🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 838
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами човек без ангажименти. На разположение е до финала. Mask Бухала де.

Ужас! Пепел ти на клавиатурата!

# 736
  • Мнения: 127
Е, ако и гласовете им се променят ние по какво ще можем да познаем кои са маскираните? Тогава просто си става обикновено музикално шоу, в края на което отпада по един.

По уликите ,разбира се. То и сега не е по различно от обикновеното музикално шоу ,с разликата ,че носят костюми 90% от участващите не са никаква загадка понеже повечето са със специфични гласове ,или сме свикнали да ги виждаме на екран и да разпознаваме гласовете им.

# 737
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ами човек без ангажименти. На разположение е до финала. Mask Бухала де.

Еми пенсионер е човека -  чичо Вальо.

# 738
  • Мнения: 11 535
Ами човек без ангажименти. На разположение е до финала. Mask Бухала де.

Ужас! Пепел ти на клавиатурата!
Пепел не пепел, натам вървят нещата. На финала Михов изпява "Моя страна, моя България" и печели формата. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 739
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Ами човек без ангажименти. На разположение е до финала. Mask Бухала де.

Ужас! Пепел ти на клавиатурата!
Пепел не пепел, натам вървят нещата. На финала Михов изпява "Моя страна, моя България" и печели формата. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Като гледам как панелът изпада в телешки възторг след всяко негово изпълнение...

Едва ли ще спечели, но... Изобщо не могат да изчистят имиджа му. Ако мислят, че го правят, мноооооооооооого са се заблудили. Още повече настройват хората срещу него.

# 740
  • Мнения: 10 090
В следващото му представяне, пеенето на Бухльо  с цял хор ли ще бъде покрито? Че ако следваме тенденцията от днешното “изпълнение”...
За съжаление подозирам, че ще го позадържат повечко във формата. Изпитание за музикалния ни слух.

# 741
  • Мнения: 4 868
Гарванът е Тита, вече е сигурно. Защо при Гала , вместо категорично да откаже не съм, както правят всички известни, питани за предаването, тя каза не казвам , тайна е. Тита също учила в университета режисура и другото, което е, почна кариерата си есента с Вуду кукла и първата песен имаше бая милион гледания. Свещта, която донесе е от клипа й Антилопа мисля

# 742
  • Мнения: 786
Аз пък съм убедена, че гарвана е Крисия. Супер детски звучи гласа на моменти, не че и на Тита не е такъв, но някак повече ми се връзва..

# 743
  • София
  • Мнения: 2 934
Аз мисля, че Гарвана е Михаела Маринова. Абсолютно неясни са ми Розата и Шапката.

# 744
  • Мнения: 4 868
Шапката е Гъмов сякаш, макар, че четох и за Назъмов и Рафи, че ги предлагат

# 745
  • Мнения: 1 127
Гарванът няма как да е Тита : на вторият лайф на втората група(тогава и гарванът пя), Тита беше на живо в инстаграм. Отделно гарванът каза, че не е бил в група - Тита е била, Тита е по-висока.

# 746
  • Мнения: 523
За мен Гарвънът е категорично Мишето Маринова. А това, че Тита не е отрекла, че е гарвана и е казала тайна, не значи нищо. Калин Сърменов направи същото като го попитаха дали е Шотланденца. Не се хващайте за всяко дребно нещо.
Аз мисля, че Шапката е Угрински. Най-ми е близък като образ до него.
Снощи пчелата пя страхотно! Браво на Маги Дж! Винаги съм я харесвала страшно много. Искам я на финала заедно с розата и Кукера за шоуто. Албена Михова също изпя много хубаво песента. Само този миризлив бухал да се разкара най-накрая, няма място в това шоу. Ако си мисли, че е достолепен и внася респект дълбоко се лъжи, толкова е мижав и гаден.

# 747
  • Мнения: 127
Гарвана със сигурност не е Тита. Почти съм сигурна и аз ,че е Крисия защото гласа е много нежен и детски. Да не говорим ,че Тита има много силно изразен диалект ,който си личи и в пеенето ѝ.
Ясно е само едно : Всички сме единодушни ,че бухала трябва да си ходи 😁

# 748
  • Мнения: 6 417
Всеки ще отговори уклончиво дали участва или не. Всяко споменаване на името си е реклама. Само Мариана Попова написа, че нито е роза, нито хризантема. Simple Smile

# 749
  • Мнения: 127
Всеки ще отговори уклончиво дали участва или не. Всяко споменаване на името си е реклама. Само Мариана Попова написа, че нито е роза, нито хризантема. Simple Smile

Тя Мариана Попова няма и фигурата на Розата ,нито някога се е занимавала с мода ,но панелистите уликите ги нямат за нищо и стрелят на посоки. 😂

Общи условия

Активация на акаунт