The Walking Dead - тема 22 - The Silence of the Whisperers

  • 20 262
  • 732
  •   1
Отговори

Анкета

Любим герой от актуалния каст

Опции:

# 270
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Хийт

# 271
  • София
  • Мнения: 27 026
дааа, браво Simple Smile

# 272
  • Мнения: 5 734
Да, същия. Името му забравих, а ме мързи да търся, ще се сетя... Simple Smile
Помня героя, но името не. Той да е участвал в. три- четири епизода.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Епизодичен, да. Ама на мен ми беше много симпатичен. Радвам се, че е жив. Май откак се изгубиха с Тара в онзи сезон, не съм го мяркала.

# 274
  • Мнения: 31 380
Не, не е краля, а един с очила, млад. Уф, изскочи ми името му, как може.

Елорче, има спекулации, че е в Арката. Но той така или иначе бе треторазряден герой.

Абе да ги няма такива спекулации.
Значи един епизод си е там, другия го няма.
Да, разделиха се с Тара, ама после какво стана. Ако ще го убиват, да бяха дали. А нито се прибра, нито умря, нищичко.
И на мен ми беше симпатичен.

# 275
  • София
  • Мнения: 27 026
Епизодичен, да. Ама на мен ми беше много симпатичен. Радвам се, че е жив. Май откак се изгубиха с Тара в онзи сезон, не съм го мяркала.

ааа, не съм казал това. по-скоро, че се спекулира, че ще го видим в Арката. не е сигурно инфо това.
Иначе и на мен ми беше симпатичен. Забавен, позитивен типаж беше. Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 409
Мисля, че във време като тяхното е повече от нормално, накой просто да изчезне и да не чуят повече за него.  При положение, че не е от главните герои е нормално да не му дадат смъртта например.

# 277
  • София
  • Мнения: 27 026
Един любопитен материал Simple Smile
https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/1262895/The-Walking-D … -series-death-AMC

их, че яко това с хаштаговете Wink
#TheWalkingDead

# 278
  • Мнения: 31 380
Мисля, че във време като тяхното е повече от нормално, накой просто да изчезне и да не чуят повече за него.  При положение, че не е от главните герои е нормално да не му дадат смъртта например.
Имало е и други второстепенни герои, но са обяснявали.
А тук нищо. Дупка си е, дупка.

# 279
  • Мнения: 4 376
И какво сега? Другата седмица няма епизод? Или по-другата?

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 13:54 от Fenris

# 280
  • Мнения: 31 380
Тази събота ще има.

# 281
  • София
  • Мнения: 27 026
Тази събота ще е последния епизод засега и после започва голямото чакане за истинския последен (16) епизод.

# 282
  • Мнения: 1 468
Не ми хареса този епизод, тая патица само им загуби времето и кой слага минно поле във град wtf. Другия перко и той по луд стана....

# 283
  • Мнения: 31 380
Изгледах
Скрит текст:
Принцесата е забавна. Откачена, но забавна.
Няма как да не им загуби времето. Така е в този свят. Тръгнеш ли на пътешествие, все ще срещнеш пречки.
Бета е тотално изкукал.
Арън ми е един от любимците. Бившия спасител също радва. Не мисля, че ще оцелеят.
Всъщност може би те са ги накарали да им кажат къде се укриват хората от Александрия.
Нашите сякаш имаха някакъв план.
Джудит е голяма сладурана. Но още е малка, идеалистка е.
Да помагаш на хора е едно, но да искаш да помогнеш на хора, които без причина искат да те унищожат е нездравословно. Някой трябва да и го обясни това.
Да свършва тая корона, че си искам финала.

# 284
  • София
  • Мнения: 27 026
Нещо му липсваше на този епизод, не знам, с такова усещане останах. Абе на фона на сезона си беше слабичък. Не е истина как всяка сцена с Керъл е истинска досада и губене на време. Ако беше друго шоу а не това, направо превъртах...
Бета е зловещ, брр. Досети се, че искат да ги заблудят като видя котката.
Скрит текст:
Арън ми е любимец, дано не умре, че вече ще е прекалено!

Последния епизод ще е истинска касапница, бая народ от нашите ще даде фира. Моля се само да не е Роситка, уф.
Скрит текст:
Много ме е яд, че Джудит не каза на Даръл за Рик. Защо??? Дали се опасяваше, че и той ще хукне подир Рик и ще ги изостави. Така се ядосах значи.

Принцесата
Скрит текст:
си е култов образ. такива откачалки ги има и в мирно време, както остава в такъв пост апокалиптичен свят


Според вас кой ще убие Бета? Предположения?
Аз си залагам на Даръл, стрелям с най-ниския коефициент. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт