🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 806
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 505
Готина е Албена! Жалко, че беше разпозната от зрителите още в първия епизод. Не знаех, че на 15 години е изгубила родителите си и се натъжих малко.

# 721
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Готина е Албена! Жалко, че беше разпозната от зрителите още в първия епизод. Не знаех, че на 15 години е изгубила родителите си и се натъжих малко.

Има труден живот, но е страхотна. Държи се, бори се, винаги е усмихната. Шапка ѝ свалям!

# 722
  • Мнения: 779
Защо шапката да няма как да е 173 см?

Защото като го гледам до водещите ми се струва, че е по-нисък от тях, а те не са 1,75

# 723
  • Мнения: 9 911
Днес толкова ми хареса Лъвчо (чак сега успявам да пиша). Но очаквах, след като почти всички след изпълнението казаха Албена (Ники Кънчев пак се прави на ударен, очаквах накрая да смени - ама явно е решил да не повтаря сценария от миналата седмица), че ще отпадне. Предполагам, че е по договор и заради ангажименти, а не от СМС активности.

# 724
  • Мнения: 1 103
Защо шапката да няма как да е 173 см?

Защото като го гледам до водещите ми се струва, че е по-нисък от тях, а те не са 1,75
Рачков е 170 см, а във визитката пише, че шапката е 173 см. От самата шапка не може да се прецени с точност, а и вече говорихме, че има разминаване в см във визитката и в нета.

# 725
  • Мнения: 127
Това с излъчването на коментарите ми хареса !!! В интерес на истината само Геро познава и назовава имената на участниците ,които разпознава . Поне за мен по-интересно щеше да е ако ,,маскираните’’ пееха с допълнителни звукови ефекти ,за да не се разпознава толкова ясно гласът им докато пеят . Алисия например още от първото предаване се позна ,че е тя и вече не е толкова интересен персонаж. Вальо Михов  освен разпознат ,е и много скучен. Розата е мистерия голяма.

# 726
  • Мнения: 2 506
Е, ако и гласовете им се променят ние по какво ще можем да познаем кои са маскираните? Тогава просто си става обикновено музикално шоу, в края на което отпада по един.

# 727
  • Мнения: 1 103
Стрелям на посоки - възможно ли е гарванът да е Елица Тодорова?

# 728
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стрелям на посоки - възможно ли е гарванът да е Елица Тодорова?

Коя от уликите или колко от уликите могат да се отнасят за нея? Или просто така се споменават имена...

# 729
  • Мнения: 5 174
Стрелям на посоки - възможно ли е гарванът да е Елица Тодорова?
А защо не Риана(Rihanna)? Thinking

# 730
  • Мнения: 523
Гарвънт за мен е категорично Михаела Маринова. Гласът е нейният, но тя умее също много добре да го преправя, видяхме в Капките.
Този тъп бухал до кога ще го гледаме? Ясно е че никой не гласува за него. Големи протекции за този мазен Михов, да си взима косматата бухалска глава и да изчезва. Разваля само предаването.

# 731
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
А коя е Елица Тодорова?
Днес не гледах и съм разочарована, че дъртия пергиш още не е отпаднал.

# 732
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А коя е Елица Тодорова?
Днес не гледах и съм разочарована, че дъртия пергиш още не е отпаднал.

# 733
  • Мнения: 1 103
Елица Тодорова е участвала в Евровизия, родена е във Варна. Ето повече за нея: https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0_% … D0%BE%D0%B2%D0%B0

# 734
  • Мнения: 11 505
Ами човек без ангажименти. На разположение е до финала. Mask Бухала де.

Общи условия

Активация на акаунт