🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 863
  • 760
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 10 159
Да се надяваме тогава, че само това са им разминаванията. Вярно, че им е първия сезон (ще видим ще има ли следващ), но все пак да не стане само накрая вместо “Маскираният певец” - “Маскираният .... лъжец”. Шегичка.

# 556
  • Мнения: 523
Вие не знаете ли, че при жените винаги има разминавания в ръст и в килограми. Винаги слагаш или махаш малкичко😂😂😂

# 557
  • Мнения: 10 159
Нали и при Димо имаше разминаване.

# 558
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За възрастта да не говорим. Там с малко не можеш да минеш.

# 559
  • Мнения: 10 159
Оперните певици имат право да променят до 5 г. от възрастта си (за България не знам дали важи, но на други места го правят съвсем законно).

# 560
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Оперните певици имат право да променят до 5 г. от възрастта си (за България не знам дали важи, но на други места го правят съвсем законно).

Източник, моля.

Сблъсъците в събота:




Крайно, крайно, крааааааааайно време е да си ходи Михов.

# 561
  • Мнения: 10 159
Лично предоставена информация от професионален музикант достатъчен източник ли е? Не съм го питала да ми дава линк за споделяне в нета.

# 562
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лично предоставена информация от професионален музикант достатъчен източник ли е? Не съм го питала да ми дава линк за споделяне в нета.

Не. Вярвам на достоверни писмени източници.

Както и да е. Не търся полемика.

# 563
  • Мнения: 10 159
Нямам проблем да го изтриете от постовете. Само споделих какво имам като информация от източник, на когото мога да вярвам. Но може да се отнася само за някои определени държави, не съм се задълбавала в темата, просто се сетих за този любопитен факт.

# 564
  • Мнения: 5 080
Алисия е принцесата, нищо че целият свят се опитва да ни убеди в друго.

# 565
  • Мнения: 422
Дъщеря ми слуша чалга. Тя не знаеше за това предаване и влезе в стаята, точно когато принцесата пееше. Само погледна и каза “Защо Алисия е облечена така?”

# 566
  • Мнения: 2 522
Точно това имах предвид и аз - явно при някой участници има разминаване в ръста, за пример посочих Димо Алексиев с разминаване 2 см.
Хващам се към това мнение, защото май е последното по темата, но исках да допълня, че в интервюто на Кремена, в което говори за шоуто тя каза, че когато са правили костюмите е имало разминавания във височините най-вече при мъжете. В началото са им дали някакви данни, но в последствие като са започнали с котюмите е станало ясно, че не отговарят съвсем. Така че това несъответствие в интернет и предаването донякъде е обяснимо според мен с това.

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 19:09 от С.

# 567
  • Испания
  • Мнения: 37 503
в интервюто на Кремена, в което говори за шоуто тя каза, че когато са правило костюмите е имало разминавания във височините най-вече при мъжете. В началото са им дали някакви данни, но в последствие като са започнали с котюмите е станало ясно, че не отговарят съвсем. Така че това несъответствие в интернет и предаването донякъде е обяснимо според мен с това.

...и се е налагало да преправят костюмите, един от тях - изцяло.

# 568
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Което ме подсети за

Скрит текст:


 Laughing

# 569
  • Мнения: 9 484
Мен въобще не ме учудва това, че има разминаване с 1-2см.

Аз например не знам с точност колко съм висока, даже не помня последно кога ми се и налагало да се меря.

Общи условия

Активация на акаунт