The Walking Dead - тема 22 - The Silence of the Whisperers

  • 20 358
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 27 181
Няма официални дати за другите шоута освен последния сезон на шоуто майка, но от всичко чуто и казано официално от шоурънърите ето каква ще е програмата за 2021 г.

15 юли
бонус епизод за Даръл

22 юли
бонус епизод за Маги

29 юли
бонус епизод за Ниган

05 август
бонус епизод за Каръл

22 август
премиера на финалния 11 сезон на The Walking Dead
Шоуто ще е 24 епизода и ще е разделено на три части от по 8 епизода (11A ; 11B ; 11C) с паузи от няколко месеца между тях.
В паузите ще се дават другите две шоута.

Октомври
Fear The Walking Dead - сезон 7 (като на въпрос бе отговерно, че няма да е финален, поне засега де)
The Walking Dead: World Beyond - финален сезон 2
Двете шоута ще се излъчват успоредно в паузата между сезон 11А и 11Б

# 721
  • Мнения: 4 383
Съвсем му изпуснах краищата на този сериал. Гледах 2-3 епизода от корона-сезона последно май. В момента нещо излъчва ли се от нови епизоди?

# 722
  • София
  • Мнения: 27 181
Последния сезон започва на 22 август.
В момента нищо няма, миналата седмица свърши сезон 6 на Фиъра.

# 723
  • BG
  • Мнения: 4 457
Последния сезон започва на 22 август.
В момента нищо няма, миналата седмица свърши сезон 6 на Фиъра.
Фиъра стана ли интересен последните сезони, че беше голяма скука първите 3.
Вече съм на 16 еп. на сезон 10. Алфата не ми беше толкова страшна, колкото очаквах. Не разбрах за този гигант Бетата-някакъв известен музикант ли е бил преди?

# 724
  • София
  • Мнения: 27 181
Да, сезон 6 на Фиъра е най-добрия изобщо заедно с третия, че даже и по-добър.

# 725
  • Мнения: 4 383
Да, Бета е бил известен музикант, а в комикса май беше баскетболист.

# 726
  • BG
  • Мнения: 4 457
Привет отново. Изгледах последните два сезона. Всъщност съм гледала до изчезването на Рик, но имах спомен само от въпросния епизод. Какво да кажа, радвам се, че не съм го гледала текущо, защото сега доста превъртах. Прекалено много отнесени разговори, прекалено елементарни ( за убиване) зомбита, почти никакъв адреналин. 17 и 18 еп. бяха доста отнесени, ако подобни са и останалите до 22, няма да ги гледам. Така ли е?
Прочетох последните коментари и съм съгласна за Маги- така изведнъж се появи от нищото и пое незаслужено ролята на лидер. Интересно ми единия, който се появи с нея, с желязната маска, показват ли го без нея до края на епизодите? Бих се жертвала за да видя лицето ми, пусто любопитство. Знае ли са какви са тези, които се появиха при Юджийн, за тях ли ще е следващия сезон, на такава мисъл наведе трейлърът. Или ще е за тези, от които бяга Маги, дето уж са много страшни?
Сега ще наваксвам и с FTWD- последните ми спомени са за една с камера, която снимаше, докато пътуваха нянакъде, дали е било сезон 3?
След това ще видя и Светът отвид.

# 727
  • София
  • Мнения: 27 181
Всичките епизоди са подобни. Това са камерни, бонус епизоди. Но изгледай поне последния епизод за Ниган.

Да, тези от Юджийн са милитизирана част от 'Арката' най-голямото сборище на хора. Град-държава с +50 000 човека. Това ще е последната дестинация за сериала, който приключва със сезон 11. Там свършва и историята в комикса. Това не са лоши хора между другото.

Не, това е епизод 1 на 4 сезон. Тогава се появява Алтия със записите и видеозаснемането.

# 728
  • BG
  • Мнения: 4 457
Мерси за разяснението, Diavolo, ще изтегля последния еп. с Нигън, той ми стана симпатичен в този сезон.
Значи съм почнала малко и от сезон 4 на Фиъра.
Гледахте ли втори сезон на Kingdom? Първият беше много добър, и до него ще стигна, оставила съм го за десерт.

# 729
  • Мнения: 31 719
Нощен гост, изгледай и ще разбереш.
Този с маската го показват.
Тия от които бяга Маги са си доста страшни гадове.
А тия дето хванаха Юджийн не ми харесаха много, ама ще видим.
Последните 6 епизода са бонусни и са леко скучни без този за Мъж ми и когато даваха Принцесата.
Кралството е страхотен. Мисля, че пак ще го изгледам, защото за втория сезон ми писна да чакам букви и гледах с английски. Но е голяма глътка свеж въздух.

Иначе се говори, че 11 сезон щял да бъде страхотен уж.

# 730
  • София
  • Мнения: 27 181
Кратко тийзърче пуснато първо в Инстаграм относно сезон 11
а иначе първия истински и официален трйлър се чака края на Юли (уж)

# 731
  • София
  • Мнения: 27 181
Втори пореден тийзър
чакаме комикона за истинския трейлър Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 27 181
Заповядайте в новата обща тема за Вселената на The Walking Dead
--> НОВА ТЕМА <--

Общи условия

Активация на акаунт