The Walking Dead - тема 22 - The Silence of the Whisperers

  • 20 365
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 31 719
Ясно, ще свърши на най-интересното и ще чакаме не знам си колко време.

# 256
  • София
  • Мнения: 27 181
Поне когато го изгледаме този последен епизод ще означава, че светът се е справил с пандемията и кошмара ще е зад нас.
Дано всички сме живи и здрави дотогава. А шоуто ще пребъде, да не го мислим излишно. Simple Smile

# 257
  • Мнения: 4 383
Или ще сме станали зомбита и ние Simple Smile

Гледах епизода. Керъл отдавна спря да ми харесва. Много дразнещ й стана героя за мен. Но като цяло ми хареса, ама сега съм още по-''гладна'' за следващия! То беше ясно какви ги мъдри Бета. Въпросът е кой ще оцелее след това, което ще се случи.

# 258
  • Мнения: 5 741
Ще ми напишете ли в скрит текст какво се случи с Магна,  глухонямото момиче и сестра и?

# 259
  • Варна
  • Мнения: 36 606
И аз искам да чуя. Кони ми е любимка, Магна също яко ме кефи. Сестрата ми е изключително антипатична, даже доста време се чудих дали не е момче. Нея може да я отпишат.

# 260
  • Мнения: 5 741
И аз искам да чуя. Кони ми е любимка, Магна също яко ме кефи. Сестрата ми е изключително антипатична, даже доста време се чудих дали не е момче. Нея може да я отпишат.
Да си призная и аз доста време мислех, че е момче. На мен по-скоро ми е безразлична.

# 261
  • Мнения: 4 383
Ще ми напишете ли в скрит текст какво се случи с Магна,  глухонямото момиче и сестра и?

Скрит текст:
Магна е жива. За другите нямаше нищо в последния епизод.

# 262
  • Мнения: 5 741
Ще ми напишете ли в скрит текст какво се случи с Магна,  глухонямото момиче и сестра и?

Скрит текст:
Магна е жива. За другите нямаше нищо в последния епизод.
Благодаря, но
Скрит текст:
бях чела, че Магна е заедно с Кони бяха затрупани в някяква пещера. Само Магна ли се е измъкнала или нещо съм се объркала
Пиша въпросите си в скрит текст, понеже може да има и други изчакващи сезона и не харесващи спойлери.

# 263
  • София
  • Мнения: 27 181
Скрит текст:
Всички са живи и здрави, а Кони е в неизвестност.
Магна се върна при атаката над Хилтоп, като се правеше на зомби. Каза, че е загубила Кони и се подразбра, че най-вероятно е мъртва, но в това шоу никой не умира ей така, докато не видим труп. Така че има шансове за Кони.
Мико пък тръгна заедно с Краля и Юджийн на среща, която ще отведе групата към следващата им и последна дестинация (така свършва и комикса, който официално вече е приключил), Арката. Една огромна, многохилядна и последната общност в Америка. Град-държава. По пътя обаче ще срещнат един хахо образ - ''Принцесата''

# 264
  • Мнения: 5 741
Скрит текст:
Всички са живи и здрави, а Кони е в неизвестност.
Магна се върна при атаката над Хилтоп, като се правеше на зомби. Каза, че е загубила Кони и се подразбра, че най-вероятно е мъртва, но в това шоу никой не умира ей така, докато не видим труп. Така че има шансове за Кони.
Мико пък тръгна заедно с Краля и Юджийн на среща, която ще отведе групата към следващата им и последна дестинация (така свършва и комикса, който официално вече е приключил), Арката. Една огромна, многохилядна и последната общност в Америка. Град-държава. По пътя обаче ще срещнат един хахо образ - ''Принцесата''
Благодаря, все още не съм се отказала от желанието си Дарил и Кони да плеснат с ръце и да се прегърнат🤗

# 265
  • Мнения: 31 719
Дяволи, не е така. Онзи негъра с растите изчезна.
Това е голяма дупка в сюжета.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Краля ли бе? Втория ми любимец след Деръл! Кофти работа

# 267
  • София
  • Мнения: 27 181
Не, не е краля, а един с очила, млад. Уф, изскочи ми името му, как може.

Елорче, има спекулации, че е в Арката. Но той така или иначе бе треторазряден герой.

# 268
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Да не говориш за онзи, с който Тара беше навън и се разделиха, а тя откри крайморските?

# 269
  • София
  • Мнения: 27 181
Да, същия. Името му забравих, а ме мързи да търся, ще се сетя... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт