The Walking Dead - тема 22 - The Silence of the Whisperers

  • 20 361
  • 732
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 31 719
И аз мисля, че Дарил ще убие Бета.

Но не мисля, че нещо липсва. Липсва ти 16 епизод.
Просто винаги предпоследния е такъв епизод. Най-хубавото е в последния.

# 286
  • София
  • Мнения: 27 181
Много яко видео Simple Smile
https://www.facebook.com/TheWalkingDeadAMC/videos/63386668049643 … v=633866680496430

* в последния епизод 16 ще видим:
Маги Simple Smile
явно не е в Арката, ама да видим как ще го измислят...

има голяма вероятност Гейбриъл да умре. Жалко ще е, но със сигурност ще има някои умрели от по-главните.
И много плява покрай тях.
Аз се надявам да не закачат Росита и Арън.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 36 606
За Гейбриъл няма да ми е жал.

А с Краля какво става? Жив ли е още? На мен той ми е един от любимците. Извинете, ако съм питала назад, не ми се връща сега да преглеждам.

# 288
  • София
  • Мнения: 27 181
В комикса Краля и Розита са обезглавени от Алфа и набучени на колове, тук явно ще ни го спестят това, защото това вече мина. От по-старите герои го отнесе Тара.
Краля така или иначе е пътник (жив е ама има рак)... Но пък дано в Арката се окаже, че има адекватно лечение, я химио терапия, я нещо там, в смисъл ако искат винаги може да го оставят още един сезон.

# 289
  • Мнения: 31 719
Прав си, Краля като нищо може и да го спасят.
Ама за Арън не мисля. Имам едно такова гадно усещане.
За Росите също не е сигурно. Нищо не е сигурно.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 249
Здравейте!

Този сериал ми го препоръча приятел... думите му бяха нещо от сорта "Изгледай само първи сезон, за да видиш при евентуална гражданска война или апокалипсис какво се прави и как се оцелява".. къде на майтап, къде на истина ми го каза, реших се.

Като цяло този жанр никога не ме е изкушавал.. (под жанр по-скоро визирам "ужаси"). И седнах да го загледам.. обаче историята така се препрете, стана толкова интересна, че се озовах на 11-ти епизод от сезон 3. Нямам търпение да си дръпна и другите и да ги догледам. Супер интересен филм - за човешките отношения, за емоциите, за начинът на оцеляване, за правилно и грешно, за всичко като цяло.

 Е, гледам доста епизоди наведнъж и малко ги посънувам нещата, но ще свикна. (Сигурно звуча откачено, но наистина ми е за първи път да гледам подобен тип филми)

Много ми е криво за някои от персонажите.. за Дейл най-вече. Страхотна игра и погледите му..и начинът му на общуване.


Така де явно те първа предстоят още интересни неща.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Направо ти завиждам, че сега го гледаш за първи път Simple Smile

# 292
  • Мнения: 4 383
За завист си е, да. Аз като гледах първи и втори сезон отново миналата година, обърнах внимание на много неща, които не забелязах първия път.

Иначе Бета е участвал в ''Спасяването на редник Раян''. Изобщо няма да го познае човек Simple Smile)

# 293
  • Мнения: 31 719







И без брада. Ще се шашнете Grinning
Скрит текст:

В Синовете ми беше много мъка, като умря. Много гадно беше.

# 294
  • Мнения: 1 864
Според мен Бета ще бъде обезглавен от Джудит в последствие от тежък бой с Дерил

# 295
  • Мнения: 31 719
Някой нещо да знае?
Кога ще дават последния епизод?
Ами Фиъра?
Ами третия сериал?
Искам зомбита Sad

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 722
Някой нещо да знае?
Кога ще дават последния епизод?
Ами Фиъра?
Ами третия сериал?
Искам зомбита Sad

И аз така, голяма суша за зомбита значи!

# 297
  • София
  • Мнения: 27 181
Няма нищо конкретно.
А щатите ги удариха нова вълна и отново ще ги затварят, това заради Флой истерията. Чака се ваксина, това е.

# 298
  • Мнения: 4 383
Ех, колко се надявах да излезе дата например септември и да започна да броя дните. Сега не ми се брои като не знам колко ще се чака.

# 299
  • Мнения: 31 719
Няма нищо конкретно.
А щатите ги удариха нова вълна и отново ще ги затварят, това заради Флой истерията. Чака се ваксина, това е.




Общи условия

Активация на акаунт