🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 866
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, неееееееееееееееееееееееееее! Пак този мазньоч остана.

# 661
  • Мнения: 5 249
Мисля над уликата за есента и милионите...... Детската Евровизия есента ли се е провежда? И дали има милиони гледания песен на Крисия?
Да и да.

# 662
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мисля над уликата за есента и милионите...... Детската Евровизия есента ли се е провежда? И дали има милиони гледания песен на Крисия?

През ноември.

# 663
  • Мнения: 11 737
Пчеличката на мен от самото начало ми докарва по глас на Маги Джанаварова.

# 664
  • Мнения: 35 110
В уликите шапката държеше китарата правилно

# 665
  • Мнения: X
Ех, тоя тъп Бухал!

Всички от вторите участници ме дразнят без Гарвана и Пчелата.
Май Лъвът ще си ходи.

# 666
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Със сигурност мога да кажа за Шапката, че пее пълни глупости. Да се беше постарал поне да научи текста правилно.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 21:21 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 667
  • Мнения: 4 593
Със сигурност мога да кажа за Шапката, че пее пълни глупости. Да се беше постарал поне да научи теста правилно.

Хахаха, а на мен ми звучеше много добър испански, без да разбирам нищо де, но на произношение и акцент ми изглеждаше, че е супер, а то какво се оказа. Laughing Много ме кефи Шапката иначе, който и да е, надявам се да продължи.

# 668
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Със сигурност мога да кажа за Шапката, че пее пълни глупости. Да се беше постарал поне да научи теста правилно.

Хахаха, а на мен ми звучеше много добър испански, без да разбирам нищо де, но на произношение и акцент ми изглеждаше, че е супер, а то какво се оказа. Laughing Много ме кефи Шапката иначе, който и да е, надявам се да продължи.

Нормално е така да ти звучи. И аз като дойдох тук, мислех, че много народ говори перфектно езика. Скоро се оказа, че не е така.

И аз много харесвам Шапката. Стискам палци да продължи.

# 669
  • España
  • Мнения: 1 194
Със сигурност мога да кажа за Шапката, че пее пълни глупости. Да се беше постарал поне да научи теста правилно.
Налиииии?!
Като преди време , когато певците по заведенията пееха “на английски”... важното е да завършва на “оушън” 🤪

# 670
  • Мнения: 11 544
Шах с пешката!

# 671
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Със сигурност мога да кажа за Шапката, че пее пълни глупости. Да се беше постарал поне да научи теста правилно.
Налиииии?!
Като преди време , когато певците по заведенията пееха “на английски”... важното е да завършва на “оушън” 🤪

Абсолютно!

"Партия с царя". Ти да видиш!

Гъмов нали беше в Америка? От друга страна: "Измежду ролите му в дублажа са Кову в „Цар Лъв 2: Гордостта на Симба“

# 672
  • Мнения: 1 211
За Шапката обсъждали ли сте Низамов?

# 673
  • Мнения: 11 544
Ох, дано Геро да спре да се съблича! Trollface

# 674
  • Мнения: 4 706
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, видях че обърка и писа за Маскирания певец в нашата тема за Игри на волята и реших да пусна да видя за какво иде реч... и гледам Галя по бельо. Grinning Grinning Grinning
Извинете, че вече сте го коментирали!

Общи условия

Активация на акаунт