наистина за зелен хайвер с това “някога” за пеенето- значи няма къде да я търсим от активните певици, но пък ако се занимава наистина под някаква форма с поп-фолк, кашата става пълна...
Това пък с пръстена и че следва сватба, ме подсети заедно с уликата за шиенето, за дизайнер на булченски рокли.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 15:06 от fenyx

# 459
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Дали е възможно Гери - Никол да е розата ? Моя приятел още от първата и изява каза ,че е тя , най-вече заради задните и части . Но уликите ....какво общо могат да имат с нея ? Май нищо.
На з@дник го докарва, но тя не може да пее

# 460
  • Мнения: X
Всъщност подбора на песни на Розата силно ми навява асоциации с Вирджиния Събева, която участва във Х-фактор България 2018.
Ето нейно изпълнение:
https://www.youtube.com/watch?v=4Bq9zPqJbXc

Доколкото си спомням, тя доста харесва Джанис Джоплин, а емблематична песен на тази певица е "Розата"
https://www.youtube.com/watch?v=cgAlhsTxbuI

Но пак като телосложение не откривам прилики между Розата и Вирджиния.

# 461
  • Мнения: 523
Не, изключвам Вирджа. Не знам, според мен Розата е много известна личност, лесно разпознаваем участник, но ние си го правим образа труден. Аз съм за Жането Бергендорф.
Каква Гери-Никол пък сега Розата, тя е супер ниска, би изиграла по-скоро трън, отколкото някое цвете.

# 462
  • Мнения: 3 906
За съжаление вече все повече се убеждавам, че е Жана Бергендорф. Тя е участвала във вокална група Врабчета, а Розата го каза за себе си. Освен това така лъже чисто шизофренично, че в брадъра говореше, че е израстнала в дом, а то не беше така и с майка си имаха пререкания по медиите. Нищо чудно да е тя.

# 463
  • Мнения: 10 151
Добре де, ако е много известна, но някога е пяла, но сега - не и евентуално преподава и е загрижена за децата, кой пасва в тази роля? Или това “някога” трябва да се игнорира и да означава “и някога, и сега”?
 А Жана с какво е ангажирана с “помагаме на българските деца“, че не се сещам?

# 464
  • Мнения: X
Освен да помага на собственото си дете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт